Jump to content
Dogomania

rencia42

Members
  • Posts

    1381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rencia42

  1. Niech tylko znajdzie dobry domek i ludzi co się nim zajmą.
  2. Dakar na zdjęciu pierwszym, a drugim to nie ten sam pies zmiana kolosalna,teraz cudo.
  3. Czy wiadomo jakie jest zadłużenie Oskara.
  4. Link się nie otwiera.
  5. Piękna jest dajcie nr.konta na PW. coś podeśle. Trzymam kciuki a badania dodatkowe koniecznie zrobić trzeba.
  6. Piękny jest mam nadzieje ze tylko się zgubił i właściciel go znajdzie.Trzymam kciuki.
  7. Misty to wprost nie wiarygodne co zrobiono temu psu.
  8. Piękny pies i super zdjęcia.
  9. Filmiki i zdjęcia super,jeszcze trochę czasu i będzie z niej cudo pies.
  10. Będę śledziła watek i w miarę możliwości pomogę finansowo.Cezar jest taki podobny do mojego Rudiego.
  11. Nie mogę uwierzyć żeby tak piękny pies tak długo nie znalazł domu.
  12. Zagląda zagląda tylko wieczorkiem.
  13. Bunia płakać się chce jak na nią patrze.Ten pies tak skrzywdzony przez człowieka ,co jej zrobił ze w niej jest tylko strach.
  14. Jakie piękne psy i takie dostojne.Zdjęcia super ,aż mi lżej na sercu jak je sobie pooglądałam.
  15. Poszło 40zl.dla Cezara.
  16. Piękny to mało powiedziane,cudo chłopak.
  17. Czy on tam dalej jest w tym ogrodzie sam.
  18. Nie ma żadnych wiadomości, a ja zaglądam tu i czekam,na tylko dobre wieści o Czarlim.
  19. Czy to jest konto na które moge przelac z konta polskiego,bez IBANA.
  20. Podajcie nr.konta wpłacę brakujące 35zl.
  21. Zmiana niesamowita to nie ten sam pies.Jaki pychol uśmiechnięty.Cudo.
  22. Nie wierze przecież nic nie wskazywało ze jest tak źle.Śledziłam watek od początku i tak się cieszyłam ze tak pięknie wygląda na zdjęciach.Co się stało.
×
×
  • Create New...