-
Posts
6247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kama210
-
a tu jeszcze jeden taki filmik mi się nagrało: po wczorajszym wyczesaniu pół reklamówki sierści już się lepiej prezentuje, ale go trzeba przystrzyc zwłaszcza przy tyłku .... [video=youtube;EdwfVEKazwM]http://www.youtube.com/watch?v=EdwfVEKazwM[/video]
-
Duszek "na żywo": [video=youtube;GDBTDHYS3rg]http://www.youtube.com/watch?v=GDBTDHYS3rg[/video]
-
[quote name='pudzian321']tak tak czytam jasne, że pojade[/QUOTE] jeju , to super ... to zadzwonię do Aimez rano i powiem jej że pojedziecie ... ona ranny ptaszek to może już wcześniej przeczyta ...:lol::lol: ... zróbcie mu dokładny przegląd ... może moje obawy są nad wyrost ale ... tfu tfu
-
jutro zadzwonię do pudziana - może pojedzie z Aimez ... .. pudzian może czytasz ? - bo ja jutro już mam zaplanowany dzień w pracy i nie mogę się urwać ... pojedziecie ??? wet przyjmuje 10 - 13 ... a ja mam wolne dopiero o 14 ... ja mogę dopiero w poniedziałek rano jakby coś ....
-
... na razie mamy 100 zł podarowane przez IVV - więc przeznaczymy te pieniądze na konsultacje i badania ...
-
wyczesałam dziś duszka - pół reklamówki sierści - widać różnicę , ale przy tyłku nie da się wyczesać dokładnie... ..z parę dni trzeba powtórzyć i będzie coraz lepiej wyglądać.. [B]martwi mnie jego brzuch - jest strasznie twardy ... i raczej nie lubi jak się go tam dotyka - czy to normalne ??????????[/B] nos ma dziś ciepły ... zastanawiam się nad wizytą u weta w skarżysku - w szydłowcu to jakoś tak nie ufam w poważniejszych sprawach - najpierw ogólne badanie i potem zobaczymy co stwierdzi ... .. co Wy na to ????????????? - bo ja nie znam się na chorobach psich ... może panikuję ... ale lepiej to sprawdzić niż potem żałować ....
-
dzisiaj idę spróbować mu wyczesać mu ten filc, bo jak się go głaszcze to całą ręke mam w sierści ... ... nie umie się bawić z człowiekiem - kupiłam mu piłeczkę do zabawy ... patrzy się na mnie i nie wie po co mu rzucam, to samo z patyczkami ... ... uwielbia się za to ganiać - lata jak opętany dookoła działki, w kółko potem się kładzie i czeka na mizianko ... .. ale niestety cały dzień jest tam sam - a ja wpadam dać mu jeść i się z nim trochę pobawić i pomiziać...
-
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
zdjęcia super, pudzian - w niedzielę porywam Majkę na hasanie z Barrym ... ... kobita uwielbia bieganie, ale szybko się męczy - jak była u mnie ostatnio to minuta latania - i od razu leciała do miski z wodą ... a wcale nie było wtedy jakoś specjalnie ciepło ... -
nie ma ogłoszeń jeszcze - anita miała zrobić allegro - nie wiem czy zrobiła ... ja tekstów nie umiem pisać .... ... zdjęcia są ... KTO NAPISZE TEKST wzruszający? ... pies niestety będzie na działce ... nie ma innego lokum ...
-
dzisiaj spędziłam z nim wieczorem na tej działce 1,5 h - szkoda mi go - bo sam cały czas siedzi... ... pies nie jest upierdliwy - nie naprzykrza się ze swoja osobą, ale lubi jak go się głaska i mówi do niego - wywraca się na brzuszek i delektuje się mizianiem ... ... lubi jak się go gania - zatacza takie fajne kółka dookoła placu i wraca , po czym siada i podaje łapę... ... fajny jest jednym słowem , ale samotny ... tyle dobrze że raczej woli przebywać na powietrzu niż w zamkniętych pomieszczeniach... ale piszczy i skamle jak go się zostawia... nie dziwę się zresztą .. zdjęcia potem
-
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
trafiły nam się kolejne bidy, a Majka spadła w głębiny..... bo w DT.. ale nadal potrzebuje wsparcia... brak deklaracji na hotelik od lipca ... -
byłam go odwiedzić na działce - pies uwielbia przebywać na powietrzu - jak go zawiaozłam rano na działkę to był przeszczęśliwy , chyba w domu się męczy ... dlatego DT musi go nauczyć przebywać w domu ... ale jak zostawiam go na działce to piszczy i szczeka - on tam musi być w sumie cały dzień sam.... uwielbia zainteresowanie jego sobą - od razu rozkłada się plackiem do głaskania... [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/9692/dsc00589v.jpg[/IMG] metamorfoza była u Aimez - wykąpany, ostrzyżony, tak się prezentuje po wstępnym ostrzyżeniu największych kudłów .... sierść pod koniec tułowia to jeszcze sam filc, chyba go trzeba go będzie bardziej ogolić ... [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1695/dsc00590me.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/812/dsc00592.jpg[/IMG] tak bidulek wygląda za mną jak odjeżdżam , a potem piszczenie i szczekanie.... [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9163/dsc00595p.jpg[/IMG]
-
na razie były ogólne oględziny + tabletka na robale - 15 zł zapłaciłam - odpisuję z kasy z bazarków ..
-
dziewczyny - jeżeli możecie nam pomóc - to pomóżcie nam szukać Dt - ja już mam dzień zaplanowany do 19 ... ... potem muszę z nim jechać do weta, trzeba mu powycinać kołtuny ... więc wieczór z głowy ... ... a na wątku mikropsiaków w sumie nie byłam bo nigdy jeszcze do nas taki psiak nie trafił .... .. pomóżcie nam ... plisss, ja bede na dogo dopiero jak się ogarnę ze wszystkim ...
-
dzisiaj dostanie jak będę mojemu psu gotować wieczorem, a parówki dostał bo domyśliłam się że puszki nie ruszy - bo wczoraj niby jadł z głodu, a potem kręcił nosem...
-
odwiedziłam na chwile Caspra - na szczęście leżał tam gdzie mu pościeliłam pod schodami a nie na gołej ziemi, jednak jaj wychodziłam piszczał niemiłosiernie że zostaje sam... mam nadzieję że się potem uspokoił bo sąsiedzi mogą mieć wąty na dłuższą metę... karmy z puszki nie zjadł w nocy, suchej też ... kupiłam mu parówki - 4 zjadł ... pies jest strasznie skołtuniony - widac na zdjęciach - cały tyłek ma ubrudzony kupą - doprowadzenie go do normalnego stanu będzie Nas trochę kosztować zachodu /rękawiczki i maska tlenowa na wstępie/ [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1562/zdjcie0265.jpg[/IMG]
-
psa znalazłam jak spał pod krzakami przy drodze ... oddalił się znacznie od miejsca gdzie go odkryłyśmy... ... i to był naprawdę fart - bo tamtą drogą rzadko jeżdżę ... ale widac pisane było.. pies jest brudny , ma pełno kołtunów - zwłaszcza przy tyłku - przyda się wycinanie... pod ogonem ma taki zbity kołtun z błotem że jak to dotknęłam to myślałam że mu się jakiś mały kamień do sierści przyczepił ... j[B]ak go zawiozłam na działkę do tej znajomej - CHCIAŁ ZJEŚĆ ŚLIMAKA !!!!!!! - nie widziałam żeby pies jadł ślimaki - to z głodu, czy jakiś psi przysmak o którym nie wiem??[/B] zabrałam mu a on zabrał się za następnego... wyrywanie kleszczy jakoś mi nie szło - wyrwałam dwa największe- Aimez ma wprawę - jutro musi się za to zabrać... pościeliłam mu pod schodami - ale on nie za bardzo chce tam leżeć - woli leżeć na gołej ziemi /hmmm mam nadzieję że nie będzie kopał - bo ta dziewczyna niedawno trawkę tam posiała .... / dobrze by było alby trafił do DT - bo tam musi być na dworze - a on jest taki fajny - boi się , trzęsie ale podchodzi jak się go woła , ale po chwili ucieka.... mam nadzieję ze będzie spał tam gdzie mu pościelałam a nie na ziemi pod chmurką - u nas deszcz pada ..... [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/2310/obraz038y.jpg[/IMG] jak mu ścieliłam pod schodami to on leżał na gołej ziemi , brałam go kilka razy na to posłanie ale uciekał znowu pod chmurkę ... [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2590/obraz043y.jpg[/IMG]
-
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
zdjęcia Majki: [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3366/dsc00514hv.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7821/dsc00503md.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/4315/dsc00520d.jpg[/IMG] -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[quote name='hesia']Kama, to wplata 20 zl za 1 miesiac, reszta to dodatkowy datek na dobry poczatek.[/QUOTE] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_209.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_12.gif[/IMG][/URL] -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
byłam z Majką u weta, kobita dostała tabletki na robale, wet określił wiek na ok. 2 - 3 lata, waga 16 kg.:cool3:... szczepienie za tydzień ... sterylka swoją drogą .... polatała z moim psem po ogródku , potem wstawię zdjęcia , fajna jest , ale skubana na smyczy ciągnie jak motorek jak ją coś zainteresuje .... -
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
rozmawiałam z Anita przed chwilą. Wszystko ok .... jak przyjedzie zda relację ... -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
... do skarbonki Majki wrzucam 1 wpłatę dla suni - kochana hesia wpłaciła nam 100 zł :loveu::loveu: /hesia napisz tylko czy to jest Twoja deklaracja (20 zł) wpłacona już na zaś na 5 m-cy?/ czy tą bidę wspomogłaś większym datkiem ? bo wtedy łatwiej mi bedzie określić ile suni brakuje deklaracji.... .... ponadto kolejna Cioteczka - od naszej Gapuli - m0niska - obiecała nam wpłacić datek na Majkę pod koniec czerwca ... [COLOR=SandyBrown][I][B]DZIĘKUJEMY ...[/B][/I][/COLOR]:Rose::Rose: -
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
kama210 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
odebrałam w paypal kase od IVV , musiałam się trochę pogimnastykowac bo pierwszy raz odbierałam z paypal. oni wysłali kasę na moje konto - za jakies 2 dni powinna być - będzie to 100,10 zł po przeliczeniu z dolarów kan. podaj mi anita - nr swojego konta \to jak będę miała u siebie to Ci przeleje ... powodzenia jutro... -
śliczna, młoda, Majka z szydłowca- ma DS..brata się z Marlonem
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']poplosze fotki majkowe - postawie jej allegro[/QUOTE] anita to może zrób jej na razie z tych co ja na wątku wstawiłam, albo zaraz ci wybiorę i przesle na @ , a potem je zamienisz w aukcji na inne najwyżej... ... nowe zrobię tak szybko jak się da... pudzian mówił że Majka to do bloków nie za bardzo - energia ją rozpiera, wychodzenie na dwór to dla niej radość i tylko na to czeka... ... trzeba je będzie szukac domku z ogródkiem, żeby nie siedziała tylko w 4-ech scianach a miała też trochę swobody na dworze lub kogoś kto ją wybiega na spacerach do woli... pudzian mówił też że coś jest nie tak z jej oddechem .... w piątek jak się wyrobię pojadą ją zaszczepić i poproszę żeby ją wet dokładnie osłuchał....