-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Odda odda, niby mowi ze nie ma potrzeby, ale tak ja lubi, ze wybierze lepsze dla niej. Cos mu tam wspominalam, on oczywiscie nie bardzo chetny, ale jakby tylko cos bylo to na pewno by =m mu do rozsadku pogadala;) -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
Przelewam na konto Jaagi 170 zł za budowy bazarek. Nie mam wplaty od Bambino w wysokosci 25 zł, ale to dosle jak wplaci. Jest nadprogramowe 10 zł od Enigmy79. Wszystkim bardzo dziekuje za udzial, czyli: TERESA BORCZ....nr 2 = [B]5 zł[/B][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG] Maruda666....nr 7, 9, 14, 17 = [B]20 zł[/B][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG] (+) zofia....jakiś środkowy - nr 22 = [B]5 zł[/B] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG] (+) fioneczka...nr 1, 31 = [B]10 z[/B]ł [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG] (+) alice midnight...nr 8, 23 = [B]10 zł [/B](zmiana z 9, ktora juz byla na 8[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/cool3.gif[/IMG])[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG] (+) bico...nr 3, 4, 6 = [B]15 zł [/B](pierwsze wolne)[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG] (+) ewatonieja...nr 11= [B]5 zł[/B] (pierwszy wolny)[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG](+) Livka i Nikus...nr 12, 13 = [B]10 zł[/B] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG](+) aska64....nr 34 = [B]5 zł [/B][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG](+) Javena....nr 16, 18 = [B]10 zł[/B] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG](+) Dorot131...reszta[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] - 11x5 zł = 55 zł [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG](+) Ci wszystcy plus Enigma wybudowali Oskaritowi bude;) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wydaje mi sie ze kolo moze nawet 25 kg, teraz jest tak przed kolano lekko. Erko czy jakbym ja oglaszala to moge twoj telefon podac. ?? Wymysle tylko jakies imie dziewczynie. Bo Ty masz doswiadczenie, a ja to jak dziecko we mgle i nie za bardzo umiem gadac o domek. Wiem, ze masz mase telefonow, ale moze dlalabys rade i ja jeszcze:) Maila juz oczywiscie podam swojego. Bo ja w bezposredniej rozmowie to slabiutka jezdem;D -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Andziu historia jej jest ... krotka.. Pojawila sie na Czerwonej Gorze, tam pracuje moj tata. Mial juz wtedy dwa psy (Brutus i Pudzian sa do dzis oczywiscie, staruszki juz takie) i byla sunia jeszcze inna. Ale jak kobitki ja wziely na strylke to juz jej nie oddaly, poszla gdzies do DS. I wtedy znikad - jak to zwykle bywa - pojawila sie Szczota. Szturmem zdobyla serce mojego taty mimo watpliwej urody;) i zostala jak pies "pracujacy". Tak wiec historia jest taka, ze pewnego dnia sie pojwila, psy ja zaakceptowala, ona stwiedzila ze sie nigdzie nie wybiera i zostala. I tata ma teraz 3 psy w pracy. Tylko tam o tyle jest dobrze, ze 24 h pracownik zawsze jest, maja miche - az za duzo i lataja luzem, a w ziemie wlaza do biura. Niby nienajgorzej, ale ona jest genialna i widac ze kiedys miala swojego ludzia, chocby po tym, ze umie podstawowe komendy, uwielbia byc czesana, lubi jezdzic samochodem. Takie ludzkie zachowania ma;) I marzylabym o domku jakims super dla niej...Bo jest genialna:) -
ewab ja Cie chyba zamorduje. Ja sie naobrabialam zdjec, nawstawialam a tu takie rzeczy. Pokaz chociaz nowym Panciostwom te zdjecia moze sie jeszcze bardziej zakochaja;) No dobra, niech bedzie - tak to moge wrzucac zdjecia. Moge powiedziec, ze na skutek tych zdjec tak szybko sie Panstwo znalezli:) A kciuki trzymam mocno bardzo:)
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Na szczeniakowym wstawilam zdjecia suni z Czerwonej Gory szukajacej domu... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/148818-SZCZENI%C4%98TA-Z-KIELC.-Prosimy-o-pomoc-dla-nich%21-aktualizacja-str.1?p=15417754#post15417754"]http://www.dogomania.pl/threads/148818-SZCZENI%C4%98TA-Z-KIELC.-Prosimy-o-pomoc-dla-nich!-aktualizacja-str.1?p=15417754#post15417754[/URL] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpCgT-ZqKI/AAAAAAAAD50/T20IBW2j-Hg/s512/P1100772.JPG[/IMG] A wstawiam tez szczote. Sunia jest przedewszystkim ... gruba, ale oprocz tego jest cudowna, wyglada jak pies z kreskowki. Niby moj tata mowi ze jej nie odda, ze jej nie jest zle u niego w pracy - w sumie nie najgorzej :evil_lol:, ale ja bym jednak marzyla o domku dla niej. Moze jest jakis amator przyjacielskich tłustych kudlaczy? Sunia jest lagodna, choc ze swojego terenu kota czy psa pogoni. CO do kotow, to goni, ale nie zjada, raz nawet male koty w paszczy nosila. Dzieci uwielbia, codziennie odprowadza je na przystanek, co daje jej mase radosci. Inne psy, hmm toleruje, ale te co zna. Szczota jest wysterylizowana, zaszczepiona na wsicklizne i odrobaczona. Ma kolo 5-6 lat. No i jest genialna... A to SZCZOTA:) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpCNtj0wEI/AAAAAAAAD5c/84IsYA6Xwks/P1100816.JPG[/IMG] Ale o so chodzi??:evil_lol: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpCPXHhbFI/AAAAAAAAD5k/QWa5DXlfJKE/s512/P1100818.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpCQLD1C9I/AAAAAAAAD5o/XYoURy4HPkM/s512/P1100819.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpCQjTFIXI/AAAAAAAAD5s/vU2jBql8APA/P1100821.JPG[/IMG] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpCkf_zJ2I/AAAAAAAAD6I/2Y3PyHo4028/P1100788.JPG[/IMG] ............................................. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpClshEwuI/AAAAAAAAD6M/GTmyBIa7c4U/s512/P1100792.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpCm7YEoZI/AAAAAAAAD6U/wCIkSPtFEGE/P1100804.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpCnc1kr8I/AAAAAAAAD6Y/iAO7NpHoVd0/P1100807.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpCoDNId1I/AAAAAAAAD6c/URWv05bkkv8/s512/P1100810.JPG[/IMG] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I niestety nizbyt dobre wiesci;( Na Czerwonej Gorze znow szczeniak. Tym razem cudowna sliczna sunieczka. Sunia niezwykle radosna, bystra, usluchana i podporzadkowana. Nie jest zabiedzona, ladna siersc i przezabawna. Bardzo przyjacielska, widac na szczescie nie zaznala nic zlego w zyciu. Bardzo szybko sie uczy;) Juz chodzi z psami rezydentami na obchody, a jest od wczoraj. Sunia ma jeszcze mleczaki, wiec ma max 3-4 miesiace. Odrobaczylam ja dzis. Jakby ktos dysponowal DT - :crazyeye: - to by bylo super. Sunia ma tam zapewnione jedzienie i schronienie narazie, ale jednak jest tam niebezpiecznie dla mlodego psa - duzo samochodow, a one jednak luzem lataja. Psiaki ktore sa u mojego taty sa juz nauczone i uwazaja, ona jest rozbrykana i tego sie boje. A to ona, sliczniocha... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpChXP_HHI/AAAAAAAAD54/OsJ_HOP15WY/s512/P1100773.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpChyqT7xI/AAAAAAAAD58/4eHzZHytI8o/s512/P1100776.JPG[/IMG] Taka jestem duza:) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpCidrOaVI/AAAAAAAAD6A/ck5kMJtw7Rk/P1100778.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpCjp0azcI/AAAAAAAAD6E/yAdEu4aInqc/s512/P1100783.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpCgT-ZqKI/AAAAAAAAD50/T20IBW2j-Hg/s512/P1100772.JPG[/IMG] -
I jeszcze porcja: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpDBkdBBAI/AAAAAAAAD7M/77YhoaGolY4/P1100757.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpDClor8dI/AAAAAAAAD7Q/M6Eb8R1Gxw0/P1100758.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpDDRur3BI/AAAAAAAAD7U/Kfn2t8amsYI/s512/P1100761.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpDEZjSAoI/AAAAAAAAD7Y/sC76vE5f9eM/s512/P1100763.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpDFMjQrpI/AAAAAAAAD7c/IJnF3voNCu8/s512/P1100765.JPG[/IMG]
-
tAKI JESTEM BYSTRZACHA:) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpC8a2VbXI/AAAAAAAAD64/fgQLFBzhtkg/P1100722.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpC9Smtj8I/AAAAAAAAD68/7zaOYrb8wvA/P1100738.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpC-bil0ZI/AAAAAAAAD7A/NATW_PShoBg/P1100739.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpC_7SPsyI/AAAAAAAAD7E/50Tuojz2aLY/P1100741.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpDA-5lBxI/AAAAAAAAD7I/r-fLF7_4lv4/P1100743.JPG[/IMG]
-
No dobra ja pierwsza:) Otoz Fuksik jest super psiakiem. Radosny i wesoly jak na szczeniaka przystalo. Ma charakterek, zlosnik maly z niego, ale niezwykle bystry. Fajniusi. I W OGOLE NIE ZAUWAZA SWOJEJ NIEPELNOSPRAWNOSCI [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpC3H1PTII/AAAAAAAAD6k/aHB3OKiH7UU/s512/P1100711.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpC4DlRT6I/AAAAAAAAD6o/ZdMDcp7FhrE/P1100712.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpC5MLGjrI/AAAAAAAAD6s/V3fGP5ucAZw/P1100715.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpC6WInspI/AAAAAAAAD6w/-yMJr57NGjE/P1100717.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpC7crlTuI/AAAAAAAAD60/X1T1aG1VU4g/P1100720.JPG[/IMG]
-
Czekoladka już w DS ! błyskawiczna akcja, DZIĘKUJEMY !!! :)
divia_gg replied to E-S's topic in Już w nowym domu
Andzia przeciez toz to wlasnie jest u Andzik...Nawet juz wykapane;) Szisza znaczy sie. To jej Czoko zgarnal dom sprzed nosa;) [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4403/p1150232.jpg[/IMG] A szara sunia wlasnie przez to miala farta ze byla z Szisza w boksi. No chyba ze nie nadazam:evil_lol: -
Nie wiem czy sa, ale jeszcze watki trzech kolejnych wyciagnietych: Milka i Julka oraz Simon. Maja watki na dalmatynczyki.mojeforum. Nie moge wkleic linkow... Chyba ze tak: [URL="http://dalmatynczyki****************/temat-vt239.html?postdays=0&postorder=asc&start=0"]h t t p : / / d a l m a t y n c z y k i . m o j e f o r u m . n e t / t e m a t - v t 2 3 9 . h t m l ? p o s t d a y s = 0 & p o s t o r d e r = a s c & s t a r t = 0[/URL] [URL="http://dalmatynczyki****************/temat-vt235.html?postdays=0&postorder=asc&start=0"]h t t p : / / d a l m a t y n c z y k i . m o j e f o r u m . n e t / t e m a t - v t 2 3 5 . h t m l ? p o s t d a y s = 0 & p o s t o r d e r = a s c & s t a r t = 0[/URL] No dobra wiem ze nie dziala, ale moze ktos wyszuka w razie co:( Pojechaly pod zachodnia granice.
-
Czekoladka już w DS ! błyskawiczna akcja, DZIĘKUJEMY !!! :)
divia_gg replied to E-S's topic in Już w nowym domu
No to numer. Super, nawet jesli metoda podstepna znalazl dom to super;) A Szisza pewnie tez niebawem wyleci do siebie;) Kciukam za sucz;) -
Czekoladka już w DS ! błyskawiczna akcja, DZIĘKUJEMY !!! :)
divia_gg replied to E-S's topic in Już w nowym domu
Na pewno sie zapisze;) -
Czekoladka już w DS ! błyskawiczna akcja, DZIĘKUJEMY !!! :)
divia_gg replied to E-S's topic in Już w nowym domu
Czy ze skladem pojechal / pojechala ta sunia? [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TG-_fOZqkpI/AAAAAAAADj8/dUWob2g1zTk/IMG_0313.JPG[/IMG] Ta szara? Jak to suczka to osobiscie sie pytalam kobity jaka plec. Ktos pytal o tego psiaka wiec zapytalam jej. Pamietam powiedziala, ze reszta to suczki i ten jeden pies. No sie wkurzylam, jak nic. WIedzialam ze nie wiedza, ale zeby w 3 strzalach 2 x sie pomylic to juz szczyt...:( -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Kąsanie wybranych ludzi? Tak. Od razu w pierwszej rozmowie powiedziałam, ale Pani ma teren dokładnie ogrodzony.[/QUOTE] No dokladnie tak:) Bo przeciez gdyby nie to to chyba pies idealny:) -
Aga jak cos to jest watek Kali: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186551-***Uciek%C5%82a-%C5%9Bmierci.-Kala-po-walce-o-%C5%BCycie-w-super-domku-sta%C5%82ym.Szcz%C4%99%C5%9Bcia-mele%C5%84ka-*%29[/URL] I Pako: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188836-Powypadkowy-Pako-ju%C5%BC-we-w%C5%82asnym-domu-%29[/URL] Tez tam zahaczyli, a watkow nie wklejalas, wiec podaje;) I SUPER robota kobitki:klacz:
-
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ajula']dziadu wypowiedziane z miłością brzmi pięknie :)[/QUOTE] Oj i tu sie calkowicie zgadzam. W moim slowniku dziadu to i piszczota slowna jak i obrazenie kogos;) A tu milosc az bije:D -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Super! :multi::multi::multi:Tak sie bałam, że nasz mały rozbójnik jakiś numer tam wytnie:evil_lol:. Ale mądra sunia, wie że tu się jej losy ważą:p.[/QUOTE] A pani zna "szczegoly" wyrozniajace nasze terrorysiątko?;D -
Ja wlasnie nad tym rozwazalam po "ostatniej" wizycie. Jak zobaczylam ta suczke w ciazy wysokiej to zastanawialam sie jak ona urodzi. Przeciez psy moga byc niepezpieczne i dla niej i dla maluchow. Chyba ze sie nie znam, ale jednak psiak ma inne "rozumowanie" niz ludz i dla niego nie jest to pewnie slodziutki psiaczek a cos obcego...Nawet nie chce myslec....
-
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Czyli sie spodobala? I zostaje tam, tak. Oj jak dobrze, ale ze zmiana tytulu poczekam chociaz do poniedzialku. Dalej jednak zaciskam kciuki.