kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
wczoraj mialam kilka tel o rozne pieski, z ogloszen. po dlugiej, dlugiej ciszy. ale o smutaskach mowy nie bylo :( nikt do nich nie dzwonil z zapytaniem :( moze dzis bedzie lepszy dzien :) chcecie kaske na hotel zbierac? dla dwoch duzych psiakow? to kupy kasy trzeba :( ja ani groszem nie pomoge, tyle tego juz mam pod skrzydlami... ok, bandamki odbiore i postaram sie foty w tym im zrobic :) ale latwo nie bedzie, bo nam do boksow wchodzic nie wolno. pracownik bedzie musial wejsc i zalozyc. ale mam mysl, moze czac`iego wtedy poza kojec wyprowadzic, by mial foty wreszcie normalne, bez ruchu i w spokoju? tylko jego kojcec na samym srodkow, wszedzie wkolo jatka bedzie z zazdrosci :( szkoda,zeby sie inne pieski gryzly i meczyly
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
nie mam jeszcze zadnej wplaty bei wplata dojdzie jutro. pisze do zofiji. do ledymoani pisalam rano i nadal zero odp -
ciotki. mialam smsa i tel o bilbo!! smsy byly 2 od jednej osoby. witam. ile za tego bilbo? ja,ze to adopcja. i od- to jak mam go odebrac? ja- po 1 to zadzwonic i cisza. jakis żul drugie to telefon z nr ukrytego. jak zaczelam opiwiadac,ze on szczeka i mu zeby wystaja. to jakies slowo- nie, nie i rozlaczyl sie koles, mlody. debil jakis. ja gadam a tam echo bilbo czekaj jeszcze chwile, bo moze ktos normalny sie wreszcie znajdzie! skoro juz cos sie ruszylo
-
po 1 to mialam tel od pani kiero schronu w sprawie odwiedzin morusa. zdziwilo mnie to bardzo. pani mowila,ze chce sie przekonac,gdzie on trafil, bo jej przy wydawaniu nie bylo i ona by mi go nie dala, bo co to u mnie w schronie psow nie ma? no i chciala sie przekonac, jak on sie miewa. ale po rozmoie pani wiaz mowila,ze ode mnie takie dobro bije :D i ze ona sie cieszy itp. juz o wizycie nie wspomniala. mowila,ze maja jedna pani sponsorke, ktora sie o morusia martwi, bo go bvardzo lubila i ze przekaze jej moj nr el,by ta sama zadzwonila i wypytala,czy morus ma u mnie dobrze po 2 dostalam smsa, czy morusek jest nadal do oddania. ale ten nmer niechcaco, z rozpedu usunelam od razu!!!! tragedia, gapa ze mnie!!! po 3 mialam inny tel o morusa. zainteresowany adopcja. dziewczyna mieszka pod poznananiem w domku z rodzicami, ma yorka i jej sie srasznie morus podoba, twierdzi,ze do shit zu podobny :D a gabaryty nie sa wazne. uczy sie zaocznie. domek. wizyta ok, itp zaraz dostane jej dane i mam umawiac wizyte. ale transport trzebaby bylo kolowac. z jaskra pojda do weta, wiek nie przeszkadza mialam dzis jeszcze tel o naszego bokserka w schronie. ale dzis roboczy dzien :) a u weta ie bylismy, bo mialam inne zajecia. jutro w poludnie idziemy. sasiedzi skarza, ze orus wczoraj pare godz wyl i szczekal, jak my bylismy na wyjezdzie poza domem :( od dzis ma morus ogloszenia od borysusa, jakie zalatwila czerda
-
fajni,ze beda lepsze fotki czacziego :) tak, nugat ma biale kreseczki na psyku, a czaczi nie ma czaczi to sznaucio olbrzym, a nugat taki ot zwykly psiaczek. czaczi jet ogromny, a nugat tylko spory czaczi w kojcu, a nugat na wybiegu z trawa. a pierwsze foty obu sa z kojcow, zimowa pora w kojcu czaczi z jednym czarnym psem, a nugat na starych fotacj z kremowym i rudym, na nowych z czarnym podpalanym, na trawie
-
Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
w tym tyg trzeba isc w odwiedzony wreszcie -
kizi wez te 2 fotki czacziego, powyzej co sa, jak on tak bokiem siedzi i sie usmiecha, wslij tez do ubocze, ok? one sa dre do ogloszen, ja nie mam zadnych takich fot
-
aha :) probowalam znow edytwac, tak tam poupiekzalam i znow nici wyslalam 2 maile do Ubocze z fotami i 2 tekstami kameralna, chcialam Twoje teksty dodac do 1 posta i nici :( ale wyslalam je do Ubocze
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
nic jeszcze nie wplynelo na konto deklaracji. czekamy do wieczora i wysylamy pm -
moja kocica ogrodowa tez miala kiedys cos w lapie i kulala. miala antybiotyk i rope wet wyciskal i czyscil to ze 2-3 razy. smarowalam rivanolem i wreszcie sie zagoilo, lecz teraz pazur ma na bok skrzywiony i do obcinania jest, bo nie sciera o ziemie moze od tego czegos morus kuleje. tylko on kuleje prawie od poczatku. moze ma cos ze stawami, z koscmi,, nie wiem. od ciezaru, starosci. ni wiem. ale mu to nie przechodzi
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
nie, nie jest Blood, czy mozesz edytowac 1 post i uzywajac znakow interpunkcyjnych poprawic opis zachowania suni i czas i miejsce jej przebywania obecnego? wisz tam tez,ze dajesz platne dt za zwrot kosztow wyzywienia i jakies foto aktualne, ze 2 szt. trzeba tam porzadek zrobic -
niestety nie moge :( ja mam wciaz problemy z edycja postow, zakladam z gory,ze to mi sie nie uda. albo zrobie polowe i tak zostanie i bedzie jeszcze gorzej maja przeciez na 1 stronie opisy, jak kizi wstawiala. teraz nugat, teraz czaczi i pod spodem fotki leca a w 1 poscie tez jest opis psa i fotki. opis drugiego psa i fotki. w 1 poscie sa podane strony, na jakich sa nowe foty, wiec tez wystarczy doczytac i pojsc na podana strone
-
no to super! to ma teraz, jak w raju! serio?codziennie tak lata luzem wciaz? a od kiedy? czemu sie nic nie chwalilas?
-
on juz dawno obciety :) ale i tak wciaz ziaja dzis rano, niedawno teraz morusek sobie wyl. ale smieszny ma glos :) wpada czesto lapka do kanalu, jak mija takie kanaly ze szczebelkow. dzis chyba idziemy do weta po krople na oczy i niech szuka jakiejs drzazgi w lapce, bo morus ja czasem lize od spodu i wygryza. no i trzeba kupic obroze na pchly lub fiprexa, bo ma 2 kleszcze giganty
-
o jaaa czytam i czytam i konca doczytac nie moge... to impreza byla u smutasow do 3 rano? o ho ho, tyle chlopaki to jeszcze nie balowali :D zeby ten bal im tylk ocos dobrego przysnill a nie porannego kaca ;P ja ciotrczki spalam juz slodko, wczoraj wieczorem w ogole na dogo nie zagadalam, nie wiedziala,,ze taka impreze przegapilam :) tyla nowych cioc i wujkow!! ciesze sie i dziekuje za przybycie do czarnuchow!! i za rozsylanie tym, co to rozsylali tak efektywnie ;) do rzeczy. psiaki sa w wchu, jak pisala juz kizimizi, ale tego w ogloszeniach nie podajemy mnie sie one nigdy nie myla, nie wiem, w czym tu macie problem :) przeciez to calkiem inne 2 psy :D mi sie tylko imiona poczatkowo ciut mieszaly, bo razem z dogo porobilysmy in ogloszen na inne imiona i stad pomylki, ktore sie chwile ciagnely fotki do ubocze zaraz wysylam. teksty nowe i malutkie chcialam wczraj dodac do 1 posta,ale nic nie moglam znow edytowac. czasem tak mam. pisalam,ze wysle wczoraj lub dzis to sie zabietam i wysylam dzis. w tym tyg wybiore sie do psow przed wekendem jakos. jak najlatwiej bedzie je Wam odroznic? w tej chwili nowe fotki nugata sa na trawie, a czavziego tylko w kocju. bo nugat juz ze 2-3 mce ma boks remontowany i mieszkal na wybiegu. a czaczi wciaz w kojcu ale sytuacja chyba juz sie zamienila juz lada dzien sie odmieni, bo juz kojec nugata byl prawie gotowy 1tydz temu i potem w kolejce czekal kojec czacziego
-
nic.........
-
zuzia czyli jak goscie przyjechali to bunia akurat latala sobie luzem?
-
ojojoj! co za ruch sie zrobil!! dzieki kamerlana,ze porozsylalas!!!!!! :P tak, oczywiscie skorzystamy z ofertogloszeniowych, koniecznie. Nugat juz troche ogloszen ma, Czaczi nie ma nic aktualnego tekst do ogloszen jest w 1 poscie, chyba ze kazdy moze sobie odswiezyc, jak tylko ma ochote. fotki podesle w org rozmiarach, Ubocze podaj na pm maila, wysle dzis-jutro
-
kamilawa dziekujemy!!!
-
super! dzieki kizi!
-
Spacerowicz dzis wieczorem, jak podlewalam kwiaty, a Morus latal luzem po ogrodzie, znow przecisnal sie pod siatka do sasiadow. Spacerowicz straszny A jedzenie z reki je tak,ze moglby alce odgryzc. Nigdy nie czeka,az mu naloze, rzuca sie na jedzenie strasznie. Zapowiada upaly u nas. A juz teraz Morusowi jest goraco i wciaz ziaja, mimo,ze ma cien i chlod pod murem
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
kasiafiona, co tam slychac?? asia ginger mozesz pooglaszac spanielka naszego?