Jump to content
Dogomania

rencia42

Members
  • Posts

    1381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rencia42

  1. Deklaracja na sierpień-20zl. poszła,przepraszam, ze tak późno przeoczyłam.
  2. Poszła deklaracja dla Freda na sierpień-40zl
  3. Wplata za sierpień poszła 40,00zl.dzięki za przypominajke.
  4. Poszła wplata za sierpień 20,00zl.Co tu tak cicho.
  5. Poszło 20zl.dla Nero,na razie jednorazowo.
  6. Poszła wplata 20zl.dla Leo.
  7. Poszła wplata jednorazowa 20,00 zl.możne później coś jeszcze wyskrobie.
  8. Proszę o nr. konta wspomogę chociaż jednorazowo.
  9. Mam pytanie, jak wyglądają finanse Czarliego.
  10. Zapisuje.Jak będzie nr konta to wspomogę choć jednorazowo.
  11. Jeszcze trochę i będzie z niego piękny pies mocno w to wierze,już jest ogromna poprawa.proszę o nr konta na pw.
  12. Super wiadomości,ciesze się ogromnie.
  13. to ile trzeba na ten transport.
  14. Trzymam kciuki na razie tylko tyle mogę.
  15. Nie widzę mojej wpłaty na lipiec wysłanej.Napiszcie czy doszła.
×
×
  • Create New...