Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. A moze - wiem wiem, ze Jaaga nie ma czau, ale moze zrobic jej zdjecia nowe. Pytam dlatego bo na tatmty jeszcze od p.Ani ona taka wystraszona jest....Moze teraz troche mniej...
  2. Swietokrzyskie, cos Basai pisala o okolicach Staszowa? Jakos tamte rejony mi sie kojarza. Golejów..??
  3. Maly ale jary;) Kogucik jeden. Cos jak "moj" Czarny moze - zadnej nie przepuscil...Dobra ide spac...;)
  4. [QUOTE][IMG]http://i44.tinypic.com/fbzwg1.jpg[/IMG][/QUOTE] Antyreklama kastracji... Agucha ty tam uwazaj po nocach bo maly sie zaczai na Ciebie i bedzie. Wyraz pyska mowi: "tylko usnij, a ja Ci pokaze" :evil_lol: Na tym zdjeciu on Cie po prostu szczerze nienawidzi, nie ma sie co czarowac. Chlopak "okaleczony" a ta mu fotki strzela...Hehehe :evil_lol:
  5. [QUOTE][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9471/osiem.jpg[/IMG][/QUOTE] no nie da sie ukryc, nawet w takich chwilach "probowal dzialac"...:diabloti: A wyzelka sliczniutka, nawet mnie sie podoba :evil_lol:
  6. :Rose::sweetCyb::bigcool::klacz:na dzis wyczerpuje limit emotek, ale co jak tak [B]jkp [/B]zasluzyla . Jeszcze raz dziekujemy w imieniu psiura...Hmmm, choc czy on by podziekowal....:evil_lol: ?? Sadze, ze jednak bardziej w naszym imieniu.
  7. [QUOTE]Wstawiam Maję. Kolejną bezdomną świętokrzyską sunię. Ma ok. 6 kg, czyli tyle, ile MItzi powinna mieć, gdyby więcej jadła. [URL="http://img155.imageshack.us/i/suczki.jpg/"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/863/suczki.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] A co to za swietokrzyska bieda? To ta c erka ja wyczaila kolo siebie w pracy? Czy jaka. Bo wstawilam ja w kilka miejsc i namiar na erke podaje...
  8. Super hiper dziekujemy:Rose::Rose::sweetCyb::bigcool::bigcool::klacz::klacz: Ach taki szal. :evil_lol: Zaraz zapisuje jako wplacone w rozliczeniu;)
  9. No i moze doliczymy cos za benzyne, zeby TZ Jaagi jej nie wyeksmitowal a nas nie przeklal;) Zobaczymy co powie bohaterka watku ;)
  10. Narazie cisza...Wiec jak pisalam nic pewnego i narazie nie liczcie na to...Sorki za nadzieje. Jak by tylko cos to dam znac:)
  11. jkp co to za szal tu robisz;) Po prostu :iloveyou::Rose::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Czyli zapisac koszt kastracji na Ciebie...Zebym nic nie pokickala. I co, to juz na Jaagi konto bezposrednio nie? nie ma co mieszac. Jaaga i ile ta kastracja wyniosla? Jak tyllko napiszesz to zaktualizuje rozliczenie. No i w ogole co tam u psica?? Dobrze sie czuje po pozbawianiu klejnotow? [QUOTE]divia i znowu ty [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Śliczny Baruś [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Popytam ludzi , czy nikt nie chce takiego pieszczocha [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/QUOTE] heheh. Cos ostatnio mnie sporo rzeczywiscie;) Ale mam nadzieje, ze jeszcze Ci sie nie "przejadlam" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/Bary.png[/IMG] banerek dla pana B. od Kashdog;)
  13. Prosze powedrujcie z barym po watkach i pozapraszajcie lidzikow. Bo oprocz dwoch czy trzech obiecanych wplat nie ma nic na niego....:(
  14. O no to dobrze, bo sie troszke obawialam co i jak. A naprawde fajni ludzie, wiec szkoda by bylo.
  15. Nie andzia to z miotu Moli takiej malej czarnulki co jest juz w ds. 5 szt wtdey do Maady pojechalo.
  16. Od moli chyba. Te pierwsze maluchy co byly u Maady....Male co beda...
  17. Mysle ze wykastrowanie i podkreslanie ze lagodny moze kilku dziadow odtraszyc. Zwlaszcza wykastowanie....:)
  18. I jeszcze zeby sniadania do lozka podawaly, sprzatal po sobie i niejlepiej domownikach :evil_lol: Kago ma racje, chyba trza isc na fali litosci;) i tego jakie maluchy bidniutkie i jak im ciezko. ALe to takie moje skromne zdanie tylko. Agnieszko propozycja poprowadzenia bazarku dalej aktualna jak cos;)
  19. Baryłek czeka na grosiki....Bardzo prosimy bo u nas ciniutko, oj ciniutko....:placz:
  20. No jaki terrorysta...A ja czuje, ze bedzie tylko lepiej. Male maja fachowa opieke, czujne oko nad nimi i lada chwila trafia - oby do DT. I mysle sobie ze to byl naprawde ostatni moment dla nich....Zwlaszcza dla tych slabizn. Chyba rzeczywiscie za jakis czas nie bylo by co zbierac.... No moze terroryste bandyte....
  21. MIKUS mam wyrzuty ze mala zareklamowalam i zrobilam nadzieje...Ale chyba ciocia Magnesiatka byla pierwsza. W sumie nawet jak mala nie byla jeszcze schwytana. Ale jeszcze nic pewnego - panie maja sie poznac i zobaczymy. Jeszcze nic nie ustalone chyba. Mitzi musi dojsc chwilke do siebie - jednak jeszcze swieza po sterylce;)
  22. A jakas fundacja nie moglaby przejac dziewczyny biednej? Bo naprawde finansowo chyba nie da rady...Zreszta nie wiem dokladnie jak tam, ale kurcze masakra. Moze ktos ma gdzies kontakt? Czy moze jakas zagraniczna....Juz sama nie wiem. A juz bylam pewna ze bedzie dobrze....:placz:
  23. No i tego tez potrzeba, coby chlopak nam nie zaginal;) No i witamy u psiura duzego.
  24. Zaktuazlizowalam pierwszy post i wyslalam pieniazki. Daj znac Jaaga jak beda u Ciebie na koncie. I jak mala dama? Grzeczna?
  25. Czemu nikt nie odwiedzil psiaka? A on czeka, na pewno czeka....
×
×
  • Create New...