-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
A moze - wiem wiem, ze Jaaga nie ma czau, ale moze zrobic jej zdjecia nowe. Pytam dlatego bo na tatmty jeszcze od p.Ani ona taka wystraszona jest....Moze teraz troche mniej... -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
divia_gg replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Swietokrzyskie, cos Basai pisala o okolicach Staszowa? Jakos tamte rejony mi sie kojarza. Golejów..?? -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
divia_gg replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Maly ale jary;) Kogucik jeden. Cos jak "moj" Czarny moze - zadnej nie przepuscil...Dobra ide spac...;) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[QUOTE][IMG]http://i44.tinypic.com/fbzwg1.jpg[/IMG][/QUOTE] Antyreklama kastracji... Agucha ty tam uwazaj po nocach bo maly sie zaczai na Ciebie i bedzie. Wyraz pyska mowi: "tylko usnij, a ja Ci pokaze" :evil_lol: Na tym zdjeciu on Cie po prostu szczerze nienawidzi, nie ma sie co czarowac. Chlopak "okaleczony" a ta mu fotki strzela...Hehehe :evil_lol: -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
divia_gg replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[QUOTE][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9471/osiem.jpg[/IMG][/QUOTE] no nie da sie ukryc, nawet w takich chwilach "probowal dzialac"...:diabloti: A wyzelka sliczniutka, nawet mnie sie podoba :evil_lol: -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
:Rose::sweetCyb::bigcool::klacz:na dzis wyczerpuje limit emotek, ale co jak tak [B]jkp [/B]zasluzyla . Jeszcze raz dziekujemy w imieniu psiura...Hmmm, choc czy on by podziekowal....:evil_lol: ?? Sadze, ze jednak bardziej w naszym imieniu. -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Wstawiam Maję. Kolejną bezdomną świętokrzyską sunię. Ma ok. 6 kg, czyli tyle, ile MItzi powinna mieć, gdyby więcej jadła. [URL="http://img155.imageshack.us/i/suczki.jpg/"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/863/suczki.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] A co to za swietokrzyska bieda? To ta c erka ja wyczaila kolo siebie w pracy? Czy jaka. Bo wstawilam ja w kilka miejsc i namiar na erke podaje... -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Super hiper dziekujemy:Rose::Rose::sweetCyb::bigcool::bigcool::klacz::klacz: Ach taki szal. :evil_lol: Zaraz zapisuje jako wplacone w rozliczeniu;) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
No i moze doliczymy cos za benzyne, zeby TZ Jaagi jej nie wyeksmitowal a nas nie przeklal;) Zobaczymy co powie bohaterka watku ;) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
divia_gg replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Narazie cisza...Wiec jak pisalam nic pewnego i narazie nie liczcie na to...Sorki za nadzieje. Jak by tylko cos to dam znac:) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
jkp co to za szal tu robisz;) Po prostu :iloveyou::Rose::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Czyli zapisac koszt kastracji na Ciebie...Zebym nic nie pokickala. I co, to juz na Jaagi konto bezposrednio nie? nie ma co mieszac. Jaaga i ile ta kastracja wyniosla? Jak tyllko napiszesz to zaktualizuje rozliczenie. No i w ogole co tam u psica?? Dobrze sie czuje po pozbawianiu klejnotow? [QUOTE]divia i znowu ty [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Śliczny Baruś [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Popytam ludzi , czy nikt nie chce takiego pieszczocha [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/QUOTE] heheh. Cos ostatnio mnie sporo rzeczywiscie;) Ale mam nadzieje, ze jeszcze Ci sie nie "przejadlam" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/Bary.png[/IMG] banerek dla pana B. od Kashdog;) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Prosze powedrujcie z barym po watkach i pozapraszajcie lidzikow. Bo oprocz dwoch czy trzech obiecanych wplat nie ma nic na niego....:( -
Owczarek Niemiecki- sunia IDEALNA! Pokazuje różki, ale MA DOM!
divia_gg replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
O no to dobrze, bo sie troszke obawialam co i jak. A naprawde fajni ludzie, wiec szkoda by bylo. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nie andzia to z miotu Moli takiej malej czarnulki co jest juz w ds. 5 szt wtdey do Maady pojechalo. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Mysle ze wykastrowanie i podkreslanie ze lagodny moze kilku dziadow odtraszyc. Zwlaszcza wykastowanie....:) -
I jeszcze zeby sniadania do lozka podawaly, sprzatal po sobie i niejlepiej domownikach :evil_lol: Kago ma racje, chyba trza isc na fali litosci;) i tego jakie maluchy bidniutkie i jak im ciezko. ALe to takie moje skromne zdanie tylko. Agnieszko propozycja poprowadzenia bazarku dalej aktualna jak cos;)
-
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Baryłek czeka na grosiki....Bardzo prosimy bo u nas ciniutko, oj ciniutko....:placz: -
No jaki terrorysta...A ja czuje, ze bedzie tylko lepiej. Male maja fachowa opieke, czujne oko nad nimi i lada chwila trafia - oby do DT. I mysle sobie ze to byl naprawde ostatni moment dla nich....Zwlaszcza dla tych slabizn. Chyba rzeczywiscie za jakis czas nie bylo by co zbierac.... No moze terroryste bandyte....
-
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
MIKUS mam wyrzuty ze mala zareklamowalam i zrobilam nadzieje...Ale chyba ciocia Magnesiatka byla pierwsza. W sumie nawet jak mala nie byla jeszcze schwytana. Ale jeszcze nic pewnego - panie maja sie poznac i zobaczymy. Jeszcze nic nie ustalone chyba. Mitzi musi dojsc chwilke do siebie - jednak jeszcze swieza po sterylce;) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
No i tego tez potrzeba, coby chlopak nam nie zaginal;) No i witamy u psiura duzego. -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Zaktuazlizowalam pierwszy post i wyslalam pieniazki. Daj znac Jaaga jak beda u Ciebie na koncie. I jak mala dama? Grzeczna? -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Czemu nikt nie odwiedzil psiaka? A on czeka, na pewno czeka....