-
Posts
6247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kama210
-
jak cos to wyślij mi na pocztę te zdjęcia - to je zmniejszę i wstawię na forum... ( [email][email protected][/email] )
-
ATOS-o.belgijski MA KOGO KOCHAC - ATOS w DS
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
o jeju.....:multi: trzymam i ja za nasze cudo ... ... prosimy o wieści... -
ATOS-o.belgijski MA KOGO KOCHAC - ATOS w DS
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
wskakuj na pierwszą Atos .... już się trochę zasiedziałeś u Jamora... -
ATOS-o.belgijski MA KOGO KOCHAC - ATOS w DS
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
"główna bazarkowa wysyłkowa;) " donosi że przelała kaskę... po tym wolnym WEEEEKENDZIE będzie na koncie Aimez ... -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
kama210 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Marinkaa - prosimy o relację z powitania z nowym Pańciostwem ...:p -
ATOS-o.belgijski MA KOGO KOCHAC - ATOS w DS
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
w kwietniu wydatki na Atosa wyszły - 450 zł hotelik + 20 zł - krople od pcheł i kleszczy udało się uzbierać: 100 zł anita_happy + happy-mammas, 20 zł znajoma anity, 50 zł Aimez, 10 zł znajoma Aimez, 20 zł Kama, 50 zł inna znajoma anity i happy-mammas -[U] czyli mamy 250 zł[/U] [U]więc z bazarków przelewam 220 zł[/U] Aimez nr konta poproszę.... -
maleństwo 0,5 kg , koci katar, miała szczęście, ma już domek...
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isabel']Jak z jego zdrowiem?[/QUOTE] oczka już mniej ropieją /kropelki skutkują/, apetyt wrócił, kotka jest bardzo żywiołowa i ruchliwa, pragnie bliskości człowieka,... .. w Lublinie będzie leczona dalej i trzeba szukać jej domku.... Wieści z Lublina "... Od razu do lecznicy, tam kicia na wagę ( 0,5kg waży), termometr w tyłek ( 38,5), antybiotyk , krople do oczu i wetka zabrała ją do hoteliku na zaplecze...." -
maleństwo 0,5 kg , koci katar, miała szczęście, ma już domek...
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
kociak dotarł dzisiaj do Lublina.... -
ATOS-o.belgijski MA KOGO KOCHAC - ATOS w DS
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']Aimez wysłam 120 do ciebie..bo po co ona u mnie jak ty teraz płacisz :P 100 ja i mamas 20 moja znajoma dojdzie na wtorek pewnie Kama jak tam bazarek ??? Szydłowiec robi zrzute na Atosa[/QUOTE] zaraz rozliczę bazarki - ale jeszcze nie wszyscy potwierdzili że paczki doszły - tylko trzeba podliczyć nasze deklaracje żebym wiedziała ile przelać Atosowi z bazarków - ja mam 20 zł na Atosa deklaracji - czyli już będzie 140 zł kto tam jeszcze deklarował ????????? -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
kama210 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
powodzenia Majorku :loveu::loveu: -
maleństwo 0,5 kg , koci katar, miała szczęście, ma już domek...
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
na forum miau pojawia się kolejnaszansa dla kociaka, potrzebny transport do lublina ......... .... lub jak powyżej do elbląga -
maleństwo 0,5 kg , koci katar, miała szczęście, ma już domek...
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
podrzuce cię kociaku... ... siedzisz teraz w pudełku w garażu.. a tu takie słoneczko... -
maleństwo 0,5 kg , koci katar, miała szczęście, ma już domek...
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
pojawia się szansa na DT w Elblągu ... może ktoś zna osoby podróżujące w tym kierunku, może transport łączony?????? -
Szydłowiec - miasto bez schroniska, kilka prywatnych osób zaangażowanych od kilku miesięcy w pomoc zwierzętom - na własny koszt, zdanych na siebie.. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182189-PSY-z-szyd%C5%82owieckiej-ULICY-dwa-kud%C5%82ate-szczyle-XXL-w-typie-Leona-na-ulicy%21%21Pilne-DT%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/182189-PSY-z-szyd%C5%82owieckiej-ULICY-dwa-kud%C5%82ate-szczyle-XXL-w-typie-Leona-na-ulicy!!Pilne-DT!![/URL] ... dzisiaj zostałam poproszona o pomoc przez inną dogomaniaczkę - kocie dziecko w potrzebie, zauważonym przez jedną z nich koło ZoZ-u.. / dokładniej jak się okazało jaet to - kociczka ok. 1,5 - 2 miesiące... / ... jak podjezdzałam na parking pod Zoz-em chodziła koło krawężnika, miauczała, ... nikt nie zwracał na nią uwagi....:-(:-( pojechałyśmy z nią do weta - kocię jest chore - "koci katar" , cała sierść na pyszczku posklejana, spojówki czerwone, ropa w oczkach, nawet łapki , kociak wychudzony...., dostała zastrzyki, krople do oczu... i trzeba czekać czy się polepszy czy będzie bez zmian... skombinowałam mu awaryjne lokum w garażu u kuzynki na działce... zlitowała się nade mną po "starej znajomości", JEDNAK NA DŁUŻSZĄ METĘ nie wchodzi w rachubę... /min. garaż nie jest tylko jej własnością a chwilowo przez ten weekend można ją przechować/... ponadto: - brak stałej opieki, kocię musi tam przebywać samo... ... będziemy ją odwiedzać kilka razy dziennie... ale co to da... jak ją zostawiłam w pudełku tym ciemnym garażu miauczała niemiłosiernie... ale to było jedyne wyjście w tej sytuacji... albo z powrotem ulica ... ... albo schronisko .. tylko że kociak jest chory... i z poza Szydłowca nam nie przyjmą ... jeść nie chce ... wypiła trochę ... [B]nie ukrywam - nie znam się zbytnio na kotach - tzn. ich chorobach, nie mam pojęcia jak karmić dobrze takie kocie dziecię...[/B] .. co tu robić... Wiem że takich próśb jest wiele, PROSZĘ O DORADZENIE JAK JEJ POMÓC, POMYSŁY... COKOLWIEK, [IMG]http://img687.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img687/3950/zdjcie0052r.jpg&via=mupload[/IMG][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/3950/zdjcie0052r.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/2032/zdjcie0065.jpg[/IMG]
-
:crazyeye:boziu ... wyglądają jak mój pies którego zgarnęłam z ulicy, wyglądał wtedy prawie identycznie - ten pysk ........... one mają uszy dłuższe , mój pies ma 2 lata obecnie - nie wyrósł na XXL a choć się zapowiadał "na pierwszy rzut oka" , taki w stylu owczarka, kudłaty, kochany , uwielbiający ludzi, pod bramą szczekliwy - - może One też takie będą kurcze - co z nimi będzie????????? - teraz są już piękne i będą na pewno ...
-
Wyrzucony z samochodu biały kudlacz juz w DOMU :-)
kama210 replied to nincia's topic in Już w nowym domu
[quote name='carolinascotties'].... .....[B]ja natomiast sprobowalabym z metodami pozytywnymi[/B] - ten sam scenariusz - tylko pies na smyczy - w dloni wyjatkowy smakolyk - taki ktorego nie ma na co dzien - pies niech wie, ze masz smakolyk :) w momencie kiedy samochod powoli przejezdza kolo Was - przyciagnac delikatnie psa -zdecydowanie powiedziec komende - typu - spokoj... - i jesli pies skupi sie na smakolyku i nie zareaguje - podac smakolyk :) odwracac uwage - a brak reakcji na auto - czyli dobre zachowanie umacniac nagroda :) potem co drugi przejazd samochodu nagradzac.... i pomalu zwiekszac ilosc niesmakolykowych przejazdow :)[/QUOTE] pozytywne szkolenie - dobre - wymaga cierpliwości /ale to też zależy od psa/ taki sposób szkolenia reprezentowany jest np. w programie brytyjskim [URL]http://vod.onet.pl/ja-albo-moj-pies,1591,serial.html[/URL] próbuję kilku sztuczek na moim psie i działa ... wcześniej czy później.... ale działa ... z tymi smakołykami najlepiej.... -
Wyrzucony z samochodu biały kudlacz juz w DOMU :-)
kama210 replied to nincia's topic in Już w nowym domu
to się psinie szybko może poszczęścić .... a ja zapraszam na bazarek na szydłowiaki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184246-na-pomoc-psom-z-Szyd%C5%82owca-ciuszki-torebki-broszki-zawieszki-do-5.05?p=14545065#post14545065[/URL] -
Witam Śledzę losy Iwana już od jakiegoś czasu i cieszę się że mu się poszczęściło. u nas w Szydłowcu też mamy podobnego piękniosia do wyadoptowania (w moim banerku) , [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1008059051[/URL]) i dlatego cieszę się w szczególności że Iwanowi się udało i trafi do dobrego domku. a pojawiam się się w związku z wpisem Goś o egzaminie - (bo trochę siedzę w tym temacie )- i jej porównania do polskich reali. jak przeczytałam o przyczynie oblania to jakbym czytałam o oblaniu egzaminu w Polsce - gdzie niestety zdanie egzaminu zależy nie tylko od umiejętności jazdy i całokształtu - ale też od "dobrej woli" egzaminatora - jego wyrozumiałości i właściwego podejścia do osoby zdającej. Goś życzę powodzenia następnym razem i trzymam kciuki.
-
DORO-od bezdomności do radości - krotka Historia z happy endem...
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
bianka0 razem z kaską za bazarki przelała mi 50 zł za szczepienia Doro :loveu::loveu: Której z Was mam przelać kasę - która z Was płaciła za szczepienia? bo ja nie wiem dokładnie - Anita czy Aimez ? -
Goldi z Szydłowca, ma wymarzony dom :)!!!
kama210 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
taubi - napisz co tam z psem, jak się zadomowił ? i zdjęcia prosimy ... plissss -
jeju ....... PIĘKNIE....
-
ATOS-o.belgijski MA KOGO KOCHAC - ATOS w DS
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
napisz coś więcej o tej drugiej rodzinie - mają innego psa ?????