Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. dzieki Kapselku!!!!!!!! :) :) :) super :) dodalam do 1 posta wszelkie nowosci Soema pisze, ze 100zl na hotel daja ze skarpety jednorazowo Sos bokserom pisze, ze deklaruja oplacic miesiac zamieszkiwania Bilbo w hotelu :) super, co?? tu i tu tzeba faktury, dzwonie do hotelu pytac o fakture, ale tel jest poza zasiegiem akurat, sprobuje pozniej CIOTKI PROSZE ROZSYLAC BILBO o pooc finansowa
  2. ten kremowy boksio jest na stronie sos jako Monti, wiec tak juz go nazywajmy. daj foteczki to wysle do sos nowe
  3. o boksera pytala Agnezia, ona jest na watku bilbo zglaszala go do sos bokserom,ale foty sa tak kiepskie,ze szok. robilas mu lepsze? z kim on jest w kojcu?? i w ktorym kojcu? taki wredny? a na kw byl calkiem inny... nie jest pogryziony??
  4. kizi od jakiegos czasu i dopiero teraz to piszesz? wiesz co ja mam w glowie o belli od jakiegos czasu? trzeba bylo szybciej pisac napisz mi na maila wszystko, czy to ci ludzie, co ja we wrocku 2 dni na dt mieli w czasie transportu? bardzo mlodzi to 17 i 18 lat :) te 21 juz psa przeciez moze miec. w domu studenckim... a co to jest? akademik normalny tak? maja tam jeden pokoj dla siebie? skad masz do nich namiary? przeciez kontakt z ogloszen jest na mnie. sadze wiec,ze to ci studenci..
  5. cytuje z watku boksiowej skarpety: wypowiedz Soemy : Napisał kora78 "w gore moje pytania podniose, pies boksiowaty szuka wsparcia w hotelowaniu, dni uciekaja, hotel mu ucieknie i nadal bedzie w schronie marnial Soema edytowala 1 post po moim wpisie, a nic tu nie odpisala... co robic??" Pies jest delikatnie boskiowaty, pomoc idzie tylko na fakturę, a całego pobytu mu nie opłacimy. Te pieniądze czekają na pomoc bokserom spoza skrzydeł fundacji jednej, czy drugiej, bo i takie boksery są, czy to potrzebują pomocy z karmą, czy w opłaceniu transportu. Pieniądze z konta fundacji nie przepadną, mogą być wykorzystane kiedy zajdzie taka potrzeba. Jeśli uda się Wam zdobyć fakturę na 100zł to dostaniecie wsparcie, chyba że młody potrzebuje specjalnej karmy np. Jutro wiec dzwonie do Brzozowego Lasu i pytam o mozwliosc wystawienia faktury. Jesli wszystko pojdzie ok, to mamy: 100zl boksiowa skarpeta 30zl marta0731 20zl kora78 jednorazowo kto dorzuci sie? ciotki rozsylajcie watek!!! bo nawet w tym najlepszym razie brakuje deklaracji stalych na polowe wysokosci oplaty hotelowej!
  6. na stronie SOS bedzie robiona zbiorka pieniedzy na hotel Bilbo :) musze sie dowiedziec, jak z tymi uzbieranymi pieniedzmi w boksiowej skarpecie, bo kasa wisi w eterze nieuzywana, a Bilbo musi wyjsc ze schronu!
  7. dzwonilam do pani i niestety zle wesci dla bilbo. pani zdecydowala sie wziasc na dt sunie z Sos po sterylce obawiajac sie 2 samcow trzymac. ale pani ma na mysli jeszcze 2 znajomych, ktorych zapyta, czy przygarna bilbo, bo ludzie zaboksiowani byli w przeszlosci. pani sie odezwie, jak cos ustali czli zbieramy kase na hotel ciotki!! prosze o rozsylanie watku
  8. arbuza wcinaja w te dni upalne :) super zabawy, dwa wariaty :)
  9. wplacilam dzis 100zl za utrzymanie suni, zalegle bardzo doszla wplata od Zofiji, 2 razy po 20zl i od bea-204 1 raz 40zl brak nadal od Ladymonia,ale obiecala kase za jakis czas, wiec poszlo jakby z jednorazowych zaraz uzupelnie w 3 poscie dodatkowo- Blood nie wymiguj sie jakimis zdjeciami, na jakich mie nie zalezy. prosze kolejny raz, abys dodala tutaj na watek fotke centralnie wybiegu Belli, miejsca w jakim ona zyje. tego jej kojca zbitego z jakis klepek. fotke robiona z zewnatrz kojca. zdjecia Mi mnie nie obchodza. zdjecia psow w trawie mnie nie obchodza. POKAZ LUDZIOM KOJEC BELLI i prosze blood o zalozenie watku w dziale administracja, z prosba o udostoenienie mnie pierwszgo posta, abym na biezaco mogla robic zmiany, skoro blood ani razu nic nie zmieniala w 1 poscie, a jest on zawsze na dogo bardzo wazny dla czytajacych
  10. ciotki ja nic nie ruszylam przepraszam bardzo. dalam plame. odpadla na te dni od wszelkich psow totalnie. jutro sie poprawie. zadzwonie do pani.ale skoro sama sie nie odzywa, to pewnie nie ma co na ten dt liczyc a do tego 20stego hotel mial spokojnie na bilbo czekac. deklaracji oprocz merty, zero. dlaczego? ciotki rozsylajcie wtek i prscie o kase!!! napisalam na watlu skarpety boksiowej te pare dni temu i cisza. sos boksiom to nasza jedyna nadzieja, bo pomoc wciaz oferuja. ide pisac do nich
  11. oni byli tam na dole, pod sam koniec, kolo rufiego. kojarzysz?? i siedzial z nimi ten boksiu kremowy tez juz go nie ma? ten nowy boksiu.
  12. Ani jednego zgloszenia z ogloszen!! Przykre .....
  13. Tak codziennie wchodze i czekam, by przeczytac,ze wreszcie zlapana..
  14. Oj...jakbym znala to one juz dawno dupki vy w dt grzaly...... Dodam do tytulu,ale po powrocoe do domu, po wekendIe,ok? Mnie tu chodzi dosc szybko,ale inne mam problemy z netem, za flupie,by wyjasniac. Ale nienawidze roboty z wklejaniem fot,bo odkad mam nowy komp to mi nigdy nie wchodza
  15. Przepraszam za tak dluga cisze w odp na powyzsze pytanie,bo ja juz tego samego dnia mialam odp,ale zapominalam wciaz napisac, przypominalo mi sie,jak kompa wylaczalam. Umorusa ogolnie ok. Jedyny minus to,ze jakos ucieka. Nikt jeszcze wtedy nie wiedxial,jak. Mam miec kontakt po niedzieli, wtedy sie dowiem,czy nadal zwiewa. Bo dwa razy przeszedl do sasiadow, wlasciciele nie wiedza jakim cudem. Spryciarz jeden. Pewnie z czesci od rodzicow,bo tam plot jest nieco inny, niz w docelowym ogrodku u morusa. Znalezli go, jak buszowal u sasiada, odebrali i ok. Poza tym, morus je gotowany ryz z mieskiem, j weta nie byl, bo do auta wsadzic sie nie dal kuszony smakolykami, a panstwo widocznie bali sie go brac na rece i wsadzac,jak ja to robilam. Jak kazdego psa. I tyle. Do domu wchodzi,ale obroci sie na piecie i wychodzi do ogrodu.woli zycie na powietrzu. Dominacja. Juz spokojnie. Tylk o suka husky pokazala mu,ze ona rzadzi jednym atakiem dosc sporym, poza tym ona tez go... Obskakiwala, pokazujac,ze ona rzadzi Raz,jk wszedl morus do domu, do czesci rodzicow to ten maly samiec shit zu chcial morusowi pokazac,ze jemu tam wxhodzic nie wolno, ale nowy pan interweniowal,kazdy pies poszedl obrazony w swoja strone i juz byl spokoj. Morus moze tam tez wxhodzic i psy sie nie czepiaja. Wydrapal sobie jakies dziury w ogrodzie i w nich lezy i sie chlodzi. No i wiecej nie oamietqm, o czym rozmawialam. Nowa pania moruska... Za pare dni nowe wiesci juz oewnie po wizycie u weta. Aha,bo lekow zadnych na to obskakiwanie nie dostawal,bo w kilka dni mu to przeszlo, widocznie to bylo tylko ustalenie hierarchiii w stadzie i tyle.jest spokij miedzy psami
  16. Nie znamy bilbo do dzieci Bilbo nie gryzie sie przez kraty z sasiadem, tylko rzadzi jednym psem w swoim kojcu, nie dopuszczz go do krat, aatakuje dy ta ten chce podejsc na widok ludzia. Tez sie kbawiam jego dominacji przy drugim boksiu, nie wiedzialam, jaki jesttenna ds u pani. Chyba tylko rozmowa pomkze cos rozwiklac, ustalic, zadzwonie jutro lub pojutrze Prosze o linka do boksiowej skarpety, ma ktos? Jak to znalezc?
  17. Temida poprosze o pm z nr tel do pani,bo u mnie w tel zniknal niezapisany,jak zsze. A wieddzialam,ze masz na pewno. Zapraszamy pani bozenke do podziwiania bilbo na fotkach, zwlaszcza tych dwoch swiezych. Przepraszam za bledy,warunki internetowe mam plenerowe,bom nad morzem
  18. Ja kojarze,ze mial siedem lat, po co dodawac? Z watroba nic nie mial. Tylko niedoczynnosc tarczycy. P.a. Mowila kiedys,ze cos mu daja,ze trzeba, a p.i. Wtedy zdziwiona byla. A skoro obie sie nim zajmuje to obie powinny wiedziec. Ja kiedys specjalnie pytalam,czy on leki dostaje i wtmedy tak wyszlo. Zejedna pani mowila,ze cos mu daja, a druga byla zdziwiona. Wiec dziwne to Tak,trzeba dokladnie Apytac o to jeszvze raz Wiekiem moze fajny dla starszych ludzi,ale starsi ludzie w necie psow nie szukaja, a ma mop same ogloszenia w necie. Trzeba go do gazety gdzies wcisnac. Ogloszenia byly jakies miesiac temu i juz na pewno bardO daleko sa i nikr go nie znajdzie. Ja teeraz moge powiedziec,ze biorac morusa na dt myslalam tez o mopie,ale morus wygral, bo mial gorzej w swoim schronie. Mopek ma kafelki i sporo miejsca. No i ma nas, a morus nie mial nikogo do pomocy.
  19. Pierwszy post to cztery fotki nugat,a, a potem jedna fotka czacziego. Czyli nadal nie bylo przeprowadzki na wubiegi... A miala byc w zeszly wekend, wg slow opiekunki... Jak be dzie roszada to czaczi na wybieg trafi i bedzie mial miwjsce,by sie wy.latac!! Sorki ciotki za bledy,ale warunki internetowe mam iscie polowe w tym tyg. Dobrze,ze w ogole wchodze na dogo,bo xlugo sie logowac nie moglam, wiele prob i zmiana hasla wreszcie.
  20. Kizi, jaki pies obok? Na focie nie widac. Chodzi ci o tego rudego? Czy tego nowego wielkiego onkowatego?-a propos, jak ten nowy sie tam zachowuje? Walczy z bilbo?? Ciotki dajcie linka do watku tego pieska pani bozeny. Nie dzwonila dzis nic... Mam czenkac, czy co?. Co z hotelem? Deklaracji zero.....
  21. Bardzo ladne masz imie temido !!! Zazsroszcze Czyli myslisz, by dC tej pani bilbo na dt?? Trzeba ja sprawdzic najpierw, bo pani ma boksia 1,5 rocznego,ale plci nie znam, a bilbo lubi rzadzic w kojcu.
  22. A te firmy komunalne ktos poi formowal?...... Biedny asti, co on ma w glowie? Jakis dom kieyds, potem lecznica w wxhu, sxhron,oborniki, dt u kizi chwile, donka i tulaczka........tyle zmian non stop, ile on musi przejsc. Czlowiek chcd pomoc tylko, a wychodzi zle
  23. Niestety nikt nie dzwonil chocby z pytaniami, chocby by nam glupim naszieje zrobic... Ale leosze wiesci,ze kizi dzis w schronie chyba byla,moze ma fotki?
×
×
  • Create New...