-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagoda111']Witam sunia z trzema łapkami wabi się FETKA - nazwał ją tak jeden z moich byłych wychowanków. Jest cudowna :) Podporządkowała sobie amstafkę siostry :) bardzo lubi dzieci i już bardzo się przywiązała Z racji swojej bystrości i mądrości w przyszłym tygodniu rozpocznie szkolenie pozytywne z kształtowania. Zakochani są w niej wszyscy! Ani razu nie załatwiła się w domu! I oczywiście śpi na łóżeczku przez cały czas :)[/QUOTE] No i jakie cudowne wiesci. Miod na serce. I niech ktos ppowie ze trojlapki nie sa fajne...W niczym nie przeszkadza;) Supcio. -
[quote name='ewab']Buuu, a miałam nadzieję, że się uda chłopakowi. Był w tym samym boksie, co te zagryzione psy:(. [/QUOTE] Ja tez wlasnie sie dowiedzialam. Ewa czyli te bidaczki zagryzione byly w tym samym boksie.? To ten psur duzy pewnie taki agresywny. Dziewczyny co wyciagnely malamutka uratowaly go w takim razie od tej smierci co Rufus i Misiek. Przynajmniej godnie odszedl...I jak oni "segreguja" psy. Taki co zagryza wszystkie jest w boksie ogolnym a taka Agatka w boksie dla agrosorow...
-
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Jaaga ja to wiesz, z calych sil trzymam... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Weszlam na stronke schroniska i na regulamin i oto co: "[FONT=Verdana]Wszyscy pracownicy muszą odznaczać się przyjacielskim i humanitarnym stosunkiem do zwierząt znajdujących się w nowych warunkach i często z tego powodu podrażnionych i apatycznych. [/FONT][FONT=Verdana][/FONT][FONT=Verdana]Swoim zachowaniem wobec zwierząt zarówno w schronisku jak i poza nim pracownicy powinni dawać przykład należytego obchodzenia się ze zwierzętami.[/FONT] [FONT=Verdana]W celu ograniczenia stresu i kontrolowania chorób zwierzęta powinny być odseparowane. Seperować zwierzęta należy według następujących kryteriów:[/FONT] [FONT=Verdana]- [/FONT][FONT=Verdana]zwierzęta w kwarantannie,[/FONT] [FONT=Verdana]- [/FONT][FONT=Verdana]psy i koty,[/FONT] [FONT=Verdana]- [/FONT][FONT=Verdana]zwierzęta chore lub ranne oraz zwierzęta zdrowe,[/FONT] [FONT=Verdana]- [/FONT][FONT=Verdana]szczeniaki i kotki od zwierząt dorosłych (chyba, że są karmione przez samice),[/FONT] [FONT=Verdana]- [/FONT][FONT=Verdana]samce od samic mających cieczkę,[/FONT] [FONT=Verdana]- [/FONT][FONT=Verdana]zwierzęta agresywne od wszystkich innych,[/FONT] [FONT=Verdana]- [/FONT][FONT=Verdana]karmiące samice i ich potomstwo od wszystkich innych,[/FONT] [FONT=Verdana]- [/FONT][FONT=Verdana]gatunki, które normalnie źle ze sobą współżyją (np. psy i koty) powinny być umieszczone tak, aby nie mogły się nawzajem widzieć lub czuć.[/FONT] [FONT=Verdana]W celu odpowiedniej pielęgnacji zwierząt należy:[/FONT] [FONT=Verdana]a) [/FONT][FONT=Verdana]odświeżać i wymieniać posłania zwierząt, aby były czyste schludne,[/FONT] [FONT=Verdana]b) [/FONT][FONT=Verdana]codziennie wypuszczać zwierzęta na wybiegi,[/FONT] [FONT=Verdana]c) [/FONT][FONT=Verdana]u zwierząt chorych stosować wskazane przez lekarza weterynarii leki[/FONT] [FONT=Verdana] i zabiegi,[/FONT] [FONT=Verdana]d) [/FONT][FONT=Verdana]meldować kierownictwu o zauważonych u zwierząt objawach chorobowych,[/FONT] [FONT=Verdana]e) [/FONT][FONT=Verdana]karmić zwierzęta zgodnie z wymaganymi normami[/FONT] [FONT=Verdana]f) [/FONT][FONT=Verdana]przestrzegać właściwych zasad pojenia zwierząt.[/FONT] [FONT=Verdana]Przeznaczone do uśpienia zwierzę musi być traktowane do ostatniej chwili łagodnie i przyjaźnie, aby zaoszczędzić zwierzęciu trwogi przedśmiertnej i dodatkowych udręczeń.[/FONT]" No nie ma co - jada zgodnie z regulaminem:roll: -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
Przekazalam erce 50 zł dla odkarka od [B]Kory[/B]. Bedzie jeszcze 20 zł od Enigma79 (plus 10 zł na bude od Enigmy). Bardzo dziekujemy. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
Istnieje podzial, niemniej jednak jakby ktos chcial dorzucic i do budy i na Oskarka ja przekaze wszystko erce. I wlasnie chcialm napisac ze od Kory wplynelo 50 zł na jegomoscia za co pieknie dziekujemy. A swoja droga wlansie chyba Ci wyslalam nr konta swoj. Mozesz jednak byc spokojna - dotra do erki:) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Sory, ale ktoś sie pytał o psiaka a potem chyba skasował.A ja swojego jakoś nie moge.Wyszło tak,że nie wiadomo o co chodzi>[/QUOTE] savahna nie martw sie, ja wiem o co chodzi;) Widzialam ten wpis i nie wiem jakim cudem zniknal. wstawiony byl link do poszukiwan psiaka;) Wiec nie masz schizow :evil_lol: Chyba ze obie mamy:) -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=4]Uwaga!! Uwaga!! :smile: Dla wspomagajacych Oskara na budowym bazarku ([/SIZE][URL]http://www.dogomania.pl/threads/192662-Budowy-bazarek-dla-Oskarka-u-Jaagi-zeby-mial-gdzie-mieszkac-na-zim%C4%99-%29Do-odkrycia-%29?p=15362030#post15362030[/URL][SIZE=4])przygotowalam "cegielki" do wyboru. Kto chce jakas prosze o prv z nr i swoim mailem. Zeby nie bylo ze nie macie za wiele z tego to specjalnie dla Was [B]osgiełki[/B]:smile: (oskar+cegielka)[/SIZE] [SIZE=4] I to wszystko w cenie cegielki, bez zadnych doplat:smile:[/SIZE] [/CENTER] [SIZE=4] [/SIZE] [CENTER][SIZE=4][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi544/f9fe813a001d93b74c9081d5[/IMG][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=4] [/SIZE] [CENTER][SIZE=4][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi470/764e2ac40010227f4c9081dc[/IMG][/SIZE][/CENTER] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Czyżby chodziło o wyciągnięte przez nas ONki - Tarę, Astona, Wasze dwie oraz akcję Potter, kiedy była tam po charta z policją ? Rzeczywiście zgrzeszyłam bardzo wyciągając stamtąd rasowe psy, żeby nie poszły do pseudo - przepraszam, że wykorzystałam sytuację, że miałam chętnych na onki i znalazłam im dom - Aston w 5 dni od wyciągnięcia, Tara w 3 :diabloti:[/QUOTE] Eliza nie chce nic mowic, ale [I]zabrzmialo [/I]jaby to byl cytat z ewab, a nie z komentarza pod artykulem :diabloti: -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
Kolczykowy zakonczony wczoraj;) A teraz ja na oskarka mam budowy jeszcze tylko, ale ten juz znasz;) Narazie mam dwa jeszcze, ale to na Kielce ogolnie. Pewnie Oskarkowi tez sie cos dostanie, bo to erce przekaze i ona rozdysponuje wedle potrzeb:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191889-***Tego-jeszcze-nie-by%C5%82o-GIGA-bazar-na-Kielce-do-20.09.WSZYSTKO-tu-jest-%29-ZAPRASZAM.[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192021-***-Ubraniowo-ksi%C4%85%C5%BCkowy-na-Kielce.-Super-rzeczy-do-20.09.-ZAPRASZAM-serdecznie-%29[/URL] -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
i z bazarku kolczykowego bedzie ok 100 zł:) Takich lepszych wiesci chcialam dac;) -
Czekoladka już w DS ! błyskawiczna akcja, DZIĘKUJEMY !!! :)
divia_gg replied to E-S's topic in Już w nowym domu
[quote name='eve-w']no własnie to mialam napisac! Andzike...cała nadzieja w Tobie!!!! skora nie jest w az tak zlym stanie. Jest za to chlopaczyna przerazliwie chudy :([/QUOTE] No walsnie Ewelina mi napisala, ze jest wychudzony straszliwie, smierdzacy i zapchlony. Robaki pewnie tez, ale to juz moj domysl. Wydany bez problemow, jednak z tekstem ktory i ja uslyszalam, ze moze savanha bys skontrolowana i ze oskarzona o handel psami. Wiec jak ktos bierze juz wiecej niz 2 psy to juz jest podejrzenie...No ale [I]szokolad [/I]bezpieczny juz, wiec teraz sie zacznie praca nad nim;) -
Czekoladka już w DS ! błyskawiczna akcja, DZIĘKUJEMY !!! :)
divia_gg replied to E-S's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Uwaga!! Uwaga!!. Mam zaszczyt oglosic ze czekoladka wyciagnieta. Ale ale ...okazala sie CZEKOLADKIEM.... malagos, savahna podobno nie wiedziala tego malego czarno bialego, ale podobno poprzenosili...Wiec nic pewnego...[/B][/SIZE] -
Czekoladka już w DS ! błyskawiczna akcja, DZIĘKUJEMY !!! :)
divia_gg replied to E-S's topic in Już w nowym domu
Narazie cisza, dziewczyny wyjechaly. Ewelinka ma mi pisac, bo nie wziela do nikogo namiaru. Czuje sie wyrozniona normalnie, a poza tym udzielilo mi sie od Was podekscytowanie, dlatego ja juz molestowalam Eweline smsami:) Narazie jada. Kciukac mocno. -
Czekoladka już w DS ! błyskawiczna akcja, DZIĘKUJEMY !!! :)
divia_gg replied to E-S's topic in Już w nowym domu
[quote name='eve-w']ale nie piszcie wszystkiego na tamtym watku skoro TAMCI go czytaja. Trzeba wziac od weta ktory sterylizwoal Miłkę/Romkę zaświadczenie, że sunia była w ciąży. Dodatkowo oświadczenie osoby, któa ją wyadoptowała, że nie była szczepiona.I Miłka i Lolka. Jak psy mają być zdrowe jak nawet ich na wścielkiznę nie szczepią!!!![/QUOTE] Teraz to nie wiadomo czy czytaja, choc mysle ze tak. na pewno mieli wglad w schroniskowy watek, taki z dawnych lat... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/31124-Schron-KIELCE-mini-goldenka-GAFA-odesz%C5%82a-za-TM-*-*-*-czy-inne-te%C5%BC-odejd%C4%85[/URL] Tak bynajmniej wiele rzeczy na to wskazywalo. Co do szczepien, to powiem Wam ze to pewnie bedzie problem udowodnic, bo przeciez niby dostaje sie ksiazeczke na psa. Znaczy jak sie pamieta....Np na Dime benka dostalam, na Pekinke juz "sie zapomnialo". Poza tym nie wierzymy ze szczepia, bo i daty rozne, czasem zamiast pies jest wpisana suka... A co do ciazy, to nie wiem jak z Romka, bo sunia niby byla na "kwarantannie", wiec jak to by 3 tydzien to moze zaciazyla przed. Tzn innym faktem jest ze wydali psa (dwa bo i Lole tez) z kwarantanny. Oni sami tam nie wiedza kto i ile, ale pamietaja tych co biora, bo mnie potrafili zapamietac, mimo ze nie jestem stala bywalczynia...Wiec taka mala paranoja. Mam nadzieje ogromna ze cos sie w koncu ruszy, tak strasznie w to wierze i trzymam kciuki... -
Czekoladka już w DS ! błyskawiczna akcja, DZIĘKUJEMY !!! :)
divia_gg replied to E-S's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na watek kielecki. basia i dziewczyny sie zawziely, wszelka pomoc mile widziana. I kilka innych "rewelacji" tam znajdziecie. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182450-ALARM-Kielce-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskie-prosimy-o-pomoc%21-aktualizacja-str.1/page279"]http://www.dogomania.pl/threads/182450-ALARM-Kielce-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskie-prosimy-o-pomoc!-aktualizacja-str.1/page279[/URL] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]Fenki [/B]maja jednego obserwatora na allegro i narazie 90 wejsc. Dzwonil ktos o gady? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A jakie dawkowanie? Gad moj wazy ok 25-28 kg. Nie chce narazie brac go do weta, bo on sie bardzo stresuje, klapie zabkami z nerwow, wiec tak prewencyjnie i wzmaiciajaco bym cos chciala? Nie ma jakis objawow niepokojacych, bo grubasek z niego, biega, ale np czasem ma problem zeby wskoczyc na lozko, czy idzie i sie gdzies mu nozki rozjada, stad podejrzenie ze stawy... -
Taki [I]wierszyk [/I]znalazlam: [COLOR=red][I][B]Trójłapek nie widzi, że coś jest z nim " nie tak",[/B][/I][/COLOR] [I][B][COLOR=red]nie czuje się gorszy, normalnie funkcjonuje[/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=red]inne zwierzęta też tego nie widzą.[/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=red]tylko ludzie patrzą " inaczej", oceniają, odrzucają [/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=red]jako niezdatne i niepełnosprawne...[/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=red]nie dając szans na [/COLOR][/B][COLOR=red][B]normalne funkcjonowanie tylko dlatego, że... wygląd nie jest [/B][B]normalny.[/B][/COLOR][/I] [I][B][COLOR=red]Zwierzaki w nosie mają takie normy![/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=red]Szkoda, że ludzie nie chcą się uczyć od zwierząt...[/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=red]...może byliby [COLOR=darkred]bardziej ludzcy[/COLOR]![/COLOR][/B][/I]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Basiu co za zawziecie, oby tak dalej. Ja mam tylko to co wkleilam juz na watek, ewentualnie na maila moge poprzesylac. Z tym ze tam az takiego dramatyzmu na szczescie nie ma... A teraz z innej beczki: czy fuks i ta trojlapka bez DT sa gdzies na watkach trojlapkowych? o ile takie sa...Jak cos to podeslijcie prosze watek, powklejam. Cosik znalezc nie moge. A druga rzecz: co podawac na na stawy i na watrobe u staruszka? . Chodzi mi o leki, bo wiem, ze karma na watrobe jest, a czym mozna wspomoc? Jakies propzycje, doswiadczenia? Pytam, bo mysle ze czas mojemu Akajowi podawac. Taki sie robi niedolezny z dnia na dzien normalnie. Czy wasze staruszki tez z wiekiem takie przytulaki sie robia? Normanie sie az wkleja:loveu: Misiek moj;) -
[quote name='Evelka']No nie! Żeby tak niekulturalnie traktować Młodą Damę?! To zupełnie nie przystoi takim kawalerom...!:mad:[/QUOTE] E tam jaki z niego kawaler, przecie to chlop ze wsi jest, manierow ni ma za grosz, kobita czy nie kobita dla niego nie wazne:evil_lol: Chlop ze wsi moze i moze wyjsc, ale wies z chlopa nigdy /jak mawia moj wujek:diabloti:/ No ale moze Mocek sie opanuje i zauważy ze dama to jednak dama:cool3:
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Boze a ile nie widzimy, przeciez to tam codziennosc jest, a ewab, mimo czestych wizyt nie jest w stanie dojrzec wszystkiego...Wiec w ciagu trzech dni 2 psy, ktore zostaly akurat dostrzezone...Ile bylo nikt sie nie dowie...Masakra:-( A Rususik wyglada jakby "chwile" tam juz lezal....:placz: -
Kilka nowych Albinek: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TI5qRrqKZKI/AAAAAAAAD4s/kHtYzk8BjNo/DSC08411.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TI5qSPT4KNI/AAAAAAAAD4w/Ya65nYHK6js/DSC08414.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TI5qSq3Y65I/AAAAAAAAD40/pClRJRHd8xs/DSC08415.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TI5qTjeQ03I/AAAAAAAAD44/6rnCLFZK7B0/DSC08419.JPG[/IMG]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
przeciez nikt tu nic nie zamyka:) kazdy chetnie witany, o ile nie maci i nie gada glupot:D to Polska narazie nie chce nas za bardzo, choc oczywiscie dziekujemy wszystkim za ogromna pomoc;)