kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Faflok napiszesz po świętach, jak tam się niedobrota jedna zachowowuje? Jakie są zasady postępowania z nim. Ja się nie znam i jestem ciekawa, jak ta osoba to robi -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
ale wieści ciągłe zwroty akcji nie dziwię się, pies miał być agresywny do dzieci. Jak dobrze, że nie psozedł do jakiegoś potencjalnego ds od razu! Bo zwrot byłby migusiem a jak znajomi z nim pracują? -
ja ja scagnelam i nr gg przepadl mi trzeba przez pm
-
nie mamy kasy na hotel czerda, to jak z Tą Mamą? nie zgodziła się? o charakterze nic nie wiemy, bo tylko psa przez kraty widzimy po kilka minut, bo zawsze jest kilkanaście psów do obskoczenia zawsze spojny i olewający zadymy przy kracie
-
Wyrwane z rak czarownicy z Bedzina,Perełka juz wDS;)
kora78 replied to Blood's topic in Już w nowym domu
w górę suńki trzeba wątek porozsyłąć, by ogłąszać pomogli Blood rozsyłąj, ja wieczorem też będę -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
co do kasy ja nie mogę dać nic za dużo mam deklaracji, a na koniec miesiąca już zaczyna brakować jeśli przy końcu tego miesiąca okaże się, że mam coś luzu to będę mogła ale w tej chwil inawet szelek Aronowi kupić nie mogę -
wiemy, wiemy :) i fajnie się stało, że wygrały :D ja nic nie myślałam. komóki dziś nie załądowałam jutro piekę już ciasta, myślami już w porządkach... teraz weszłam na chwilę, chyba nie zdążę
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
masakra druga ucieczka znów pogryzienia nieświadomych ludzi same problemy -
Wyrwane z rak czarownicy z Bedzina,Perełka juz wDS;)
kora78 replied to Blood's topic in Już w nowym domu
jak nie będzie pogody to w domu przecież :) -
Wyrwane z rak czarownicy z Bedzina,Perełka juz wDS;)
kora78 replied to Blood's topic in Już w nowym domu
a znasz kogoś z Chorzowa a dogomanii?? albo Katowice masz o rzut beretem? szukac tam,czy znasz kogoś, to napisze do niego pm -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
uaktualniłam 1 post finansowo: deklaracje: kora78- 20zł Ladymonia0610- 20zł + 10zł = 30zł Zofija- 10zł bea_204- 40zł przez 4 m-ce razem 100zł deklaracji stałych deklaracje jednorazowe: marta0731- coś agat21- 30zł jednak 50zl!!! dzięki Gruba Berta- 20zł kizimizi- 50zł! razem: 120zł plus coś od marty, w razie jakiś braków i niespiodziewanych wydatków Potrzeba: około 100zł mieśiecznie na wyżywienie około 50zł na weterynarza około 0-30zł na transport -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
zaraz po świętach najprawdopodbniej a potem co tydz zazwyczaj w poniedziałki -
Wyrwane z rak czarownicy z Bedzina,Perełka juz wDS;)
kora78 replied to Blood's topic in Już w nowym domu
może jest ktoś z dogo z aparatem w Twoich okolic bliskich i mógłby wpaść i popstrykać te foty są niełądne, szczerze powiem. Ważne są łądne foty w ogłoszeniu, by pies się spodobał -
Wyrwane z rak czarownicy z Bedzina,Perełka juz wDS;)
kora78 replied to Blood's topic in Już w nowym domu
dziewczyno! trawa zielona jest wszędzie :D umnie prztnajmniej ah aparat... -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
na razie nie dzięki kizimizi :))))))) -
Wyrwane z rak czarownicy z Bedzina,Perełka juz wDS;)
kora78 replied to Blood's topic in Już w nowym domu
Perełka to ta czarna? A mi to ta pręgowana? Masz aparat, by nowe fotki porobić? Wygląda,jakby wszystkie w jeden dzień były robione. Postaraj się porobić na trawce takiej zieloniutkiej. Dużą wartość ma łądne foto, w łądnym otoczeniu. Ró kilkanaście w jednym plenerze i po 2-3 najlepsze wybieraj Jak zrobisz łądniejsze fotki to ponogę w ogłąszaniu