-
Posts
803 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lacia
-
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
Lacia replied to Macia's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolam']Dziwne jak dla mnie. Pies jest lecz nie wiadomo gdzie !!! Fotek brak. Pogratulować, już na dogo były takie afery. Szkoda słów.[/QUOTE] Dobra. Przyznamy się. Kurt już jest przerobiony na smalec. Chlebek z Kurcikiem był dobry.. -
Vega - labradorka w koszmarnym stanie potrzebuje pomocy!
Lacia replied to Macia's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolam']Czyli jednak tajemnicę robicie z miejsca pobytu psa. Akurat wyżej pisałas że na nic nie masz czasu..... A jaką mam pewność ze telefon odbierzesz ?? Zresztą nie rozumiem tej przepychanki słownej. Ja tylko proszę o informację gdzie przebywa pies.[/QUOTE] Vega przebywa tam gdzie większość naszych psów - w hoteliku koło Leszna. Nie wiem co tu jest ukrywane. -
Gdy każdy krok sprawia ból czyli historia mixa boksera... JUŻ W DS!!
Lacia replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Mam jeszcze kilka zdjęć suni: Brzuch: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images65.fotosik.pl/73/ae8aaaee0d7dbcc9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images65.fotosik.pl/73/90d6e1a6db4258a3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/73/ff4bb4b2158d403cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/73/7a8f4e0a73c30d2dmed.jpg[/IMG][/URL] Z towarzyszem niedoli: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images65.fotosik.pl/73/5f64f74997f196aamed.jpg[/IMG][/URL] -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
Lacia replied to Macia's topic in Już w nowym domu
zapraszamy na wątek naszej labradorki Vegi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246145-Vega-labradorka-w-koszmarnym-stanie-potrzebuje-pomocy[/url]! Oraz na wątek kolejnego psiego nieszczęścia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246200-Gdy-ka%C5%BCdy-krok-sprawia-b%C3%B3l-czyli-historia-mixa-boksera-Potrzebna-pomoc[/url]! -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
Lacia replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Ja wysałam 2 faktury za 2 inne suczki ok. miesiąc temu i właśnie gabinety wet. otrzymały zwrot. A dawno była wysłana faktura za sterylizację Rudej ?[/QUOTE] dawno :( własnie zwrot była nawet za kolejną sunie Czacze którą zgłaszałam duzo później. Może faktura nie dotarła? napisze do ostatniej szansy.. -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
Lacia replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Uzupełnione rozliczenie Rudej: Ruda była u nas od 25.05.2013 hotelik 25.05 - 31.05 - 60,00zł hotelik 01.06 - 30.06 - 300,00zł hotelik 01.07 - 11.07 - 100,00zł łącznie: 460zł wpływy: Panna Marple - 100,00zł MDK8 - 10,00zł sharka - 20,00zł łącznie: 130,00zł czyli razem 130 - 460 = [B]-330,00zł[/B] Dług po Rudej wciąż duży :( Poza tym Akcja sterylizacja nie zwróciła jeszcze kasy za sterylkę Rudej.. -
Mikrosunia Fionka – Już zaufała człowiekowi i ma wspaniały dom!
Lacia replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Co słychać u naszej Fionki? Jak się czuje po sterylce?[/QUOTE] Sunia czuje się dobrze. Rana ładnie się goi, mała ma apetyt. Poza tym wczoraj byłam u suni. Fionka znalazła sobie bezpieczne miejsce pod półeczką z karmą. Jak do niej podeszłam to zaczęła machać ogonkiem i wyciągnęła nosek żeby mnie powąchać :) Gdy Sławek z hoteliku ją zawoła (tak z 5 m) to wyjdzie ze swojego bezpiecznego miejsca i machając ogonkiem nieśmiało do niego podejdzie przyjdzie do niego. Pozwala się głaskać i chyba to lubi ;) wystarczy jednak że coś tylko ją zaniepokoi to od razu szybo wraca pod półeczkę.Niestety nie zrobiłam Fionce żadnego zdjęcia. Będe w hoteliku dziś lub jutro to na pewno jej zrobię. edit: widze że macia choc nie na miejscu ma świeższe informacje niż ja ;)- 375 replies
-
- adopcja schronisko psy
- dom na resztę życia
- (and 3 more)
-
Psiaki z przytuliska w Krobi czekają na drugą szansę!
Lacia replied to Psiarka112's topic in Już w nowym domu
[quote name='hevonen']rozmawialiśmy z naszą Panią weterynarz, wyraża zgodę na udostępnienie jej numeru (może kontakt z choć jedna osobą zaangażowaną bezpośrednio a nie z samymi pośrednikami pomoże dojsc do porozumienia? ) :603 092 118. Duskusja pośrednia jest bezsensowna.[/QUOTE] Rozmawiałam z Panią weterynarz i cóż.. Ręce opadły. To informacje które od niej uzyskałam: Molly nie została wysterylizowana jak przyjechała do przytuliska bo miała ponad 2 tygodnie do porodu. Płody byly wykształcone i byłaby to aborcja a pani weterynarz takich rzeczy nie robi. A jak rozmawialyśmy o uśpieniu ślepego miotu to powiedziała, że wszystkie szczeniaki znajdują świetne domy, a fakt że te nienarodzone czy nowonarodzone zabierają dom tym które juz są minął bez echa. Poza tym dodała że w przytulisku są dzieci które emocjonalnie podchodzą do szczeniaczków. A na moje pytanie co jak ta mała Molly bedzie miała problemy z urodzeniem to pani weterynarz że zrobi cesarkę. Pytam w takim razie czym się rożni cesarka od późnej sterylizacji? a pani weterynarz: że jak to czym? cesarka jest w obronie życia. Powiedziała że Molly urodzi i odchowa szczeniaki i to już przesadzone. Jednym słowem szkoda słów. Wszyscy patrzą na problem punktowo, z klapkami na oczach. Czasem taki wolontariat robi więcej szkód niż pożytku. A tekst że dzieci to źle przeżyją w ogóle do mnie nie trafia. Życie jest brutalne i trzeba się z tym pogodzić. Niestety niektórzy żyją w świecie różowych piesków i słodkich szczeniaczków.. Biedna Molly.. -
Mini-husky bez przedniej łapy od 3 lat w przytulisku. Potrzebna pomoc!!
Lacia replied to Macia's topic in Już w nowym domu
na poczet Mimuszkowego długu wpłynęło: 43,55 zł z bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245178-ROZLICZAMY-Ciuszki-36-38-40-i-dla-dzieci-dla-Mimi-16-07-20-00/page5[/url] -
Psiaki z przytuliska w Krobi czekają na drugą szansę!
Lacia replied to Psiarka112's topic in Już w nowym domu
[quote name='hevonen']nie rozumiem jedno nie wyklucza drugiego. Owszem nie mamy warunkow do opieki nad psem po operacji to po 1, po 2 proszę sobie wyobrazić, że szczeniaki nie są naszym marzeniem i radością życia bo wiąże się to z dodatkowymi obowiązkami i poświeconym czasem, ale sterylka kilka dni przed porodem-no cóż (przeoczyła chyba Pani że brak aborcji to decyzja WETERYNARZA, którego szanujemy z którym mamy podpisaną umowę-nie nasza fanaberia !). Ale uświadamiam kolejny raz PANI, że rozmawia Pani z wolontariuszką-to moja prywatna opinia, co chciałam zaznaczyć..........osobiscie nie neguje aborcji/sterylki ogólnie mówie o przypadku kilku dni przed-jak ja to widzę.Nie sądze, że ta rozmowa powinna się toczyć pomiędzy Panią a wolontariuszką. Ja osobiście decyzji nie podejmuje ani niczym nie kieruje, mozliwe ze calokstzaltu sytuacji tez nie znam-pewnie podobnie jak Pani. Za wyrażenie wlasnej opinii serdecznie przepraszam. Odpowiednie namiary są chyba podane w 1 poście. Całą afera to jakiś przerost formy nad trescią dla MNIE.[/QUOTE] Dobrze a czy u was w przytulisku kiedykolwiek uśpiono ślepy miot? Bo jeżeli jest za późno (jak twierdzi weterynarz) na sterylizacje to należy uśpić nowo narodzone szczeniaki. Zresztą ustawa o ochronie zwierząt to nakazuje. Gmina która tego nie robi nie wywiązuje się z ustawy. -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
Lacia replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Niestety nowej sunie nie będzie. Przytulisko nie wydało mi psa. Chciałyśmy zabrać Molly, która ma 2 tyg do porodu. oto ich watek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245419-Psiaki-z-przytuliska-w-Krobi-czekaj%C4%85-na-drug%C4%85-szans%C4%99[/url]! Pan z urzędu stwierdził że nie będzie narażał życia suni bo my chcemy ja wysterylizować. Poza tym dom dla jednego szczeniaka już jest (wolontariuszka szuka szczeniaka). Stwierdził że trzeba mieć serce dla zwierząt i jak ja mogę mówić o uśpieniu ślepego miotu. Ech szkoda gadać, ręce opadają. To my się staramy, flaki wypruwamy, a tu pod nosem w przytulisku się rodzą kolejne nieszczęścia.. -
[quote name='Nutusia']Nie bardzo rozumiem... Jeśli zapobieganie bezdomności (i to w schroniskach!!!!) ma polegać na tym, że nie usypia się ślepych miotów (że o sterylizacjach aborcyjnych nie wspomnę), to co my możemy?... Teraz w schronach są dziesiątki, jeśli nie setki szczeniąt i wciąż rodzą się następne! To jest jakiś obłęd!!![/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245419-Psiaki-z-przytuliska-w-Krobi-czekaj%C4%85-na-drug%C4%85-szans%C4%99[/url]! to nie pierwszy miot w tym przytulisku
-
Psiaki z przytuliska w Krobi czekają na drugą szansę!
Lacia replied to Psiarka112's topic in Już w nowym domu
[quote name='hevonen']Nie dyskutujemy z decyzją weterynarza. Prosiłabym o nie ocenianie działalności/sytuacji nie będąc w nią zaangażowanym od podszewki. Sami tak nie robimy i prosimy o to samo. Pragnę również zauważyć, że dyskusja powyżej toczy się pomiędzy Panią, a wolontariuszką z 6 klasy. Po rzetelne informacje w obliczu obiekcji czy niepokoju zapraszam do osoby prowadzącej wolontariat. Sądzę, że wtedy wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane. Służę kontaktem mailowym do tej osoby, jeżeli ktokolwiek sobie życzy.[/QUOTE] Dobrze, koniec tematu. Ja nie oceniam działalności ale tylko fakt że w schronisku się rodzą i dorastają szczeniaki. To niedopuszczalne. -
Psiaki z przytuliska w Krobi czekają na drugą szansę!
Lacia replied to Psiarka112's topic in Już w nowym domu
[quote name='hevonen']Nasze przytulisko jest pod opieką wyłącznie wolontariatu nad którym piecze sprawuje jedna osoba. Nie mamy możliwości sterylizacji psów-niestety. Co do małej suczki-była u weterynarza-swierdzono, że poród będzie NAJDALEJ za 2 tyg i na sterylke jest za późno. Nikt z wolontariuszy wykształcenia weterynaryjnego nie ma, więc polegamy na zdaniu naszzego weterynarza. Jeżeli suczki się u nas szczeniły to na ogół działo się to "na dniach" od złapania, gdy nie zdołano jeszcze zrobić usg. NIE ROZMNAZAMY psów w przytulisku ! proszę nas o coś takiego nie posądzać. Jeżeli zgłaszają się do nas ludzie i szukają konkretnie szczeniaka lub psa danej rasy lub w jej typie odsyłamy-do innych schronisk, do ludzi którzy z jakiś przyczyn muszą wydać psiaka a chcą oszczędzić psom losu schroniskowego.[/QUOTE] 2 tygodnie przed porodem to nie jest za późno na sterylizacje. Można sterylizować nawet kilka dni przed porodem.. -
Psiaki z przytuliska w Krobi czekają na drugą szansę!
Lacia replied to Psiarka112's topic in Już w nowym domu
[quote name='Psiarka112']W naszym przytulisku nie ma aborcji suczek w ciąży... W dodatku jest już kilku chętnych na szczeniaki, ludzie często przychodzą do schroniska, pytając, czy nie mamy jakiś maluchów. Przyjmowaliśmy już porody jakiś 4 suni, więc i z tą tak będzie.[/QUOTE] Super. A robicie wizyty poadopcyjne? wiecie jakie warunki mają wszystkie szczeniaki? wydajecie je na umowy czy pokwitowania? bo to że ludzie się rozpływaja nad maluszkami to nie znaczy że każdy kończy dobrze. Macie pewność że żaden nie jest na łańcuchu albo że nie został wyrzucony jak podrósł? te wszystkie psy w przytulisku tez były kiedyś szczeniakami które się komuś znudziły i przestały być potrzebne. Wiecie że to nie spotka "waszych" szczeniaków? Macie pewność że "wasze" szczeniaczki nie rodzą dalej nikomu nie potrzebnych psów? Niedopuszczalne jest rozmnażanie psów w przytulisku. Schroniska sa pełne szczeniaków których nikt nie chce. Nie każdy szczeniak znajduje dom. Niektóre dorastają za kratami. Własnie dlatego że ktoś pozwala się innym szczeniakom rodzić. Te nienarodzone szczeniaki zabieraja domy tym które juz sa. W henrykowie jest gromadka szczeniaków. Pomagajcie ale rozsądnie. Nie możecie się swoim działaniem przyczyniać do zwiększania liczby psów. I tak się rodzi ich zdecydowanie za duzo. Poza tym jeżeli przychodzą ludzie i pytaja o szczeniaki a wy nie macie to odsyłacie ludzi do innego schroniska? np do Gostynia? to blisko a w gostyniu pełno psów. czy myslicie sobie o chętni to wyprodukujemy kilka psów? -
Psiaki z przytuliska w Krobi czekają na drugą szansę!
Lacia replied to Psiarka112's topic in Już w nowym domu
[quote name='Psiarka112']USG wykazało, że nasza Bajka jest szczenna. Urodzi za ok. 2 tygodnie. Dla jednego szczeniaka mamy już zapewniony domek, a dla reszty wkrótce będziemy go szukać. [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/71877_352717224830870_1741004917_n.jpg[/IMG][/QUOTE] a dlaczego jej nie wysterylizujecie? 2 tyg do porodu to spokojnie można. -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
Lacia replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']Lacia, wpłacę choć dyszkę, proszę podaj konto, Paweł bardzo kibicował Rudej :][/QUOTE] dzięki :loveu: poza tym mam wieści z nowego domu Rudej :) Mieszka w domu i załatwianie się opanowała, jest już wykąpana i wszyscy są zachwyceni. Lubi pływać w jeziorze i sama do niego wchodzi :) nie lubi zostawać sama. Raz jak na dłużej została to zdarła nawet gumoleum z przedpokoju :) ogólnie to obecnie nie zostawiają jej na długo samej i powoli będą ja przyzwyczajać. -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
Lacia replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Sznaucer Bono już po wizycie u weterynarza. Rana po kastracji mega rozlizana. A że nie jest świeża to nie można szyć Tzn mozna ale trzebaby było oczyścić krawędzie z narośniętej skóry (jakoś tak). Powinno się zasklepić samo. Bono dostał na to maść. Oprócz tego chłopak ma taki czerwony, zaogniony placek na karku. Na to dostał inną maść :) poza tym na zadku z jednej strony ma taką jakby odleżynę, która trochę sączy, na to dostał spray. Więcej przypadłości nie ma ;) Niestety ze względu na jajka bono dostał kołnierz i go sparaliżowało :) ale musi się przyzwyczaić. ogólnie to kochane i przytulaśne stworzenie :) -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
Lacia replied to Macia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Madrze i rozsadnie tu oczywiscie prawicie i postaram sie ten glos rozsadku uwewnetrznic. ;) Niespodzianek cudny, ale czy to znaczy, ze TAKI pies tez zostal bez domu???[/QUOTE] Niestety każdy pies czy kot może zostać wyrzucony ;( nie ważne jaki byłby piękny czy jaki cudowny ma charakter. Skoro ludzie wyrzucają psy rodowodowe to w typie tym bardziej, nie mówiąc już o kundelkach :( tak wyglądał Bono w dniu znalezienia: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/2099/e7b5c1b4584a2341med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/718/f134352a0f0ff172med.jpg[/IMG][/URL] -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
Lacia replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lacia']Od dziś Ruda zamieszkała w swoim nowym domu! Zupełnie niespodziewanie zadzwonil pan zainteresowany adopcją dużego psa. Nie dzwonił konkretnie odnośnie Rudej, tylko tak ogólnie. Domek w okolicy. Pan ma małego pimpka i szukał dużego psa do domu. Mam nadzieje że Ruda szybko przyzwyczai się do używania kanapy. I że nie będzie za dużo wpadek z kupkami.. poza tym, może ktoś chciałby wspomóc w spłacie długu po Rudej? Ruda jest u nas od 25.05.2013 hotelik 25.05 - 31.05 - 60,00zł hotelik 01.06 - 30.06 - 300,00zł hotelik 01.07 - 11.07 - 100,00zł łącznie: 460zł jedyne wpływy jakie były na Ruda to te na samym początku, póżniej nikt niestety nie wspomógł Rudej :( wpływy: Panna Marple - 100,00zł MDK8 - 10,00zł łącznie: 110,00zł czyli razem 110 - 460 = [B]-350,00zł[/B] może ktoś mógłby coś wpłacić na Rudą? albo może zrobić jakiś bazarek? z góry dziekuje[/QUOTE] Bardzo dziękuje wszystkim za kibicowanie Rudej. Dziekuje też za pomoc w utrzymaniu Rudej. Niestety my nie umiemy mocno prosić o kasę i potem zostajemy z tym same. Ale nieważne. Proszę również o wstawienie na początku wątku bannerka Akcji Sterylizacji, ok? -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
Lacia replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']a Ruda juz po sterylce? bardzo ciesze sie ze juz ma ds!!!:)[/QUOTE] tak Ruda miała sterylizację chyba ok 28.06.. zapraszam również na bazarek dla naszej Mimi bez łapki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245178-Ciuszki-36-38-40-i-dla-dzieci-dla-Mimi-16-07-20-00[/url] -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
Lacia replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Od dziś Ruda zamieszkała w swoim nowym domu! Zupełnie niespodziewanie zadzwonil pan zainteresowany adopcją dużego psa. Nie dzwonił konkretnie odnośnie Rudej, tylko tak ogólnie. Domek w okolicy. Pan ma małego pimpka i szukał dużego psa do domu. Mam nadzieje że Ruda szybko przyzwyczai się do używania kanapy. I że nie będzie za dużo wpadek z kupkami.. poza tym, może ktoś chciałby wspomóc w spłacie długu po Rudej? Ruda jest u nas od 25.05.2013 hotelik 25.05 - 31.05 - 60,00zł hotelik 01.06 - 30.06 - 300,00zł hotelik 01.07 - 11.07 - 100,00zł łącznie: 460zł jedyne wpływy jakie były na Ruda to te na samym początku, póżniej nikt niestety nie wspomógł Rudej :( wpływy: Panna Marple - 100,00zł MDK8 - 10,00zł łącznie: 110,00zł czyli razem 110 - 460 = [B]-350,00zł[/B] może ktoś mógłby coś wpłacić na Rudą? albo może zrobić jakiś bazarek? z góry dziekuje -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
Lacia replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Zapraszam wszystkich na kolejny bazarek dla naszej Mimi, bazarek zrobiony przez niezastąpiona b-b, której bardzo dziekujemy :loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245178-Ciuszki-36-38-40-i-dla-dzieci-dla-Mimi-16-07-20-00/page2[/URL] Poza tym u zwierzaków wszystko dobrze. Duża Ruda ma już wyciągnięte szwy po sterylce i można ją teraz intensywnie ogłaszać. Kurcik troche kuleje na łapkę, ma smarowane obtarcia na poduszkach ale jak narazie efekt jest marny. Może to nie poduszki sa przyczyną tego że kuleje? Dwa dzikie szczeniaki zachowuja się coraz lepiej. Choc jak w poniedziałek był pan fotograf z lokalnej gazety to jeden z maluszków tak się zestresował że aż zrobił kupkę. Dodam tylko że oczywiście włożyłam w tą kupę rękę ;) Ale obfocone było wiekszość naszych psów więc mam nadzieje że jakikolwiek odzew z gazety będzie. Zobaczymy. Poza tym Czacza niedługo będzie musiała opuścić swój tymczas. Przed przeniesieniem jej do hoteliku chciałyśmy żeby była wysterylizowana. czy mógłby ją ktoś zgłościć do Akcji sterylizacji? tu jej wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242282-Dramat-suki-i-jej-szczeniaków-Zostało-jeszcze-5-dzikich-psów!-Brak-miejsc[/URL]! Ogólnie adopcje stoją i jest to trochę przerażające. Trochę lepiej ida kocie adopcje ale z drugiej strony kotów więcej przybywa więc wychodzi na to samo. A co do kotów to maluchy od Mai jeżdżą na zastrzyki odpornościowe, owrzodzenia na języku jeszcze nie zeszły do końca ale jest już duzo lepiej. Również Koks dostaje zastrzyki odpornościowe i antybiotyki bo ma uporczywy katar. Grzybek z kolei wciaż dostaje leki na grzybice. Kocurek bardzo chciałby się tulić. Niestety narazie staram się go za duzo nie dotykać. Wiem że grzybem nie tak łatwo się zarazic ale nie ma co ryzykować. Maluchy z lasku jeszcze są dzikuskami ale już tak nie syczą przy dotyku. Sora, Mirka, Busia, Tarzan i Ozzy czują się dobrze. Maluchy od szarej też mimo kontaktu z maluchami od Mai nie zachorowały. Poza tym jeden z maluchów od szarej - czarna kotka z biała muszką od wczoraj wieczora mieszka w nowym domu, u brata mojej koleżanki. Mam tylko nadzieje że w związku ze zmianą miejsca małej nie spadnie odporność i kaliciwrus się u niej nie uaktywni. Opisuje wszystko i zapomniałam o Ninji :) Kocurek ma apetyt ale już nie je tak łapczywie jak na początku. Ogólnie to Ninja jest bardzo aktywnym kotem. Jakby mu pozwolić to cały czas by chodził :) wczoraj przecierałam mu oczka i te rowki pod oczami. Ninja pozwalał sobie to robić ale przez chwilę. Jak trwało to za długo to już się denerwował. Ogólnie myślę że Ninja czuje się dobrze. Martwi mnie troszkę jego pazur. Co prawda Ninja dostał w poniedziałek antybiotyk długo działający ale wczoraj jeszcze mi się wydawał że pazurek śmierdzi. Najgorsze jest to że Ninja nie pozwoli żeby go obejrzeć. pewnie za kilka dni trzeba będzie podjechać na kontrole do weterynarza. -
śliczna sunia. W jakim mnie więcej jest wieku?
-
Mini-husky bez przedniej łapy od 3 lat w przytulisku. Potrzebna pomoc!!
Lacia replied to Macia's topic in Już w nowym domu
z bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244521-ROZLICZANY-Markowe-ciuszki-dla-Mimi-do-25-06-20-00/page6[/url] na konto Mimi wpłynęło 80,00 zł, a z tego bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244361-ROZLICZAM-DU%C5%BBE-CIUSZKI-dla-Mimi-do-21-06-20-00[/url] wpłynęło: 240,00zł dziękuje niezawodnej b-b za przygotowanie i prowadzenie bazarków. Jesteś niezastąpiona i kochana :loveu: