Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. Kizi bylas dzis?? Super!! Dawaj jaiies fotki nowe tu i na 1str Ja mialam dzis tel o bilbo od pani,jaka niedawno na ds brala boksia z sos i mysli, czy bilbo na dt wziasx!! Pani z krakowa, dzwonila glownie o miasto bilbo Apytac,ale mpwila, ze to dla niej nie problem, bo ma auto i sama psy dla sos wozila. Miala sie skontaktowac z p.amanda, ktoea w sos na rejinie krakowa dziala i do mnieoddzwonix,ale jakos cisza jest. No nic, czekamy i cieszyjy sie,ze cos sie u bilbo zaczyna dziax!!
  2. Zapomnialam, kaja pisala,ze linki aktywacyjne na jej maila przychodA,bo jest pologowana na tych stronach. A wiec nugatek tez ma ogloszenia od jakiegos tygodnia. I cisza.... Dlaczego? Chlerne wakacje, pieski sie votuja w te upaly w kojcach. Zaczi ma gorzej, bo w zaknietych z 3i pol stro. Kojcu, a nugat na wybiegu, w wysokiej pewnie jeszcze trawie, a chlodzi sie w dolach pod buda. Nie pamietam,czy na jego wybiegu stoi drzewo,bo sposrod 3 wy iegow tylko na srodkowym jest drzewo... Ah nie. Nugat jest w kojcu z prawej to tam drzewa nie ma.
  3. Nie,nie byla. Mam na mailu wiado osc, ze nie byla
  4. Skoro jest cisza to chyba kizimizi nie byla w schronie... Szkoda wielka..
  5. Co tu taka cisza? Oj, kiepsko, kiepsko... Psiaku w gore!!
  6. a widzieliscie taki wpis w watku transportowym bilbo? drakula: Być może podłączę do transportu w poniedziałek. Nic mnie obiecuję. Kontakt arkadiusz_tc(maupa)op.pl lub Skpa : arkadiusz_tczew_op ja nic nie odpisalam, bo na pn o wiele za wczesnie. nie ma mnie i nie wyciagne psa na poniedzialek
  7. oto watek Mi i Perelki [url]www.dogomania.pl/threads/182818-Wyrwane-z-rak-czarownicy-z-Bedzina-Perełka-juz-wDS-[/url]) lepiej tam przeniesc informacje o piesku w ds, na jego watku, tutejszy watek o czarownicy ma juz 150stron i informacje o poszczegolnych psach gina w tlumie kto bedzie chcial czytac o perelce, jej watek znajdzie
  8. jest purina dog chow i jest purina pro plan. roznia sie cena i jakoscia. wiec sama nazwa purona nie jest jednoznaczna Blood prosze ponownie o wstawienie fotek kojca, w jakim mieszka Bella
  9. byly linki, byly :) dziewczyny sytuacja znow sie zmienila i nie pojade jutro do smutaskow, bo juz jutro jednak wyjezdzam. ale w wekend ma jechac tam kizimizi, wiec ja molestujcie o swieze fotki psiakow :) zaraz napisze tam na watku bazarkowym
  10. zuziuM zaglafaj tam,czy ropa nie zacznie sie zbierac, jesli ma cos wbitego
  11. kamilawa dzieki za sprobowanie :) postaram sie na biezaco zmiany w 1 poscie wprowadzac. mialam okres, ze mi sie to nie udawalo na zadnym watku,ale teraz juz zazwyczaj dziala, jak widac :) prosze jednak o wszelkie sugestie, co do zmian. moze na te chwile usunac teksty do ogloszen, bo szkoda miejsca? ogloszen teraz nie szukamy, bo wakacje i malo osob psy bierze. potem beda nowe teksty po hotelu, jak psa poznamy. nie mam jeszcze info z SOS z gory dzieki kamilawa za rozsylanie watku i dzieki Szarotka za chec pomocy za pare dni :) co do zmiany prowadzacego, kiedys w sumie zmienialam watek z innej osoby na siebie.ale nie oamietam u kogo i jak.. czy sie temat zakladalo, czy sie pm pisalo. juutro mialam jechac do schronu,ale lekko plany wakacyjne sie zmienily i jutro wyjezdzam. ale bede miala neta :) w wekend idzie do schronu kizimizi, molestujcie ja o relacje z wizyty u bilbo
  12. jeju...... chodzilo o moja wizyte u psiakow....... przykro mi,ze opatrznie wyszlo :(((( przepraszam nikt chetny nie dzwonil a dodam, chyba nie mialam maili aktywacyjnych do nugata? moglo byc tak?
  13. odwroce pytanie. a moze Ty chcesz papuge adoptowac? nimfe. taka biala z zoltym czubkiem. mala mam akurat na zbyciu adopcyjnym :) kicajki tez sa super :)
  14. dziewczyny! Fundacja Sos Bokserom potwierdzila pomoc w sprawach Bilbusia :) pomoc funansowa, a moze i w transporcie do hotelu :) wieczorem bede znala szczegoly super, co?????? "Odpowiedź jest na TAK, NA PEWNO POMOŻEMY"
  15. a do ktorego moda? jak to zrobic? marta dzieki za pierwsza deklaracje!!
  16. dziekuje Agnezia :) napisalam maila do sos bokserom z prosba o wsparcie finansowe na stronie sos jako Monti jest nasz drugi psiak ze schronu :(
  17. [url]www.dogomania.pl/threads/188767-szukam-wroclaw-łódź-lub-łowicz?p=15000696#post15000696[/url] watek w dziale transportowym, prosze prowadzic po moim wyjezdzie, kamilawa, ok?
  18. edytowalam 1 post wreszcie, uff zapowiada sie wizyta na piatek u psiakow
  19. a wiec rozmawialam juz z Sylwia :) mamy miejsce zaklepane i trzymane spokojnie te 2 tygodnie. 18stego wraca papryka to wtedy juz wszysctko trzeba miec dograne, by mogl jechac. teraz kilka psow dojedzie do Lasu brzozowego, wiec nawet lepeij, jak Bilbo przyjedzie ciut pozniej, bo p.Sylwia tamte pieski rozlokuje i zapozna. To mamy czas na zbieranie pieniazkow Opowiedzialam,jaki bilbo jest ogrodzenie w kojcu jest wys na 150cm, a bilbo wysoko skacze po siatce w kojcu w schronie, ale tam u gory w lecie brzozowym jest zadaszenie i dokupiona jeszcze siatka do zalozenia to on nie ucieknie pani juz zalogowana na dogo, to zapewne nas odwiedzi na watku :) hotelik od tego roku, zalozony po to glownie, by pomagac, nie dla zarobku. ludzie pani kaza kase brac, zeby sie choc za wybudowanie tego zwrocilo, dlatego nie ma zdzierania na cenie :) a i jak ciut mniej bedzie to bilbo na bruku nie wyladuje zatem dopisuje w 1 poscie i tytule. ciotki, dzialajcie :) no i jak ten 1 post oddac? bilbo tylko czekaj na nas!!!! bo zdarzalo sie,ze psy przed zabraniem nam znikaly, schron czyta nasze watki. oby i bilbo nam nie zniknal nagle, bo my juz tego tak nie zostawimy tym razem
  20. danka, ponawiam pytanie, bo szczerze mnie interesuje jaka to papuga zamieszkuje u Ciebie?
  21. kamilawa, a bierz co chesz! :D tylko, jak to zrobic? ja mam do moda napisac? od razu prosze o rozsylanie watku z prosba o deklaracje. tez sadze, ze nie ma co od razu go wysylac na dniach, trzeba najpierw troche kasy uzbierac. czy sadzicie, ze ponad polowa miesiecznej oplaty hotelowej? zeby bylo bepievcznie, zeby potem pies nie jechal do innego schronu przy wyciaganiu tez nie bedzie prosto, bo na hotel nam psa nie dadza. trzeba znalezc kogos, kto zechce go adoptowac wirtualnie. ide dzwonic do hotelu pytac, ile moga miejsce trzymac
  22. dostalam sms od papryki, ze przaze rezerwacje do hotelu ze mamy sie juz z hotelem kontaktowac co do przyjazdu psa papryka popilnuje wplat, ale na rozsylanie i ogloszenia czasu nie bedzie miala a gdzie marta0731?? moze ona czegos przypilnuje, porozsyla
  23. no wlasnie... :( a gdzie sie podziewa Kapsel? czemu sie nie cieszy, ze Bilbo ma szanse na hotel?
  24. dzieki Agnezia :) wyslalam smsa do papryki wlasnie pytalam wzoraj telefonicznie w schronie o tego kremowego boksia. siedzi w kocu z innymi psami i jest juz spokoj. a mloda suczka juz wydana
×
×
  • Create New...