-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzieki wielkie;) [B]Kajtek - ratlerek ma komplet ogłoszeń na slask.[/B] -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]Prosze o pomoc;) Gdzie sa zdjecia tego ratlerkowatego Kajtusia? Bo chce mu ogloszenia porobic a za nic nie moge znalezc? Chociaz niech ktos powie kiedy mial robione te zdjecia to se po dacie znajde... [/B] -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Napisalam juz tak pod spodem, bo to z tej drugiej skarpety jest.;) No dobrze, ze sie troche uspokoil szleniec. A Nika dalej ustawia czy jej przeszlo juz troche?:) -
No 2 szt to juz podobno zaklepane, wiec jedna sierotka chyba tylko zostaje. Maada jest specjalistka juz od kielckich szczytkow;)
-
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Napisze Ci jak my z Ewelinka robimy;) Tzn lata doswiadczen dziewczyn wskazaly liste portali z ktorych jest jakis odzew. Oto ona: [I][URL]http://www.swistak.pl/[/URL] [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/index.php[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/[/URL] [URL]http://www.olx.pl/[/URL] [URL]http://katowice.gablota.com/[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/index.php[/URL] [URL]http://www.twojeanonse.com/[/URL] [URL]http://aukcjezwierzat.pl/[/URL] [URL]http://kokosy.pl/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/[/URL] [URL]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html[/URL] [URL]http://www.mammisia.pl/[/URL] [URL]http://www.krakusik.pl/[/URL] [URL]http://petsy.pl/[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://www.psiamania.pl/default.aspx[/URL] [URL]http://krakow.szerlok.pl/[/URL] [URL]http://krakow.cwirek.pl/[/URL] [URL]http://owi.pl/[/URL] [URL]http://www.oglosze.pl/[/URL][/I] Tam na niektorych trzeba sie pologowac, ale to jest chwila wiec warto. Tam wiadomo wrzucasz teksc. Ja raz robilam mu komplet z takim tekstem: [/SIZE][/FONT][B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mozart – młody pies, a już tyle przeżył. Teraz bezpieczny i zdrowy czeka na dom marzeń.[/SIZE][/FONT][/I][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][I]Mozart był przywiązany łańcuchem do budy, głodny i zaniedbany, umierał w niekończących się męczarniach z zimna i odwodnienia. Mozart przeżył. Uratowali go ludzie, którym los samotnego, biednego psa nigdy nie był obojętny. Pomimo tego co przeszedł Mozart garnie się do ludzi. Przytula się i chętnie przyjmuje głaski. W domu tymczasowym Mozart odzyskał zdrowie i uczy się co to radość życia. Okazał się wspaniałym ufnym psem. Potrafi chodzić na smyczy, choć zdarza mu się czasem trochę ciągnąć. Można wytłumaczyć to faktem, że od zawsze był na łańcuchu. W domu zostaje sam nic nie niszcząc i nie hałasując. Do innych psów w porządku, natomiast nie lubi kotów. Mozart jest wspaniałym psem i na szczęści jego dotychczasowe złe doświadczenia nie odcisnęły piętna na jego zachowaniu. Pies jest wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony. Kontakt w sprawie przygarnięcia Mozarta: 600 047392 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Pies przebywa w hoteliku pod Warszawa, ale w miarę możliwości, istnieje możliwość dowiezienia psa do innego miasta w Polsce. Pies zostanie wydany za darmo z umową adopcyjną. [/I]Tu link do przykladowego ogloszenia. [/SIZE][/FONT][URL]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/do_adopcji/psy/showAdvert3924089.html[/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mozesz sobie sciagnac zdjecia - tylko je otworz zeby sie zapisaly w wiekszym formacie;) W tym ogloszeniu sa w kolejnosci atrakcyjnosci bo zawsze sobie je najpierw ukladam w kolejnosci od 1 do...I jak trzeba dac trzy to daje pierwsze trzy, jak wiecej to reszte. Wtedy nie szukam po zdjeciach tylko wiem ze jeden dwa trzy utp sa najfajniejsze;) Jak masz jakies pytania jeszcze to pisz:) Oczywiscie oprocz tych stron mozesz wrzucic go na inne strony tez - im wiecej tym lepiej. I mysle ze skoro psiak jest pod wawą to moze najpierw oglaszaj go na mazowieckie, na swietokrzyskie absolutnie nie - nie ma sensu tracic czasu. [/SIZE][/FONT]
-
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Sterylka chyba w tym tyg jest z tego co kojarze. Mam nadzieje, ze dama nie sterroryzuje wetki;) Ale Jaaga cos mi sie zdaje, ze po sterylce bedziecie musieli sie uzbroic w cierpliwosc bo dopiero dama[I] foszasta [/I]bedzie;) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No nie dzwonia domki nie dzwonia.....:( A pisak sie tak przyzwyczail ze szok. Jak przedwczoraj wrocilam z pracy to byl taki wybuch radosci ze hej. Latal, skakal i opowiadal co sie wydarzylo chyba... A co zrobil ostatnio....Matko az sie wystraszylam. W niedziele wrocilam do domu i tata mi cos pokazuje...Co Czarny przyniosl...Glowe dzika !!!!!!!!! Uwierzycie przyniosl glowe dzika i zainstalowal sie z nia w tym domku letniskowym na podworku na wersalce....No nie moglam uwierzyc...Smialismy sie, ze przyniosl pokazac mojemu Akajowi, ze jak bedzie na niego buczal to tak skonczy:) Albo Zuzi na podryw..... W piatek rozmawialam z Luskowymi wlascicielami. Wszystko w porzadku u niej. Lusia kazda noc spedza w domu, spi kolo lozka panstwa. Poza tym podobno jada rarytasy same;) Na dzien jak sa w pracy to zostaje na zewnatrz. Zdarzylo jej sie kilka razy wysjc przez siatke jakos, ale podobno jak wyszla to siadala zaraz pod furtka. I sasiad jest czujny i od razu pisze do pana smsa "pies wyszedl", a na szczescie pan ma taka prace, ze moze podjechac. Jak oni sa w domu to jej sie nie zdarza takie cos. Na szczescie tez to jest taka slepa uliczka gdzie nie ma w ogole ruchu. No niebawem sie przeprowadzaja wiec Lusia bedzie miala duuuzy teren do biegania i podobno blisko strumyczek, wiec moze bedzie sobie tez tam chodzic;) Ogolnie do panstwa LLusia super, jest podobno nadal lekko lekliwa, ale do nich super - merdanie i przytulanie ogolnie. Nawet podobno im sie do lozka pchala kiedys;) No i pan bardzo mocno zaprasza nas do odwiedzin jak juz sie przeprowadza;) Mysle ze jak sie cieplej zrobi to zrobimy sobie wycieczke;) -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] Nie wiem tez jak wygląda sprawa z ogłoszeniami, bo sunia juz może iśc do adopcji.[/QUOTE] Sunie kompletowalam tydzien temu w poniedzialek. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Divia_gg, ta sunia podobna do Misi, a ktos wczesniej trochę pytał sie o taką suczkę. [/QUOTE] Wiem wlasnie. Ewelinka cos pisala, ale tam pani chciala chyba ruda, ale jakos tak tez od razu pokojarzylam...Moze.... -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No i ja wrzuce zdjecia suni, o ktorej mowilam...Na Bialogonie pod Ryskiem...Kurcze niby mowili ze ma dom, ale jakos tak....Spi tam pod drzewem na sniegu, wiec to troche dziwne. SUnia miala male, ma jeszcze wyciagniete sutki. Poza tym niesmiala. Jak podjechalam to chciala podejsc ale sie bala. Lekko merdala podkulonym ogonkiem. Dala sie poglaskac, ale zaraz dziwnie zareagowala, jakby ja cos bolalo....Jakbyscie mialy jakis pomysl na nia....Bo ja nie mam - jak zwykle..... Co do psa na Podkarczowce to od dwoch dni conajmniej go nie widzialam. Widzialam za to innego - duzego, brzydkiego i ...starego....Moze go przegonil...No w kazdym razie narazie go nie ma....Ale jakos zawsze bardziej mnie sunie martwia bo pies jakos zawsze sobie poradzi, a sunia jak dochodza male to taka bidulka zawsze jest....;( Sunia wydaje sie mi byc mloda, ale w zeby nie bylo jak zajrzec...Tzn ja jestem troche wystraszona....:oops: [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5_Eq2lBgyI/AAAAAAAACfk/S4G533SVppo/6.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5_ErcolKGI/AAAAAAAACfo/mFh3loYxDEk/P1090141.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5_Er6GaREI/AAAAAAAACfs/sJwyZ2mUf0I/2.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5_EsJwQ9yI/AAAAAAAACfw/TSsjg-VZSeA/P1090165.JPG[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5_EshTClxI/AAAAAAAACf0/JJ0S2pi292g/1.JPG[/IMG] [/CENTER] -
A benie małe to nie maja czegos? Czy jeszcze nie? Bo Erka cos o nich pisala, ale juz sie pogubilam chyba;)
-
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
divia_gg replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Może zaprosisz właścicieli na wątek? [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] Moze lepiej nie, bo chyba calej prawdy czy nawet podejrzen im Bjuta nie powiedziala. Zeby nie wyszlo zle i nie daj boshe sie nie rozmyslili....Niech lepiej zyja w blogiej nieswaidomosci.... -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Agucha ty sie przyznaj, ze go do pradu podpielas;) Ale przystojnaik z niego, hoho;) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
E tam, nie jajca swiadcza o facecie a kultura :eviltong: -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Czytam czytam i sie bardzo ciesze. Super ze psiak okazal sie porzadnym facetem:) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Guciowi zrobilam komplet ogloszen na ślask - moze tym razem.... Nie dalo sie dzis mi wrzucic na moruska, wiec jakby ktos mogl to prosze, bo stamtad sporo tel jest podobno zazwyczaj. I na gumtree katowice, cafeanimal tez;) -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kurcze wiecie co ta sunia o ktorej wczoraj pisalam....mam watpliwosci do jej domu....Dzis widzialam jak spala w klebuszku. I ona taka podobna do tej misi wlasnie...Moze nie ruda, ale wielkosci i siersc podobna tylko taka troche biszkoptowa jakby. Jej tez zrobie zdjecia i zobaczmy co dalej.... -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
O to juz sie wydarza;) A rany, ale fajnie ze tak szybko poszlo. Czekam z niecierpliwoscia na wiesci:) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[CENTER]No i Czarny spedzil dzis wieczor w moim pokoju...piszac ze mna projekt;) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5qniUElRFI/AAAAAAAACbo/qqmsQW3jL20/P1080993.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5qniqlJuKI/AAAAAAAACbs/xr2dRn4_-xQ/P1080994.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5qnjC7uGZI/AAAAAAAACbw/MPFPvPSfXQ0/P1080995.JPG[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5qnjepK1RI/AAAAAAAACb0/FC4HKWkkzaw/P1080996.JPG[/IMG] [/CENTER] napracował sie za dwoch [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5qr5eBu-1I/AAAAAAAACb8/gBpMjJ4DquY/P1080997.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5qr53jc-5I/AAAAAAAACcA/YJ0UulWrlxI/P1080998.JPG[/IMG] [/CENTER] -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wiem andzia wiem, ale jakos tak siedzialy mi na watrobie, bo chociaz jakies jedzenie w razie co moglabym wozic. Ale na szczescie jest 2 do 1 i to jeden nieglodny. Nie pisze nawte o pomoc dla nich, bo wstyd...Tak chcialam z siebie to wyrzucic...Juz nie bede... -
A to se tu tez zaprosze na bazarek. Kto wie czy grosik nie wpadnie do dziewczyn bernadeczek;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180871-MEGa-bazar-rA-A-noA-ci-na-Kielce-Do-22-03-10-ZAPRASZAM-Otwarte[/URL]
-
A to se tu tez zaprosze na bazarek. Kto wie czy grosik nie wpadnie do dziewczyn bernadeczek;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180871-MEGa-bazar-rA-A-noA-ci-na-Kielce-Do-22-03-10-ZAPRASZAM-Otwarte[/URL]
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzis mialam dzien sprawdzania podejrzanych psow...Znaczy, ze wydawalo mi sie ze na mojeje trasie wideuje 3 szt...I dzis mialam chwile i sprawdzilam. I tak - jak jezdze do pracy to na Bialogonie widuje pod ta jadlodajnia u Rysia 2 psy. Bylam prawie pewna ze bezdomne, bo codziennie je tam widywalam. Ale dzis wracajac z pracy zrobilam zwiad i okazalo sie ze pies jest wlascicielki sklepu i ja odprowadza do pracy. Sunia natomiast to przybleda, ktora ma dom po sasiedzku. Wiec bezdomna nie jest. Ale miala niedawno szczeniaki - i juz ich nie ma...Chce wierzyc ze ktos je wzial...Moze nie jest to najlepszy dom pod sloncem, ale na szczescie sunia nie chodzi jakas wyglodniala, bo nawet jak jej dalam kawalek kaszanki to zjadla, ale nie jakos przepadziscie. No a ze se chodzi do Ryska na obiady...No coz kazdy pies by chyba tak robil gdyby mogl... No i ostatni podejrzany i ...niestety trafiony zatopiony...Psiak koczuje w pawilonie na podkarczowce, tj krysztalowa 4....Widzialam go wczoraj i poszlam do sklepu mu cos kupic. Panie w sklepie powiedzialy ze przed chwila dostal, wiec nie kupowalam. I rzeczywiscie leazla rozwleczona kaszanka ;) Dzis tez tam bylam i psiak znow byl. Na pewno jest bezdomny. ale tez na szczescie nie wyglodzony. Dalam mu kaszanki to wzial owszem, ale nie zjadl....Podobno panie jakies go dokarmiaja. Schronic sie niby tez ma gdzie...Nie jest jakos specjalnie wystraszony, taki normalny...Nie mialam aparatu dzis...Jest z takich kudlaczy, troche wyzej niz kolano, ale raczej zaliczany do srednich... Tak pisze bo mnie to trapi a ja jak zwykle nie moge za wiele zrobic....Chociaz tyle ze nie jest glodny.... -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[CENTER]Nooooo jeszcze mnie glaskaj :cool3: [/CENTER] [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5p_2dtWU7I/AAAAAAAACbA/8Zo1a5QTN_U/P1080988.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5p_24ATnfI/AAAAAAAACbE/YnlEpSbDEcc/P1080989.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5p_3aqPUQI/AAAAAAAACbI/qRKe54-J_DE/P1080992.JPG[/IMG][/CENTER] -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Pare nowych zdjec Czarnego. Dzis zaprosilam go pierwszy raz do mojego pokoju na gore;) Bardzo grzeczny zawinal sie w klebuszek i spal - no ja tez sie zdrzemnelam :evil_lol: Bardzo go intryguja rozne dzwieki, ktorych jeszcze nie zna. FAjnie wtedy stawia uszka i nasluchy\uje z mina zdziwionego ...psa :loveu: A zdjecia typowo przytulankowe. On po prostu uwielbia sie przytulac. I umie sie tak zawodowo domagac tego, ze hej. Wpychanie nosa pod reke ma opanowane do perfekcji :cool3: [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5p_zWF8n_I/AAAAAAAACao/VoZOrBrQjc4/P1080973.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5p_z11YaxI/AAAAAAAACas/2jcKXqgC7YM/P1080976.JPG[/IMG] Pies w wersji....wyciagnietej;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5p_0QODVtI/AAAAAAAACaw/N7EpPTudlFk/P1080979.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5p_09kzmjI/AAAAAAAACa0/Jhyn7WZyg-U/P1080980.JPG[/IMG] Tak nasluchuje... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5p_1m3WaUI/AAAAAAAACa4/GNB7z1dWNDI/P1080984.JPG[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S5p_1zgiLNI/AAAAAAAACa8/a_2zDRdHK1g/P1080986.JPG[/IMG] [/CENTER]