-
Posts
6247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kama210
-
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Boziu.... wyobrazam ja sobie taka sama pod drzewem..... To jest maly piesek....Kama moze pomyslimy o jakims hoteliku?[/QUOTE] ona jest taka trochę poniżej kolana... ... ja chciałbym pomyśleć o hoteliku, ale kassssssssssaaaaaaaaa potrzebna , a jej nie ma... trzeba będzie trochę porozsyłać wątek.... -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img251.imageshack.us/img251/2640/zdjcie0113w.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5975/zdjcie0117v.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6640/zdjcie0125f.jpg[/IMG] -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
poeciałam dziś na osiedle i ją spotkałam tam gdzie ostatnio , leżała taka samotna pod drzewem, dałam jej puszkę jedzenia, zjadła prawie całą , wyrwałam jej dwa kleszcze ... i niestety musiałam ją tam zostawić ... ... może uda jej się pomóc... na razie kiepsko to widzę ... -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
szukałam wczoraj suni, nie namierzyłam jej, ale wiem że się kręci po osiedlu, mam nadzieję że uda jej się pomóc .. -
Ciotki zapraszam serdecznie na bazarek - min. na Cywila ... [URL="http://www.dogomania.186957-na-szans%C4%99-dla-2-bezdomnych-ps%C3%B3w-z-Szyd%C5%82owca-CIUSZKOWY-KRAMIK-do-15.06"][/URL][URL]http://www.dogomania.pl/threads/186957-na-szans%C4%99-dla-2-bezdomnych-ps%C3%B3w-z-Szyd%C5%82owca-CIUSZKOWY-KRAMIK-do-15.06[/URL] [URL="http://www.dogomania.186957-na-szans%c4%99-dla-2-bezdomnych-ps%c3%b3w-z-szyd%c5%82owca-ciuszkowy-kramik-do-15.06/"] [/URL]
-
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Ciotki zapraszam serdecznie na bazarek - kolejne bidy czekają na szansę na wyciągnięcie z ulicy ... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186957-na-szans%C4%99-dla-2-bezdomnych-ps%C3%B3w-z-Szyd%C5%82owca-CIUSZKOWY-KRAMIK-do-15.06"]http://www.dogomania.pl/threads/186957-na-szans%C4%99-dla-2-bezdomnych-ps%C3%B3w-z-Szyd%C5%82owca-CIUSZKOWY-KRAMIK-do-15.06[/URL][URL="http://www.dogomania.186957-na-szans%C4%99-dla-2-bezdomnych-ps%C3%B3w-z-Szyd%C5%82owca-CIUSZKOWY-KRAMIK-do-15.06"] [/URL] -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
no to dam jej na imię Majka .... wieczorem pojadę jej poszukać i dać jeść, mam nadzieję że ją znajdę ..... -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
:Rose:na ciotkę Aimez zawsze można liczyć ..... -
ATOS-o.belgijski MA KOGO KOCHAC - ATOS w DS
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
:multi::multi: to dobrze że Aimez trzymasz rękę na pulsie.... -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
wskakuj psino na pierwszą ... chociaż na chwilę .... robię bazarek ... jeszcze zejdzie trochę ... ale może uzbiera się na Twój lepszy los ... -
zaglądam co Cywila ... robię bazarek dla niego i bezdomnej jeszcze bezimiennej suni ... zajrzyjcie do niej Ciotki chociaż... pięknościowa jest i taka zagubiona ... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186911-Zabiedzona-wyl%C4%99kniona-pi%C4%99kna-m%C5%82oda-sunia-%E2%80%93-targowy-podrzutek-%E2%80%93-Szyd%C5%82owiec-POMOCY[/URL] Aimez zrób fotki i pomierz te ciuszki co mówiłaś że masz na wydanie , to dorzucę do bazarku, bo ja mam trochę do ogarnięcia ciuchów od nowej pańci Gapy..
-
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
ja na dobry początek - mam nadzieję - deklaruję jednorazowo 50 zł .... jak najszybciej zabieram się za bazarek dla suni i Cywila .... -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
rezerwacja ..... -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=5][B]ZDJĘCIA MAJKI :[/B][/SIZE] [/CENTER] - post 107 - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186911-Majka-z-szyd%C5%82owca-chwilowo-w-DT-%C5%9Bliczna-sunia-szuka-domu....?p=14900921&viewfull=1#post14900921"] http://www.dogomania.pl/threads/186911-Majka-z-szyd%C5%82owca-chwilowo-w-DT-%C5%9Bliczna-sunia-szuka-domu....?p=14900921&viewfull=1#post14900921[/URL] - post 120 [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186911-Majka-z-szyd%C5%82owca-chwilowo-w-DT-%C5%9Bliczna-sunia-szuka-domu....?p=14930651&viewfull=1#post14930651[/URL] - post 137 [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186911-Majka-z-szyd%C5%82owca-chwilowo-w-DT-%C5%9Bliczna-sunia-szuka-domu....?p=14956837&viewfull=1#post14956837[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186911-Majka-z-szyd%C5%82owca-chwilowo-w-DT-do-adopcji-%C5%9Bliczna-sunia-szuka-domu-...?p=16109650&viewfull=1#post16109650[/URL] [SIZE=4][COLOR=darkorange][B]album ze zdjęciami [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=darkorange][B]Majki:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://s1113.photobucket.com/albums/k502/bezdomne_szydlowiec/majka/?start=[/URL] [CENTER][SIZE=5][COLOR=Red][B] TEKST OGŁOSZEŃ DLA MAJKI[/B][/COLOR][/SIZE] [quote name='kama210'] ogłoszenia ode mnie: [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/majka-przesympatyczna-suczka-szuka-domu-ID3jod.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/MAJKA-badz-oryginalny-ADOPTUJ-niebanalna-sunie,35122[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-MAJKA-badz-oryginalny-ADOPTUJ-niebanalna-sunie-W0QQAdIdZ266441350[/URL] [URL]http://szydlowiec.olx.pl/item_page.php?Id=176163256&g=6[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/49425/MAJKA-badz-oryginalny---ADOPTUJ-niebanalna-sunie/[/URL][/QUOTE] MaJka, bo tak dostała na imię, to sunia o niebanalnej urodzie, młoda - ma około 2 lata , jest wysterylizowana i zaszczepiona. Majeczka - to sunia w typie "TYLKO MNIE KOCHAJ" Na początku nieśmiała, ale gdy pozna, że ręka która ją karmi, dotyka - - Ta ręka nie bije... Majka to taka DOMOWA sunia Majka to młoda sunia /ma około 2 lat/ , … średniej wielkości / 17 kg/ … o pięknym spojrzeniu Majka została porzucona w targowy dzień w małym miasteczku … … przeganiana przez ludzi … Sunia została uratowana przez ludzi, którym jej los nie był obojętny, obecnie oczekuje w domu tymczasowym w Szydłowcu na SWÓJ NOWY DOM, w którym będzie kochana, bo na to zasługuje ... - uwielbia kontakt z człowiekiem, jednak właściciel powinien być konsekwentny w postępowaniu z Majką bo to panna z charakterkiem ... - nauczona czystości w domu , sygnalizuje potrzebę wyjścia, - nauczona chodzenia na smyczy , - uwielbia ruch i spacery, zabawy , - zna podstawowe komendy, Stosunek do innych zwierząt – TOLERANCYJNA, jednak potrafi niekiedy okazać zazdrość o właściciela Może trafić do domu gdzie jest suka lub pies NIE BĘDĄCY DOMINANTEM … ... NAJLEPIEJ DO DOMU, w którym nie ma kotów - gdyż jest mniej tolerancyjna do kotów, akceptuje - jednak lubi pogonić /obecnie mieszka z dwoma kotami, jednak niezbyt je akceptuje/ oraz małych dzieci /tak poniżej 8 lat .../. [B][COLOR=darkorange]Dla Majki szukamy domu, który chce podjąć się pracy nad psem z charakterem...sunia ma swoje zdanie...karna - lubi sie uczyć...lubi się zmęczyć - w jej przypadku powiedzenie "pies zmęczony to pies szczęśliwy " - to prawda.... Majka szuka domu bez maleńkich dzieci, które mają zapędy do wtykania psu paluszków w oczy...[/COLOR][/B] ............................................................... więcej zdjęć Majki: [URL]http://s1113.photobucket.com/albums/k502/bezdomne_szydlowiec/majka/?start=[/URL] ................................................... Jeśli mieszkasz daleko od miejsca pobytu suni – nie zniechęcaj się, zadzwoń, być może będziemy mogli pomóc w transporcie /partycypacja kosztów paliwa/. DECYZJĘ O PRZEKAZANIU PSA PODEJMUJE DOTYCHCZASOWY OPIEKUN PSA, PO WCZEŚNIEJSZYM SPRAWDZENIU WARUNKÓW W POTENCJALNYM DOMU, W JAKIM PIES MIAŁBY MIESZKAĆ ORAZ PO PODPISANIU UMOWY ADOPCYJNEJ. Bezwzględnym warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej kontakt: Anita 692 407 681 Kamila - 604322515 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [SIZE=5][COLOR=darkorange][B].............................inny tekst ...................................[/B][/COLOR][/SIZE] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][I][B]Majka to młoda /ma około 2 lat/ , łagodna, przesympatyczna sunia lubiąca towarzystwo człowieka … średniej wielkości / 17 kg/ … o pięknym spojrzeniu [/B][/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][I][B]Majka – i jej historia... [/B][/I][/SIZE][/FONT] … [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][I]żywe stworzenie – czujące, kochające, potrzebujące miłości i opieki …[/I][/SIZE][/FONT] … [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][I]nie każdy jednak tak uważa … niestety … dla niektórych to zwykły towar, który po przeterminowaniu można zwrócić …[/I][/SIZE][/FONT] … [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][I]ale jakiś towar można reklamować lub próbować go zwrócić jeżeli się jednak nie spodobał lub znudził … bo może dostanie się nowy w zamian lub zwrot pieniędzy ...[/I][/SIZE][/FONT] … [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][I]psa nie opłaca się reklamować … łatwiej go wywieźć w obcy terem – z daleka od domu … a w zamian wziąć nowego ...[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][I][B]... i tak właśnie Majka wylądowała na ulicy w naszym mieście – porzucona w targowy dzień …[/B][/I][/SIZE][/FONT] … [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][I][B]zabłąkana, zagubiona, szukająca jedzenia po koszach i śmietnikach …[/B][/I][/SIZE][/FONT] … [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][I][B]przeganiana przez ludzi …[/B][/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][I][B]młoda, śliczna sunia – DLACZEGO ja spotkał taki los – znudziła się ??? … wakacyjny wyjazd ??? … cieczka i ewentualna ciąża ???[/B][/I][/SIZE][/FONT] [U]… [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][I][B]nikt jej nie szukał … [/B][/I][/SIZE][/FONT][/U] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Sunia została uratowana przez ludzi, którym jej los nie był obojętny, była oswajana na ulicy, dokarmiana, a obecnie oczekuje w domu tymczasowym [SIZE=1]/tj. dom u osoby która opiekuje się psem na czas znalezienia jej nowego właścieciela/[/SIZE] na SWÓJ NOWY DOM, w którym będzie kochana, bo na to zasługuje ...[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B]- uwielbia i potrzebuje kontaktu z człowiekiem , lubi towarzystwo ludzi ,[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B]- nauczona czystości w domu , sygnalizuje potrzebę wyjścia,[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B]- nauczona chodzenia na smyczy , [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B]- uwielbia ruch i spacery, zabawy ,[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B]- zna podstawowe komendy, [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B]Stosunek do innych zwierząt – jak każde nowy domownik musi się zadomowić i poznać nowe otoczenie, [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B]- tolerancyjna do kotów – obecnie mieszka z dwoma kotami , spokojne koty – to Majka spokojna i mająca do nich neutralny stosunek, koty uciekające przed nią lubi pogonić – ale słucha człowieka i przestaje na zawłanie… [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B]- do innych psów – po bliższym , spokojnym poznaniu innego psa - łagodna, kontaktowa, zachęca do zabaw … [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B]- tu należy brać pod uwagę – że zachowanie każdego psa zależy tez od postawy innych poznawanych zwierząt / zabawa lub atak, szczekanie/… [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B]na koniec cytat z wypowiedzi jej tymczasowego opiekuna:[/B][/SIZE][/FONT] „ [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][I]A tak w ogóle to Majka to naprawdę bardzo fajny i bezproblemowy psiak. Nie szczeka na obcych, na smyczy bardzo ładnie chodzi co najważniejsze nie ciągnie i nie interesują ją inne psy. Sygnalizuje, że chce wyjść na dworek. Po za tym jest bardzo kontaktowa towarzyska a przede wszystkim mądra:smile: „[/I][/SIZE][/FONT] [B][COLOR=darkorange]Dla Majki szukamy domu, który chce podjąć się pracy nad psem z charakterem...sunia ma swoje zdanie...karna - lubi sie uczyć...lubi się zmęczyć - w jej przypadku powiedzenie "pies zmęczony to pies szczęśliwy " - to prawda.... Majka szuka domu bez maleńkich dzieci, które mają zapędy do wtykania psu paluszków w oczy...[/COLOR][/B] .................................................. ............. więcej zdjęć Majki: [URL="http://s1113.photobucket.com/albums/k502/bezdomne_szydlowiec/majka/?start="]http://s1113.photobucket.com/albums/.../majka/?start=[/URL] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Majka została odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, WYSTERYLIZOWANA .[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B]kontakt: Anita [/B][/SIZE][/FONT][B]692 407 681[/B][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B] lub Kamila - 604 - 322 - 515 , woj. mazowieckie, okolice Radomia[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Istnieje możliwość transportu psa na terenie PL za zwrotem kosztów paliwa [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] Warunkiem adopcji jest: - zgoda na wizytę przed adopcyjną i uzyskanie dobrej opinii od wizytującego, - podpisanie umowy adopcyjnej, [/SIZE][/FONT] [/CENTER] -
[COLOR=Purple][B][SIZE=4]Najnowsze zdjęcia Majki (28.06) [/SIZE][/B]-[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186911-sunia-z-cieczk%C4%85-w-DT-tylko-do-lipca-hotelik-czeka-brak-deklaracji/page14?p=14956892#post14956892"]http://www.dogomania.pl/threads/186911-sunia-z-cieczk%C4%85-w-DT-tylko-do-lipca-hotelik-czeka-brak-deklaracji/page14?p=14956892#post14956892[/URL] post 137 [SIZE=4][COLOR=Purple][B]20.09 -[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186911-Majka-z-szyd%C5%82owca-chwilowo-w-DT-do-adopcji-%C5%9Bliczna-sunia-szuka-domu-...?p=15404650&viewfull=1#post15404650"]http://www.dogomania.pl/threads/186911-Majka-z-szyd%C5%82owca-chwilowo-w-DT-do-adopcji-%C5%9Bliczna-sunia-szuka-domu-...?p=15404650&viewfull=1#post15404650 [/URL] [IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/S6302290.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9490/dsc06117small.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][SIZE=6][B]Majka przebywa w DT u pudziana .... SZUKA DOMKU [/B][/SIZE] [FONT=Georgia][SIZE=6][COLOR=SeaGreen] Prosimy o pomoc ...[/COLOR][/SIZE][/FONT] nawet najmniejszą ... osobom mogącym nas wesprzeć finansowo - podam nr mojego konta na PW osobom które mogą nas wesprzec np. karmą - podan adres do wysyłki na pw [B][SIZE=4][COLOR=SeaGreen]Dziękujemy ....[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4]ogłoszenia : [/SIZE][/B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1099172964[/URL] [/CENTER] [U][B] obecne deklaracje :[/B][/U] jednorazowe - kama210 - 50 zł - transport Majki na sterylizację do Radomia /30 zł / Aimez_moi - 25 zł - brak ..................... kama210 - 20 zł miesięcznie anita_happy 25 zł/mc hesia - 20 zł /mc [B]WPŁATY NA MAJKĘ:[/B] 18.06 - 100 zł hesia (deklaracja 20 zł)+ 80 zł na dobry start dla suni ...:loveu: 14.07 - 30 zł hesia 20.07 - 20 zł kama210 09.08 - 20 zł hesia 02.09 - 20 zł hesia 30.09 - 20 zł kama210 07.10 - 20 zł hesia 15.11 - 50 zł hesia 09.12 - 20 zł hesia 10.01 - 50 zł hesia 09.02 - 20 zł hesia 01.04 - 20 zł hesia 16.05 - 40 zł hesia [B] suma : 430 zł [/B] [B] [SIZE=4]wydatki : [/SIZE] 1. z wpłat na Majkę :[/B] -[B] 6 zł [/B]- pakiet ogłoszeń dla Majki - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188593-25-OG%C5%81OSZE%C5%83-tylko-za-6-z%C5%82%21%21-edycja-2.-Na-Ziv%C4%99-kt%C3%B3ra-zbiera-na-hotel.-Do-31.VII."]http://www.dogomania.pl/threads/188593-25-OG%C5%81OSZE%C5%83-tylko-za-6-z%C5%82%21%21-edycja-2.-Na-Ziv%C4%99-kt%C3%B3ra-zbiera-na-hotel.-Do-31.VII. [/URL] - [B]6 zł [/B]- pogrubienie dla aukcji allegro -[URL="http://www.dogomania.pl/threads/186911-Majka-z-szyd%C5%82owca-chwilowo-w-DT-%C5%9Bliczna-sunia-szuka-domu....?p=15157613&viewfull=1#post15157613"] http://www.dogomania.pl/threads/186911-Majka-z-szyd%C5%82owca-chwilowo-w-DT-%C5%9Bliczna-sunia-szuka-domu....?p=15157613&viewfull=1#post15157613[/URL] - [B]10 zł [/B]- pakiet ogłoszeń - - [B]40 zł[/B] - szczepienie przeciw wirusówkom i odrobaczenie /po zniżce/ - [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186911-Majka-z-szyd%C5%82owca-chwilowo-w-DT-do-adopcji-%C5%9Bliczna-sunia-szuka-domu-...?p=15368354&viewfull=1#post15368354[/URL][SIZE=6][COLOR=Blue][B][SIZE=3] - 23. 09 - 50 zł - sterylizacja / po kosztach leków / - [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][URL]http://www.dogomania.pl/threads/186911-Majka-z-szyd%C5%82owca-chwilowo-w-DT-do-adopcji-%C5%9Bliczna-sunia-szuka-domu-...?p=15421138&viewfull=1#post15421138[/URL] - 7.10 - 10 zł - zdjęcie szwów - 14.01 - 40 zł - szelki + szczotka - 18.01 - 70 zł - wizyta u wet - czyszczenie uszu, krople do uszu - kwiecień - gruba , przepinana smycz - 30 zł - gryzaki - 20 zl - 31.05- transport Majki do Warszawy - 100 zł - [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186911-%C5%9Bliczna-m%C5%82oda-Majka-z-szyd%C5%82owca-ma-DS..brata-si%C4%99-z-Marlonem?p=17011157&viewfull=1#post17011157[/URL] [SIZE=6][COLOR=Blue][SIZE=3] [B] suma wydatków z wpłat na Majkę : 382 zł pozostało z wpłat 48 zł - za zgodą hesi ... - przekazane dla kolejnej szydłowianki Muffki - [/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE][URL]http://www.dogomania.pl/threads/186911-%C5%9Bliczna-m%C5%82oda-Majka-z-szyd%C5%82owca-ma-DS..brata-si%C4%99-z-Marlonem?p=17495759&viewfull=1#post17495759[/URL] [SIZE=6][COLOR=Blue][SIZE=3][B] [SIZE=5][COLOR=gray] [SIZE=6][COLOR=purple]dziękuję hesia za wpłaty dla Majuchny :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:... i pudziankowej rodzince za dom tymczasowy [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=Blue][SIZE=3][B][SIZE=5][COLOR=gray][SIZE=6][COLOR=purple]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=Blue][SIZE=3][B][SIZE=5][COLOR=gray][SIZE=6][COLOR=purple]... [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][B] 2. z pieniędzy bazarkowych :[/B] 10 zł - obroża - opłacone z naszej szydłowieckiej skarbonki bazarkowej 15 zł - tabletki na odrobaczenie i ogólne oględziny u weta - opłacone z naszej szydłowieckiej skarbonki bazarkowej 8 zł /04.07.2010 r. / - identyfikator - opłacone z naszej szydłowieckiej skarbonki bazarkowej - [URL]http://www.allegro.pl/item1103691473_identyfikator_stalowy_grawer_adresowka.html[/URL] 49 zł - /26.06.2010 r./ - lek zabezpieczający przed babeszjozą - Majka po znalezieniu miała pełno kleszczy - link do skanu z wizyty - [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186911-Majka-z-szyd%C5%82owca-chwilowo-w-DT-%C5%9Bliczna-sunia-szuka-domu....?p=14939257&viewfull=1#post14939257[/URL] - z pieniędzy bazarkowych [B]suma wydatków - z pieniędzy bazarkowych - 82 zł [/B] [I][SIZE=6][COLOR=Blue][B] BANERKI DLA MAJKI [/B][/COLOR][/SIZE][/I] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186911-apatyczna-i-zagubiona-sunia-z-cieczk%C4%85-na-ulicy-mamy-awaryjny-hotelik-brak-deklaracji"][IMG]http://images8.fotosik.pl/358/13bb2961f0135970.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186911-sunia-z-cieczk%C4%85-hotelik-czeka-brak-deklaracji-prosimy-o-og%C5%82oszenia"][IMG]http://www.fototube.pl/pix/img6/org/d41d8f63bc2e59a383aa7eb3bbef6396.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Red][B]03.06 .2010 r. [/B][/COLOR] na sunię natknęłam się przez przypadek ... [B]sunia jest śliczna, młoda / tak mi się przynajmniej wydaje /, nieufna, jednak daje do siebie podejść, widać że jest zagubiona – biega od kosza do kosza na śmieci w poszukiwaniu jedzenia …[/B] nie wiem jak długo kręci się po osiedlu – nie mieszkam w tych okolicach – więc nie byłam wówczas pewna czy ma dom – bo jest bardzo ładna – i liczyłam że ktoś ją wypuścił z domu „na spacerek” , tak jak to ludziska robią w Szydłowcu … od dwóch dni jeździłam po tych okolicach i dziś ją spotkałam – znowu w okolicach blokowego śmietnika [B]i NIESTETY wygląda na to, że nie ma jednak domu – jest brudna, tak jakby leżała w błocie, śmierdzi, drapie się niemiłosiernie, [/B] kiedy dawałam jej jeść przechodziło niedaleko parę osób z pieskami na smyczy – modne yorki, husky , małe szczeniaczki – patrzyli na mnie jak na „ufo” - tylko czekałam na jakiś wredny komentarz... na ich szczęście nikt się nie odezwał … czyli wychodzi na to że to [B]KOLEJNY targowy podrzutek ze wsi [/B]… suki to kłopot – cieczka , szczeniaki , więc najlepiej taki kłopot wywalić … [B] PIĘKNY, ZAGUBIONY PODRZUTEK …[/B] boję się czy sunia nie jest po cieczce lub tuż przed nią …. /na razie nie wygląda na zaciążoną, ale nie dam sobie za to ręki uciąć / , kasa szydłowiaków świeci pustkami, w kolejce do zabrania z tego ########## miasta mamy jeszcze nieufnego Cywila, który już długo czeka, [I][B][SIZE=4][COLOR=DarkOrange]PSY z szydłowieckiej ulicy - wątek ogólny [/COLOR][/SIZE][/B][/I][URL]http://www.dogomania.pl/threads/182189-PSY-z-szydA-owieckiej-ULICY-WAE-tek-ZBIORCZY-wszelka-pomoc-poA-AE-dana?p=14327787#post14327787[/URL] [B] dlatego prosimy Was o pomoc …. w rozsyłaniu wątku, pomysłów, deklaracji, karmy, [/B] [B] ZANIM SUNIA ZNIKNIE z tych rejonów, przegoniona, lub zabrana do przechowalni na śmieciowisko :shake::shake::shake:, zanim dostanie cieczki lub urodzi …. [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/5624/dsc00339ik.jpg[/IMG] moje pierwsze, przypadkowe, spotkanie z sunią ... dzisiaj jak ją namierzyłam - brudna, w błocie - zwłaszcza tyłek, tylne łapki i zlepiony ogon - na zdjęciu już tak tego nie widać bo ja trochę przetarłam .... [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/6674/dsc00327r.jpg[/IMG] [/B][COLOR=Red][B][COLOR=Black] [/COLOR] 15.06.2010 r. [/B][/COLOR] udało się zabrać sunię z ulicy - sunia jest w chwilowym DT - może tam być do końca czerwca u pudzian321, potem rodzina wyjeżdża i Majka pojedzie do yumanji ... sunia nie jest przyzwyczajona do smyczy, próbuje ją przegryźć i uciec na wolność ... ... możliwe że nie wie co to smycz, lub w przeszłości była trzymana przy budzie na łańcuchu lub co gorsza może ktoś ją porzucił przywiązaną do drzewa i udało się jej uwolnić ... stąd taka agresja do sznurków na szyi ... [COLOR=Red][B]25.06.2010 [COLOR=Black]Majka doskonale sprawuje się w mieszkaniu, zachowuje czystość, koty traktuje z lekceważeniem, do innych psów nie jest zaczepna, bo dokładniejszym poznaniu lubi się z nimi bawić ... uwielbia gonitwy po podwórku ... lubi się wybiegać ... kochana sunia ... czeka na swojego człowieka ... [/COLOR][/B][/COLOR] [B] [COLOR=Red]06.08.2010 r.[/COLOR] o majce z DT [/B][quote name='pudzian321']kama zapomniałem napisać o tych kotach sorry:D ... A wiec tak, Majka ma troszkę przywódczy charakterek przynajmniej w stosunku do mojego inwentarza:D koty zdarza jej się pogonić jak ktos zadzwoni domofonem, telefonem, a juz w szczególności jak ktoś puka do drzwi wtedy to i moją Gabi czasami przegoni bo Majka sama chce zobaczyć kto to i sama chce sie przywitać / i to w tych sytuacjach dochodzi do spięć pomiędzy Majka-a reszta trzody:D/ a jak koty są spokojne to i Majka nie musi ich ustawiać do pionu:D A tak w ogóle to Majka to naprawdę bardzo fajny i bezproblemowy psiak. Nie szczeka na obcych, na smyczy bardzo ładnie chodzi co najważniejsze nie ciągnie i nie interesują ją inne psy /no chyba że cieczka to wtedy to sie zmienia/. Sygnalizuje, że chce wyjść na dworek. Po za tym jest bardzo kontaktowa towarzyska a przede wszystkim mądra:)[/QUOTE] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9880/dsc06429small.jpg[/IMG]
-
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
to super... dobrze że Gapa się już oswaja z nowym otoczeniem i swoimi ludziskami i to docenia... uffff..... -
JUNIOREK za TM [*] zasnał na zawsze - nie obudził sie
kama210 replied to anita_happy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lolalola - pozwoliłyśmy sobie Twoją wpłatę po Juniorku rozdysponować na hotel Atosa - brakło nam kasy /wczoraj dopiero pokończyły się bazarki/ , a jeszcze Latikę trzeba ciachnąć .... -
wklejam na prośbę ciotki anita_happy której dogo dziś szwankuje link , który wyszukała w sieci do zaginionego psiaka berneńczyka , możecie sprawdzić .... kto wie ... [URL]http://www.utracone.pl/temp-557/zginal-pies-mazowieckie-.html[/URL] [B]Zginął Pies Mazowieckie [/B] [B]Zaginął berneński pies pasterski [/B] dn. 20 .09.2009 zaginął berneńczyk okolice Borkowo Kościelne woj.mazowieckie ZNALAZCE PROSZę O KONTAKT : 500-038-433 Telefon: 500-038-433, 024-275-12-70
- 26 replies
-
- berneńczyk
- do adopcji
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
ja robię tak: 1. [URL]http://imageshack.us/[/URL] 2. wybierz /browse/ - z dysku 3.potem zmiana rozmiaru obrazu - wybierz - 640x480 /bo na forum nie powinno się jej przekroczyć bo potem mogą ci pozamieniać zdjęcia w linki tylko/ 4. potem czekasz aż zdjęcie się załaduje na stronę i musisz skopiować link co wyskoczy pod załadowanym zdjęciem 5. i wkleić na dogomanię - tam u góry w poście gdzie piszesz kliknij ikonkę z obrazkiem i wklej ten link trochę to może potrwać ale warto .... -
Wyrzucony z samochodu biały kudlacz juz w DOMU :-)
kama210 replied to nincia's topic in Już w nowym domu
anita wyszukała takiego poszukiwanego - podobny ... ale mniej siwa mordka , sprawdzić można, [URL]http://www.utracone.pl/temp-1147/zaginal-czarny-kundelek-chelm.html[/URL] i kolejny [URL]http://www.utracone.pl/temp-910/lodz-gorna--zaginal-niewielki-czarny-pies.html[/URL] odległość duża ale kto wie ... i następne: - ciotka Anita spać nie może ... i dobrze ... i cos jej dogo szwankuje 00:47:05 [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]czarny piesek zaginal w okolicach wloclawka 9 stycznia /sobotra/ mial czarna obroze i czerwona smycz zabrali go panstwo jadacy z torunia do lodzi na imie mial pako bardzo prosze znalazce o zwrot pieska tel. 551790185 601681394 nagroda Telefon: 601681394, 661790185 Miejsce utraty: wloclawek Data utraty: 9 stycznia [/FONT][/COLOR] -
Koniec tułaczki! Piękny wyżeł znalazł SUPER DOM !! :D
kama210 replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
dziewczyny - zaginął w NMieście psiak - chyba że to ogłoszenie od Was [URL]http://zaginionepsy.pl/obiekt,4727,Zaginiony,Nowe_Miasto_nad_Pilica,Kasta.html[/URL] -
ATOS-o.belgijski MA KOGO KOCHAC - ATOS w DS
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
właśnie przelałam jamorowi za hotel Atosa za maj - 450 zł wpłaty: 50 zł Aimez, 10 zł znajoma Aimez 50 zł IlonaS 40 zł cioteczka Lolalol[B]a /przekazane z wpłat za Juniorka [*]/[/B] 20 zł Kama210 [B] czyli z bazarków - do brakującej kwoty - wpłacam 280 zł /trzeba robić nowe bo kasiora na wykończeniu/ [/B] ps. po uzgodnieniu - deklaracje anita_happy i happy-mammas (100 zł) przechodzą na sterylkę Latiki -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
dzisiaj otworzyłam wielkie pudło ciuszków na bazarek od m0niska, jest co wystawiać ... ... dziękujemy bardzo ... ... a jak Gapa się sprawuje?? -
ATOS-o.belgijski MA KOGO KOCHAC - ATOS w DS
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
no to się podziało.... :multi::multi: Atos - trzymaj się chłopaku... szczęścia w nowym domku ... dziękujemy jamor za opiekę ... :Rose: mam nadzieję że nowi właściciele zawitają na wątek :modla:i będziemy mogli podziwiać Atosa na nowych włościach i mieć relację na bieżąco .... ... a jeszcze niedawno spał na zaspie śniegu .... [IMG]http://images50.fotosik.pl/299/caa104eb3e9a373f.jpg[/IMG] [URL]http://jamor.fotosik.pl/albumy/743147-106.html[/URL] -
Wyrzucony z samochodu biały kudlacz juz w DOMU :-)
kama210 replied to nincia's topic in Już w nowym domu
hmmm... pytanie słuszne ... wszystko jest możliwe ... ja żadnych plakatów o zaginięciu nie widziałam w Szydłowcu, ostatnio przeglądałam portale z ogłoszeniami o zaginionych psach - nie natknełam się - wpisywałam Szydłowiec... ... Aimez mówiła że ona go widywała regularnie w jej okolicy od 3 tygodni...