-
Posts
6247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kama210
-
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
kama210 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
dziękuję za zaproszenie, niestety na chwilę obecną nie mogę pomóc, wczoraj u nas na cmentarzu odkryłyśmy też skrajnie wyczerpanego psa.. .. będę zaglądać i trzymam kciuki ... .... na razie przynajmniej podniosę .. -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
na Majkę ja będę zbierać .... zaraz wyślę PW do hesi z nr konta .... na wątku sterylkowym potwierdziłam że będziemy sunię cuiachać ... a Anita musisz dogadać szczegóły z wetem tak jak rozmawiałyśmy - wstępny termin i orientacyjną cenę ... -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
o kurcze... gapa nie lubi "obcych" dzieci ? a może spróbujcie jakieś pozytywne metody szkolenia - typu obce dzieci = smakołyki - w obecności takich dzieci odwracajcie jej uwagę żeby zajęta była tylko Wami i dawajcie jej smakołyki... lub jak zaczyna szczekać na takie dzieci to ją na smyczy wyraźnie odwracacie i idziecie w przeciwną stronę i potem próbujcie jeszcze raz podejść i jak to nic nie daje to znowu od nowa tak samo ... ... takie metody oglądałam w programie [URL]http://vod.onet.pl/ja-albo-moj-pies,1591,serial.html[/URL] tylko wiadomo tu się liczy cierpliwość i konsekwencja i zależy od charakterku psa... -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
gdyby pudzianowa rodzinka nie zgodziła się na chwilowe DT od zaraz to sunia byłaby ciągle na ulicy - ale u pudziana może być tylko do końca czerwca , potem sunia jedzie do yumanji ... ... co do sterylki - tak jak anita pisała : [I]" na sterylke pojedzie do weta - do tego do korego wioze Latike!!! w szydlowcu steryla 250zł tam gdzie Lati bedzie mneij niz 200 !!!:"[/I] u yumanji - z tego co anita pisze - mają sprawdzonego weterynarza - u nas w Szydłowcu - weterynarze to się specjalizują w zwierzętach gospodarskich ... więc lepiej dać ją do sprawdzonego weta, a do skarbonki sterylkowej juz była wcześniej wstępnie zgłoszona, jak będziemy znać szczegóły wtedy trzeba będzie dogadać kwotę dofinansowania ... -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[quote name='pudzian321']Po tej całej akcji ze smyczą jestem troszkę zaskoczony i zapomniałem o tym że Majka potrafi na komende podać łapę i usiąść. A tak wygląda teraz moja młodsza kotka Cila [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/1557/obraz005w.jpg[/IMG] [/QUOTE] no padłam .... nastroszenie na maksa.... a zdjęcia będziemy pstrykać ... najwyżej pożyczę Ci mój aparat ... albo wezmę Majkę i jej popstrykam .... tyle że fotograf ze mnie do kitu ... -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
sunia już u pudziana w chwilowym DT .... do końca czerwca :multi::multi: podziękowania wielkie dla pudzianowej rodzinki... ... Aimez wykapała sunię , wyczesała, wycięła kołtuny .... wypieściła ... pieknie.... :loveu: .... teraz musimy organizować kasę na szczepienia, wizytę u weta... ... ciekawe ja mała zniesie nockę w domu po tułaczce na ulicy .... ... musi dogadać się z pudzianowymi kotami i pudzianową suńką .... -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
sunia jest już wstępnie zgłoszona na wątku Soemy do sterylizacji... wszystko zależy jak jej się losy potoczą ... -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
dziękujemy pudzianowej rodzince... dzisiaj po 17 z Aimez idziemy na łowy na osiedle .... trzymajta kciuki... mało Nas na razie , ale każdy kciuk ważny... -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']MAJKOWY baner [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186911-apatyczna-i-zagubiona-sunia-z-cieczk%C4%85-na-ulicy-mamy-awaryjny-hotelik-brak-deklaracji"][IMG]http://images8.fotosik.pl/358/13bb2961f0135970.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] dzięki, wklejam do 1 postu -
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
kama210 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
a nr telefonów w ogłoszeniach i plakatach - to do kogo są konkretnie ? taubi, madallena ? może napiszą czy jest jakiś odzew .... prosimy o informacje... -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Kama.... jak tylko cos bedziesz wiedziła to daj znać......[/QUOTE] a jakby co - to piszesz się ze mną na jazdę do Garwolina - jabkby trzeba było Majkę zawieść? np. w jakąś niedzielę ... to zależy oczywiście od kaski na Majkę... biedula moknie teraz gdzieś na osiedlu... i te psiaki kręcące się koło niej .... -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[quote name='hesia']Dziewczyny, to jest gdzies banerek suni z napisem na nim? Dokleilabym do swojej sygnaturki, ale nie wiem jak dodac napis, i razem to troche dlugie. Powysylalyscie troche PW z prosba o pomoc i z zaproszeniem na watek? Troche tu Was malo.[/QUOTE] dzięki wielkie za zainteresowanie ....:multi: ja nie mam programu do robienia bannerków - tzn umieszczania napisów, poprosiłam anitę żeby taki zrobiła... jak się pojawi na dogo to zrobi - ona jest specjalistką w tym zakresie ... anita - plissss ................... dopisz jakiś tekst do mojego banerka... -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
dopisałam już, ... anita - mogłabyś jakiś tekst wstawić do bannerka Majki - taki bez napisów to nijaki, a tak to może ktoś sobie wstawi ... ja mam tylko painta a to się nie nadaje do wstawiania ... -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[quote name='hesia']Moze jednak ktos sie ulitowal i ja przygarnal? Kama wpisz mnie na 20zl miesiecznie.[/QUOTE] dzięki wielkie, z każdą złotówką rośnie szansa suni... [quote name='anita_happy']co u Majeczki???[/QUOTE] w sobotę póżnym wieczorem poszłam z psem pochodzić koło bloków , bo jak jeżdżę samochodem to jej nie mogę spotkać i już miałam wracać kiedy ona sama do mnie podbiegła ... czyli jest ... kręci się cały czas na osiedlu... jak na razie ... dałam jej jeść, wyrwałam parę kleszczy ...... zabiedzona bidulka, sunia jest kochana, kładzie się na brzuchu i prosi o pieszczoty, do psów nie agresywna , chociaż dwa razy warknęła na mojego psa - jak ją usilnie zaczął obwąchiwać , ale to tak ostrzegawczo tylko - widocznie ma już dosyć nachalnych kawalerów ... ... chodziła za mną i moim psem, a ja myślałam jak jej "uciec" aby nie poszła za mną - bo lepiej żeby trzymała się znanych rewirów, bo potem możemy już na prawdę jej nie znależć, udało mi się ją zgubić jak poleciała do innych psów ... tylko że wcale nie mam z tego radochy, bo znowu musiałam ją zostawić samą ... Anita, daj mi znać czy ustaliłaś już konkretnie z yumanji sprawę tego hoteliku ... i zadzwonię do Ciebie zresztą , pomęczę Ci ucho w tej sprawie ... -
Marinkaa - skopiowałam Twój tekst z ogłoszeń i zrobię Marcelowi parę ... dobrze by było aby dodać do 1 postu link z akualnym zdjęciami Marcela - bo trochę trzeba się naszukać... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173646-Marcel-staruszek-z-Szyd%C5%82owca-z-du%C5%BC%C4%85-ran%C4%85-na-g%C5%82owie-%28/page49"]http://www.dogomania.pl/threads/173646-Marcel-staruszek-z-Szyd%C5%82owca-z-du%C5%BC%C4%85-ran%C4%85-na-g%C5%82owie-%28/page49[/URL] zrobiłam mu: [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/23166/podglad/[/URL] [URL]http://www.zwierzeta.swiatogloszen.net.pl/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=80&catid=3&Itemid=0[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/0/12955/[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/marcel-czeka-na-swoja-szanse/16889[/URL]
-
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
ja jeżdżę tam i się rozglądam , latam koło bloków - na razie głownie po to aby ją nakarmić ... i jej nie widziałam od 2 dni, ale ja tam jestem przelotem po 1o minut - więc może się mijamy... ... jeżeli byłaby szansa na zabranie jej z ulicy poświęcę nawet kilka dni aby ją znależć, i zawieść od razu do hoteliku... albo jak było wspomniane razem z cywilem... a teraz to co? znajdę ją , dam jeść i muszę zostawić... ostatnim razem normalnie szła za mną do samochodu a ja musiałam ją zostawić ... kur....................a tylko że tyle psiej bidy na dogo że czekac na zebranie deklaracji to możemy długo, albo trzeba ją wziąć i zabrać i liczyć na serducha dogomaniaków ... SUNIA MA CIECZKĘ I LADA CHWILA BĘDZIE KOLEJNE POKOLENIE BEZDOMNIAKÓW ... lepiej jednym psem się zając niż potem całą brygadą szczeniaków... -
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Wiktor już dostał dostateczna ilość głosów z tego co widzę.... Anita a co z Latiką ... będzie miała tą sterylkę? bo nic nie piszesz ... -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
... nie widziałam jej - tyle że to nie moje rejony i kiedy ja tam jestem ona może być akurat w innym miejscu ... jedzenie zostawiłam pod śmietnikiem - tyle że nie wiem czy ona je zje czy inny pies - bo dalej są pola ... jeździłam wczoraj i dzisiaj po osiedlu, przeszłam koło kilku bloków - nie widziałam jej ... spotkałam dwie osoby które znam i które tam mieszkają - jednak oni zbytnio nie zwracają uwagi na bezdomniaki i tyle co się dowiedziałam, że ona się kreci po osiedlu.. ale czy była dziś - nikt nie wie :-(:-( psów mało ... więc może ją dręczą i męczą i biedula ucieka przed nimi ... ... kurcze nie wiem co robić... ... szukać za wszelką cenę ?????????????? - ale same we 3 nie damy rady jej utrzymać w hotelu /Cywil też ma być zgarniany - czeka pół roku/ ... czy odpuścić /bosze :placz:......../ mętlik mam we łbie .... zrobię bazarek - mam jeszcze jakieś rzeczy od nowej rodzinki Gapy ... ... -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
jeju ona mi spokoju nie daje ... dzis jeździłam po osiedlu - nie widziałam jej .... zostawiłam pod śmietnikiem jedzenie i jak potem przejeżdżałam drugi raz to jej ciągle nie było ... za to załapał się inny bezdomniak co wyskoczył z pola za zoz-em ... wciągnął całą puchę , która była dla Majki, nie mogłam mu odmówic ... anita - Twoja mama ją widuje na osiedlu???????????? , ona się kręci koło zoz-u przy biedronce... przynajmniej ja jej tam dawałam jeść ... a teraz z tą cieczką to może byc wszędzie, i te wszystkie psy nie dadzą jej spokoju, a ona taka chudzinka, wylękniona ... -
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
łoj , łoj ... ja też się nie odznaczyłam z wizytą ... żeby nie było focha ... zdjęcia pikne, sunie też ... i jakie dalsze plany co do Latiki - oddasz czy nie ??? -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
już zmieniam ... wiedziałam że cieczka tuż, tuż . I JESZCZE ONA MA PEŁNO KLESZCZY ... ja to chyba nie mam szczęścia do wątków .... jednak trzeba zacząć żebrać po innych wątkach, tyle bidy wokoło... może ktoś się zlituje -
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
kama210 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
odświeżyłam Oziemu ogłoszenia, co zrobiłam wcześniej [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=76993&buyOrSell=2[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/piekny-bialo-czarny-owczarek-ozi-czeka-na-swoj-dom/16665[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,1,0,0/12801/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/22864/lagodny-niesmialy-bialo-8211-czarny-owczarek-Ozi-czeka-na-swoj-dom-Warszawa/[/URL] [URL]http://www.zwierzeta.swiatogloszen.net.pl/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=69&catid=3&Itemid=0[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=60040[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/60787[/URL] ode mnie ma jeszcze [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,16067,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosbWF6b3dpZWNraWUsYmxpv2VqIG5pZW9rcmW2bG9uYSA7KSxkdb95LHAwLmh0bWw=.html[/URL] - nie wiem czy tu sie odświeża czy to nie ma znaczenia [URL]http://zwierzeta.eurocity.pl/ogloszenia.php?v=og&p1=21&m_kateg=345[/URL] ogłoszenie [I]Nr 116593, a tu się cos popierdzieliło [/I][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=9945[/URL]