Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. Przelalam na konto Terri 46,26 zł ktore zostaly po Barym:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182268-Bary-szorstkow%C5%82osa-ciapa..po-roku-poszukiwa%C5%84-MA-WYMARZONY-DOM%21%21?p=14335575#post14335575"]http://www.dogomania.pl/threads/182268-Bary-szorstkow%C5%82osa-ciapa..po-roku-poszukiwa%C5%84-MA-WYMARZONY-DOM!!?p=14335575#post14335575[/URL]
  2. Z Jaaga uznalysmy ze jednak na Terri. Ona zostala bez niczego jednak i bidulka tak dlugo czeka. [B]Mam nadzieje ze wplacajacy nie maja nic przeciwko? [/B] A to Terriowy watek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/149156-Sunia-w-typie-jagdteriera-z%C5%82apana-po-roku-b%C5%82%C4%85kania-si%C4%99-czeka-na-dom[/URL] Oby Bary przyniosl dziewczynie wreszcie wyczekiwany juz od mega dlugiego czasu domek...
  3. Wpłaciłam na konto erki 176,17 zł na kieleckie psiaki z bazarku, ktory w koncu zamykam... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki-na-Kielce.-KONIEC.-PODSUMOWYJEMY-%29-DZIKEKUJE-*"]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki-na-Kielce.-KONIEC.-PODSUMOWYJEMY-)-DZIKEKUJE-*[/URL] Uzbierało sie z niego 276,17 zł, ale 100 zł podzielilam po polowie na Sandomierz i Tarnobrzeg, na powodziowe sprawy...
  4. [URL]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/psy/IMG_0716.jpg[/URL] Wampirzątko :cool3: Z psami dogaduje sie super. Tam gdzie teraz jest jest cale stado i suki i pies i wszyscy sobie zyja super. ;)
  5. [quote name='Jaaga']U nas podobnie. Nikt inny nie atakuje ludzi. Nawet 50 kg Soni nie przyjdzie to do głowy. Wolf na schodach wskakuje na każdego, ale zeby sie przywitać, a ta złośnica tak krąży, aż doskoczy, żeby ugryźć. Jej obojętne kogo gryzie. Normalnie tez płochliwa. przy zakładaniu obroży piszczy ze strachu, a do obcych taka ostra. Chyba Gosiu mamy podobny typ psa.[/QUOTE] Chyba tak. Ogolnie ulegla i grzeczniutka a tak to inny pies;) I nie wiem jak bo ukarac nie bardzo, nagrodzic - hmm nie daje mi szansy...Chociaz tyle ze jak ktos posiedzi i poglaska chwilke to juz lepiej. Najgorsze te pierwsze chwile. I najgorsze ze jej nie moge zlapac bo nawet wtedy przede mna ucieka, i krazy :evil_lol:...Zreszta Zuza ma mega silne poczucie terenu, to jej i juz. Tak samo z jedzeniem. Jak jest grill to potrafi caly teren tarasu patrolowac, zeby jej tam Akaj za bardzo nie podszedl. Tak samo jak sobie umysli ze miski ma pilnowac. Akaj nic nie podejrzewajacy dostaje bure od nie. A wlasnie mozliwe ze wsrod psow nie ma przywodcy? Bo czasem Akaj na nia burknie, ona sie rozplaszcza czy odchodzi mu od miski, a czasem ona Akaja pogoni. Mozliwe ze nie maja hierarchii miedzy soba?
  6. [quote name='Ursusek']A co w tym jest złego jeśli będzie miała komu oddać szczeniaki? U mnie w okolicy większość ludzi ma psy od ludzi którzy nie mieli co zrobić z małymi i nie mają z nimi żadnych problemów. Wdlug mnie jest to zle i swaidczy o ignorancji problemu bezdomnosci i patrzeniu tylko na swoj garnuszek. Bo jakby ktos spojrzal szerzej to juz "naprodukowanych" psow jest o wiele za duzo i mozna wykorzystac te co juz sa a nie mnozyc kolejne. Dla mnie to zwykla ignorancja i ograniczenie...Trzeba patrzec na problem globalnie a nie tylko co ja zrobie ze szczeniakami... Pozwole sobie wykorzystac plakat Stowarzyszenia Obrona Zwierzat z Jedrzejowa. On pokazuje dlaczego wlasnie musimy myslec globalnie, troszke dlaej niz czubek wlasnego nosa. Kazdy miot da kolejny miot i kolejny i tak bedziemy sie zabijac a ludzie sobie beda rozmnazac. Nik nie jest w stanie sprawdzic co potem sie dzieje z psami wlasnie od tej jednej suki...Takie moje przemyslenia...
  7. [quote name='Dżdżowniś']Cesar Millan Zaklinacz psów.W piątki na National Geographic Chanell od 21 lecą premierowe filmy o tym jak on działa z psami.W tygodniu są powtórki sprawdź program w necie jeśli Cię to interesuje.Napisał tez kilka książek.Osobiście polecam z tym że trzeba baardzo dokładnie słuchać tego człowieka oglądając film ,ponieważ on nie jest treserem czy behawiorystom w prostym rozumieniu tylko gadającym z psami psychologiem psim.Nie można od tak sobie zastosować jego metod.Trzeba je zrozumieć przy okazji rozumiejąc siebie i się przygotować emocjonalnie na działanie z psem czy psami.Jego hasło to "Stań się świadomym przywódcą swojego stada" I tak apropo gryzących psów w obejściu czy domu osób przychodzących. On twierdzi że tak się dzieje bo któreś z przewodzących dorosłych domowników straciło swoją emocjonalną pozycje w domowym stadle i taki pies czuje że musi taką osobę zastąpić.:hmmmm::hmmmm: Jasne?:p[/QUOTE] Hmm, u mnie chyba emocjonalna strata pozycji odpada...Zuza jest podporzadkowanaraczej i z tym chyba nie ma problemu. Ona ogolnie jest ulegla, ale jak ktos wchodzi na podworko to demon normalnie. Nie no moze nie, raczej taka wystraszona ale przyczajona. I jak tylko ktos straci czujnosc to ona wtedy z ukrycia "atakuje". Tak potrafi krazyc szczekac i w koncu zaatakowac...I w sumie tylko facetow. Tylko jedna kobitke zaatakowala, a facetow notorycznie. Wydaje nam sie ze jak byla bezdomna to musial jej jakis facet zajsc za skore. Nawet jak ja wzielismy to mojego dziadka szerokim lukiem omijala, jakis czas jej zajelo zeby sie przekonac. Co prawda potem patrzyla maslanymi oczami na niego, ale na poczatku ciezko bylo. Wiec nie wiem skad to moze byc?
  8. [quote name='Jaaga']Divio, a czemu nacisk akurat na Poznań? To od nas bardzo daleko i byłby pewnie problem z transportem. W przypadku nieudanej adopcji (a czasem z tym tez trzeba sie liczyć) podwójny. Czy Albinka jest tez ogłaszana na Śląsk lub Kraków? Gdyby dom był tu, to łatwo byloby monitorować adocje i miec potem kontakt z nowym domem.[/QUOTE] Nie nacisk. Przeciez kiedys wspominalam o poznaniu, nikt chyba tam jeszcze nie oglaszal. Poza tym uznalam, ze skoro rozwazana byla adopcja zagraniczna, a chyba wykluczona nie byla to Poznan nie wydaje sie az tak daleko. Wtedy jakos nikt nie mowil ze za daleko, zeby tam nie oglaszac....Wiec moze rzeczywiscie trzeba by okreslic zakres, zebym nie tracila czasu na ogloszenia niepotrzebne...
  9. [quote name='Zuzka2']Są jakieś aktualne zdjęcia Fajfela (Fajfla?)?Te na 1str.są trochę nieciekawe.Psina ma rewelacyjną psychikę i jest bardzo ładny,ale oglądalność nieproporcjonalnie kiepską na allegro.On przebywa w Kielcach w DT? A ta mała czarna jak teraz wygląda?[/QUOTE] Fajfel chyba zostanie w DT, jednak nie mam jeszcze takiej deklaracji. Narazie moze oglaszaj psiaki w wiekszej potrzebie. ;)
  10. [quote name='Jaaga']40 zl . Gosiu, przesle Ci jutro rachunek, zebyś wstawiła, bo przez ten program jaki mam, zeby dogo chodziło, znowu nie działa mi imageshack. Dziś koleżanka z Miau przyjechała i Kala ją ugryzła w nogę. Atakuje znienacka. Wystrzeliła jak strzała i ugryzła dość dotkliwie. Potem w ramach przeprosin podeszła skruszona do mojej córki i lizała ją po rękach. Nie bardzo wiem, jak sobie z tym problemem radzic, bo strofowanie jej czy "nie wolnowanie" nic nie daje :shake:. Nie chcę jej zamykać, ale nie moze też gryźć wszystkich, którzy pojawiają się przed domem :mad:. Moze w tekście ogloszeń podkreśl jej oddanie w stosunku do opiekuna i to strózowanie :eviltong::diabloti:. Nie znam wczesniej kosztu operacji.[/QUOTE] Jeny doskladnie ja moja Zuza. Do nas i osob ktore zna jest przekochana. Ale jak ktos obcy jest na podworku to potrafi sie caly dzien czaic i w koncu dziabnac. Juz jednego ugryzla do krwi, wielu za nogawki. Nie wiadomo kiedy i w ktorym momencie...Tez nie wiem jak z tym wlaczyc. A do tego normalnie przychodzi do mnie z predkoscia swiatla..A jak "poluje" to nie ma opcji zeby ja zlapac czy zamknac. Jakby ktos znal jakis patent na to to ja chetnie sie podepne pod nauke...Bo tez nie wiem jak ja tego oduczyc.
  11. Eliza to juz moze byc w ksiedze za ogloszenia. Jak Ty to robisz:) Normalnie [I]rispekt [/I](jak to mlodziez mowi :evil_lol:)
  12. OOOO malenka tyle zmian ja spotkalo w bardzo krotkim czasie. Oby wszystko bylo dobrze. Teraz juz musi byc dobrze, nie ma innej opcji:)
  13. A wlasnie Jaaga podaj ile za szczepienie, to wpisze w rozliczenie.
  14. W sumie te zdjecia nie sa takie zle wedlug mnie. To moze uda mi sie jakis tekst wymyslic. A czy ktos pomogl by ogloszeniowo? Pliiissss
  15. A jakie plany sa w stosunku do malej? Kiedy by byla ewentualna operacja i w ogole kidy by ja mozna oglaszac. Wiem Jaaga ze masz urwanie glowy teraz, ale moze masz jakis plan :evil_lol:
  16. Zrobilam Albiniatku komplte na wielkopolske. Kilka tez innych ale z naciskiem na Poznan;) [FONT=&quot][URL]http://katowice.cwirek.pl/?act=advann&id=32418http://katowice.cwirek.pl/?act=advann&id=32418[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://katowice.szerlok.pl/oferta/dodaj/242/[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.psiamania.pl/post_ad_adopt.aspx?title=Dodawanie-ogloszenia-o-adopcji-psa[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.mammisia.pl/?misio/dodaj_ogloszenie[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://petsy.pl/index.php?view=post&cityid=13&lang=en[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.morusek.pl/dodaj_ogloszenie/dodaj.php[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://kokosy.pl/users/login/[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.rozglos.net/dodaj_ogloszenie.php[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.gablota.com/dodaj.php[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php?a=do1&id=6[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://kupiepsa.pl/member.php[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://ale.gratka.pl/dodaj/[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://katowice.gumtree.pl/c-SelectCategory[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.eoferty.com.pl/dodaj.html[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.kupsprzedaj.pl/genericLogin.do?rid=1[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.pineska.pl/?do=add[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://ogloszenia.yellowpages.pl/dodaj_ogloszenie.html,kategoria=112,krok=2[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.e-zwierzak.pl/dodaj/[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.oglosze.pl/logowanie.html?redirect=dodajogloszenie.html[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://owi.pl/dodaj/[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://wszystkotujest.pl/addAdvert,1,0/[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,addadslist.html[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.ogloszeniaonline.com/[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.katowiczak.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.warsza.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.wroclawiak.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.krakusik.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://neeon.pl/form_ogloszenie.php[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.dwukropek.pl/0,70610,3042385.html[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/form_ogloszenie.php[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.najpewniej.pl/dodaj.php?kat=82[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.gieldaogloszen.pl/add_o.php[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.oswiecimiak.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.ogloszenia.tarnow.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.ogloszeniadrobne.bytom.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.blox.pl/html[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://katowice.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://warszawa.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://krakow.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://lodz.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://kielce.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,dodaj.html[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.ojoj.pl/dodaj.html[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL="http://adsy.pl/"]http://adsy.pl[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.i-bazar.pl/inzeraty/[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.adin.pl/panel/[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.darmobranie.pl/oddaj_za_darmo_login.php[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.e-anonse.org/dodaj-ogloszenie.html[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://wybierzmiska.pl/index.php?option=com_classifieds&Itemid=99&task=addnew&ctd=0[/URL] [URL]http://wroclaw.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.top-ogloszenia.net/index.php?view=postframe&cityid=502&catid=&subcatid=119[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://www.wrocek.pl/ogloszenia/nowe[/URL][/FONT] [FONT=&quot][URL]http://ogloszenia.wroc.pl/dodaj[/URL][/FONT] Powodzenia gwiazdo:) [FONT=&quot][/FONT] [FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot] [/FONT]
  17. [quote name='Vlk']dziewczyny wklejcie mi proszę tekst ogłoszeń dla Albinki :) Już za nie zapłaciłam, więc myślę, że wkrótce będą[/QUOTE] Wlasnie mialam ja oglaszac:) I taki tekst sklecilam, zeby nie pisac za duzo o tej "ulomnosci":) [FONT=&quot]"[B]Albinka psi ANIOŁEK szuka swojego nieba[/B][/FONT] [FONT=&quot]Albinka to sunia po zdrowotnych przejsciach. Prawdopodobnie na skutek zatoru w rdzeniu sunia stracila władzę w tylnich nozkach. Na szczęscie był to chwilowy stan i obecnie sunia swietnie sobie radzi – cieszy się zyciem i chodzi.[/FONT] [FONT=&quot]Jaka jest Albinka? [/FONT] [FONT=&quot]Nie da się jednym slowem jej opisac. Jest cudowna, kochana, jest ostoją spokoju. Jest niezwykle zrównoważonym psem, który kocha dzieci, kocha inne zwierzeta.[/FONT] [FONT=&quot]Jest bardzo grzeczna, usluchana. Jest to po prostu psi ideał.[/FONT] [FONT=&quot]Czysta w domu, nie nieszczy – ona chce zadowolic człowieka, żeby mogl się cieszyc z tego, ze ja ma[/FONT][FONT=Wingdings]:)[/FONT] [FONT=&quot]Albinka czeka na swój dom. DOM jedyny, wymarzony, wytęskniony .[/FONT] [FONT=&quot]Sunia jest zdrowa, jest zaszczepiona, WYSTERYLIZOWANA, zaczipowana, odrobaczona. [/FONT] [FONT=&quot]Kocha ludzi, kocha inne psy i koty a nade wszystko kocha dzieci. Czy ktos pokocha ją?[/FONT] [B][COLOR=black][FONT=&quot]Kontakt w sprawie adopcji:[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=&quot] 0609-890-204 [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=&quot][EMAIL="[email protected]"][COLOR=black][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=&quot] " I moze oglosze ja na ten Poznac? Ogloszen nigdy za wiele, a mam chwilke i wene - o dziwo;) [/FONT][/COLOR]
  18. Linssi a Ty jedziesz specjalnie czy przy okazji zawozisz Misie? Jak cos to ja jade jutro tak kolo 9-10 do Kr i moglabym wziac. Nie bede jakos czasowo uwiazana, wiec jako cos to piszcie....
  19. [quote name='saga_86']Oj szkoda, że nie zajrzałam na wątek wcześniej, bo właśnie zrobiłam komplet ogłoszeń dla Soni;P Może Myszka Miki zrobiłaby ogłoszenia innemu tymczasowi?[/QUOTE] Albo uznac ze nigdy za wiele;) albo moze Terri - ona taka chyba slabo oglaszana?
  20. A oglaszacie ja? Podsylam spis stron na ktorych oglaszamy. Tzw komplet. A wojewodztwo dowolnie, zalezy gdzie mozecie ja dowiezc lub gdzie chcecie;) A zeby nie bylo niedomowien. TO NIE SA LINKI DO OGLOSZEN ZROBIONYCH, A DO STRON GDZIE WARTO ZROBIC :evil_lol: Ja nie dam rady czasowo i ogloszeniowo nic zrobic... [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL="http://katowice.cwirek.pl/?act=advann&id=32418http://katowice.cwirek.pl/?act=advann&id=32418"]http://katowice.cwirek.pl/?act=advan...dvann&id=32418[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://katowice.szerlok.pl/oferta/dodaj/242/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL="http://www.psiamania.pl/post_ad_adopt.aspx?title=Dodawanie-ogloszenia-o-adopcji-psa"]http://www.psiamania.pl/post_ad_adop...-o-adopcji-psa[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.mammisia.pl/?misio/dodaj_ogloszenie[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://petsy.pl/index.php?view=post&cityid=13&lang=en[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.morusek.pl/dodaj_ogloszenie/dodaj.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://kokosy.pl/users/login/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.rozglos.net/dodaj_ogloszenie.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.gablota.com/dodaj.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php?a=do1&id=6[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://kupiepsa.pl/member.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://ale.gratka.pl/dodaj/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://katowice.gumtree.pl/c-SelectCategory[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.eoferty.com.pl/dodaj.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.kupsprzedaj.pl/genericLogin.do?rid=1[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.pineska.pl/?do=add[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL="http://ogloszenia.yellowpages.pl/dodaj_ogloszenie.html,kategoria=112,krok=2"]http://ogloszenia.yellowpages.pl/dod...ria=112,krok=2[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.e-zwierzak.pl/dodaj/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL="http://www.oglosze.pl/logowanie.html?redirect=dodajogloszenie.html"]http://www.oglosze.pl/logowanie.html...gloszenie.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://owi.pl/dodaj/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://wszystkotujest.pl/addAdvert,1,0/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,addadslist.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.ogloszeniaonline.com/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.katowiczak.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.warsza.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.wroclawiak.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.krakusik.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://neeon.pl/form_ogloszenie.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.dwukropek.pl/0,70610,3042385.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/form_ogloszenie.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.najpewniej.pl/dodaj.php?kat=82[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.gieldaogloszen.pl/add_o.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL="http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853"]http://www.ogloszenia.krakow.pl/inde...t=1&podkat=853[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL="http://www.oswiecimiak.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853"]http://www.oswiecimiak.pl/index.php?...t=1&podkat=853[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL="http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853"]http://www.ogloszenia.krakow.pl/inde...t=1&podkat=853[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL="http://www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853"]http://www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/i...t=1&podkat=853[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL="http://www.ogloszenia.tarnow.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853"]http://www.ogloszenia.tarnow.pl/inde...t=1&podkat=853[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL="http://www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853"]http://www.ogloszeniadrobne.warszawa...t=1&podkat=853[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL="http://www.ogloszeniadrobne.bytom.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853"]http://www.ogloszeniadrobne.bytom.pl...t=1&podkat=853[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.blox.pl/html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://katowice.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://warszawa.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://krakow.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://lodz.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://kielce.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,dodaj.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...omu,dodaj.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.ojoj.pl/dodaj.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL="http://adsy.pl/"]http://adsy.pl[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.i-bazar.pl/inzeraty/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.adin.pl/panel/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.darmobranie.pl/oddaj_za_darmo_login.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.e-anonse.org/dodaj-ogloszenie.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL="http://wybierzmiska.pl/index.php?option=com_classifieds&Itemid=99&task=addnew&ctd=0"]http://wybierzmiska.pl/index.php?opt...k=addnew&ctd=0[/URL] Warto zrobic dziewczynie komplet. No i zdjecia. Taki przy ludziu, moze przy dzieciach. Takie z poziomy psa, nie z gory. No dobre zdjecia to 3/4 sukcesu. Moze dalo by sie w domu. To lapie za serce;)[/FONT][/SIZE][/FONT]
  21. Ewelinko powoli spokojnie, ktos juz jest dla malej przeznaczony. Daj temu komusl chwile na znalazienie damy:) Nie od razu nie od razu. Ale trzymam kciuki bo i dla Komy nie za dobrze, jak za dlugo bedzie u Ciebie..
  22. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dzis udalo mi sie Puszka oglosic na wszystkie strony. Znaczy ma komplet:) na tych srtonach [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://katowice.cwirek.pl/?act=advann&id=32418http://katowice.cwirek.pl/?act=advann&id=32418[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://katowice.szerlok.pl/oferta/dodaj/242/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.psiamania.pl/post_ad_adopt.aspx?title=Dodawanie-ogloszenia-o-adopcji-psa[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.mammisia.pl/?misio/dodaj_ogloszenie[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://petsy.pl/index.php?view=post&cityid=13&lang=en[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.morusek.pl/dodaj_ogloszenie/dodaj.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://kokosy.pl/users/login/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.rozglos.net/dodaj_ogloszenie.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.gablota.com/dodaj.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php?a=do1&id=6[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://kupiepsa.pl/member.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://ale.gratka.pl/dodaj/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://katowice.gumtree.pl/c-SelectCategory[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.eoferty.com.pl/dodaj.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.kupsprzedaj.pl/genericLogin.do?rid=1[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.pineska.pl/?do=add[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://ogloszenia.yellowpages.pl/dodaj_ogloszenie.html,kategoria=112,krok=2[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.e-zwierzak.pl/dodaj/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.oglosze.pl/logowanie.html?redirect=dodajogloszenie.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://owi.pl/dodaj/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://wszystkotujest.pl/addAdvert,1,0/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,addadslist.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.ogloszeniaonline.com/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.katowiczak.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.warsza.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.wroclawiak.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.krakusik.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://neeon.pl/form_ogloszenie.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.dwukropek.pl/0,70610,3042385.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/form_ogloszenie.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.najpewniej.pl/dodaj.php?kat=82[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.gieldaogloszen.pl/add_o.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.oswiecimiak.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.ogloszenia.tarnow.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.ogloszeniadrobne.warszawa.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.ogloszeniadrobne.bytom.pl/index.php?akcja=dodajnowe&kat=1&podkat=853[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.blox.pl/html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://katowice.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://warszawa.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://krakow.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://lodz.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://kielce.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.olx.pl/posting.php?src=8[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,dodaj.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.ojoj.pl/dodaj.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL="http://adsy.pl/"]http://adsy.pl[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.i-bazar.pl/inzeraty/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.adin.pl/panel/[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.darmobranie.pl/oddaj_za_darmo_login.php[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://www.e-anonse.org/dodaj-ogloszenie.html[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][URL]http://wybierzmiska.pl/index.php?option=com_classifieds&Itemid=99&task=addnew&ctd=0[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot] [/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
  23. No widzisz u mnie z tymczasami nie bardzo - rodzina stwierdzila ze 3 psy to i tak sporo...Ale za to lubie siedziec w necie, rozliczenia robic czy bazarki. Wiec ciesze sie ze wspolpraca sie uklada;) Odpukac:) I Luke tez wypedzam do nowego domu. A kysz;)
  24. Odwiedzam chlopaka. A jak sie czuje - juz dobrze? Uspokoil sie troche z sikaniem?
×
×
  • Create New...