-
Posts
6247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kama210
-
kolejne wpływy na Szczotka : 10 zł - marysia - lipiec 100 zł - herba - terierkowo czyli mamy ogółem 261 zł dziękujemy.. super że chłopak pomału odnajduje się w nowym świecie, pamiętam że jak do po raz pierwszy dokarmiałam pod moją bramą - to bał się ludzi -siedział po drugiej stronie ulicy i nie chciał podejść, a że bałam się że inne psy mu zjedzą jego część to leciałam przez ulicę i mu kładłam niedaleko gdzie siedział a potem pilnowałam czy zje .. a potem szczotas poleciał w inne rejony w poszukiwaniu szczęścia .. ale i tak 'wpadł" w Nasze ręce .... ps. jakie są ustalenia z donką za pobyt u niej w hoteliku - ile wyszło ???
-
a to Duszek z nowym "medalem" na szyi: [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7364/dsc00764vk.jpg[/IMG]
-
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dada M']Prześlijcie mi proszę na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] zdjęcia tego krókowłosego szczeniora mix-collie albo chociaż nr posta, jakoś nie mogę znaleźć na tym wątku ładnych zdjęć tej suńki.[/QUOTE] ok, jutro lecę jej pstryknąć fotki ... -
Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)
kama210 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
dziękuję za zaproszenie ... ... marnie u mnie z kasą ale psiakowi należy się chociaż małe wsparcie na początek jego drugiego życia ... wpłacę jednorazowo 10 zł ... tylko tyle mogę na razie ... -
[quote name='marysia55'][/B] skoro na 'gwałt' to niech to będzie deklaracja stała. Najwyżej przejdę na dietę czyli chleb ze smalcem :lol:[/QUOTE] dziękujemy, każda wpłata na wagę złota :). wysłałam pw z danymi do wpłaty... [quote name='Arktyka']Witajcie:lol:, ... Jest juz dzisiaj pozna pora...wiec jutro zdam Wam relacje po pierwszej nocce Sczoteczka vel Amorka;)[/QUOTE] ufff. już na miejscu ... czekamy na relację ... edit: - mam też pytanie - ile pieniędzy należy przelać donce za pobyt Szczotka u niej??
-
psy bezpieczne , to się liczy ... Cywil po ponad pół roku od zauważenia go przez Aimez, dokarmiania, kontrolowania dal się "upolować" ... teraz musi dojść do siebie i trzeba chłopaka przysposobić do końca do ludzi i szuakć mu domku ... więc to super, zwłaszcza że yumanji przyjęła go razem z jego nieodłącznym kumplem .. a teraz mniej milsze sprawy - dotychczasowe wydatki : transport Cywila i Miodka do Warki przez pudziana - paliwo 50 zł pobyt psiaków u jamora i następnie dalszy transport do yumanji - 196 zł [B]czyli wyszło : 246 zł [/B] kwotę ta udało mi się uzbierać z różnych źródeł - żeby psy na wstępie nie miały długów : [B]- [/B]na naszym kocie bazarkowym - przeznaczonym na nasze wszystkie psy (a jest ich obecnie 5 :crazyeye:) mam na chwilę obecną - [B]130 zł [/B]- cała ta kwota idzie na ten cel - [B]resztę /116 zł/ [/B][B]- musimy chwilowo [/B]- z racji tej awaryjnej sytuacji - [B] "zabrać" Duszkowi[/B] - z kaski przeznaczonej na kastrację /potem mam nadzieję uzbieramy z bazarków ... edit: 66 zł nadrobiliśmy z właśnie zakończonego bazarku z dziecinnymi ciuszkami od przyszłej pańci Duszak- czyli z konta Duszka zabrane 50 zł prosimy więc o wsparcie... oprócz Cywila i Miodka mamy na utrzymaniu - Majkę, Ramzesa i Lolę ...
-
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
proszę niech ktoś napiszę tekst - to ja najwyżej dopiszę coś lub zmienię lub zostawię jak jest .... ... bo ja ciapa jestem w tekstach adopcyjnych .... jak będę miała tekscior fajny to się wezmę też za ogłoszenia na portalach jakiś popularnych .... plisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss -
[video=youtube;la5LeI3aOPU]http://www.youtube.com/watch?v=la5LeI3aOPU[/video]
-
Duszek to psiak do kochania... .. wczoraj i dzisiaj śpi u mnie - przyzwyczajam go przy okazji do domowych pieleszy ... ... psiak nie odstępuje mnie w domu na krok - nawet łazienki nie zamykam bo piszczy ... drzwi z domu na podwórko są otwarte - jak biega z moim psem to idę na górę i... za minute Duszek już leży koło łóżka ... jak schodzę z piętra na podwórko - zadowolony leci na dwór - jak zmykam z podwórka - to zamiast korzystać ze świeżego powietrza przylatuje za chwilę i się kisi w dusznym pokoju - bo przecież nie może mnie spuścić z oka ... obrońca podwórka - nadrabia niedostatki wielkościowe pyskowaniem do innych psów przez bramę ... jak to kurdupelki mają w zwyczaju .. super bawi się z moim psem - mimo kilkukrotnej różnicy kilogramów - filmik wstawię później bo się ładuje .. imię już oficjalne i for ever bo na nie reaguje - DUSZEK - min. jak włączyłam filmik i słyszał na filmiku to przybiegał i merdał tym swoim kochanym ogonkiem ... a ogonek - to cały czas w ruchu , chyb że śpi .... ... wada jedyna jak na razie - nie odstępuje człowieka na krok - a na chwilę odizolowany - piszczy i skomle ... ... w nocy zachował czystość - chyba że jak będę myła podłogi to stwierdzę inaczej .... ... rozkład domu poznał w mig ... jak mnie nie widzi na podwórku to od razu wiedział gdzie przylecieć ... .. na łóżko chętnie wskakuje i leży - ale spał na podłodze - chyba chłodniej, kocyk obok łóżka też nie pasi ...
-
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
kama210 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
piękne zdjęcia ... Ozi w domu ... nareszcie ... taubi - pozwoliłam sobie znowu wstawić zdjęcia żeby od razu było widać ... [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6/csc3561.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2383/csc3566.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1641/csc3571.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7044/csc3574.jpg[/IMG] -
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
kama210 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
zdjęcia są w bardzo małej rozdzielczości ... [IMG]http://img816.imageshack.us/img816/5910/20100706.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/5419/20100706002.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/2527/20100706003.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/3212/20100706004.jpg[/IMG] -
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
kama210 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Przed chwila dzwonil do mnie Taubi.... wraca z wizyty poadopcyjnej u Oziego.....:) Ozi mieszka w Wilanowie razem ze swoja mloda Pania, ktora bardzo kocha z wzajemnoscia.....:) mam zdjecia przeslane na telefon ale nie mam pojecia jak je tu wkleic.....[/QUOTE] a masz kabel żeby ściągnąć zdjęcia z telefonu na komputer??? / tylko najpierw musisz zapisać zdjęcia z mms-a w pamięci telefonu / jak nie masz kabelka to prześlij mi te zdjęcia jako mms, ja mogę je wkleić .. -
[quote name='anita_happy']kama daj konto ..bo kurcze kolo Staszica nie jezdzisz chyba:P[/QUOTE] jak trzeba to podjadę wieczorem .... [QUOTE=anita_happy;] KTOS musi ogarniac TEMAT SZCZOTKOWY... ja od razu mowie,,,ze na ksiegową sie nie nadaje...:Pbo karta kodów u mnie szybko sie konczy[/QUOTE] zamów sobie hasła sms :) i będziesz miała problem z głowy ... jak tak zrobiłam ...
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
kama210 replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
właśnie miałam pisać że jedna dziś doszła ...[B] dziękujemy ...[/B] niedługo wystawię ... poczekam na drugą ... -
ciekawe jak on to połówkę ucha kiedyś stracił ??? u mnie na koncie na dzień 06.07.2010 r. jest dla Szczotka: - z deklarowanych deklaracji i wpłat : izunia154 - 20 zł za lipiec ilon_n - 20 zł za lipiec Cajus JB -10 zł za lipiec Aimez_ moi - 20 zł za lipiec kama210 - 10 zł za lipiec jednorazowa wpłata od IVV - 61 zł [B] [U]c[/U][/B][B][U]zyli ja mam na koncie na chwile obecną : 141 zł [/U][/B] Dziękuję ... :multi::loveu:
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
kama210 replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
przelałam Aimez na Ramzesa - 100 zł od anity_happy - tak jak anita rozporządziłaś - [COLOR=Red][B]cyt: "30 zł stała + 20 zł KASTRACJA + 50 zł /na następne dwa miesiace...doplace 10 zł/"[/B][/COLOR] -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
skoro się u nas tak porobiło - że tyle psów na raz , a Majka dzięki Bogu może jeszcze siedzieć u pudziana .... [B].. trzeba jej zrobić sterylkę gdzieś u Nas - Radom, Skarżysko ...[/B] może ludzie z Radomia nam doradzą jakąś dobrą lecznicę ... tylko tu musi byc zgoda Pudzianowej rodzinki ... bo trzeba mieć potem oczy dookoła głowy ... nie powinnyśmy odwlekać tego za bardzo ... -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
kama210 replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
super grupa ... wycyckana z kasy .. zresztą podarowanej od Ciebie IVV... dobrze by było aby osoby osoby które może i z dobrych chęci podjęły się zapewnienia psu DT jednak chyba niezbyt przemyślaną, wspomogły teraz Nas trochę ... w jakikolwiek sposób... ... to nie była podróż 100 km, to było 300 km, wydane 200 zł - to pół miesiąca w hoteliku gdzie mógłby jechać od razu a nie zwiedzać teraz pół Polski ... -
zamówiłam Duszkowi identyfikator ... stalowy , bo inne ponoć są kiepskie ... [URL]http://www.allegro.pl/item1103691473_identyfikator_stalowy_grawer_adresowka.html[/URL]