weszłam na ten wątek , bo była rozpaczliwa prośba o pomoc .Głownie chodziło o pomoc w finansowaniu sterylizacji suczki . Jak widzę ten problem został rozwiązany - znalazł się sponsor . Szczeniaki maja domy -tak ?. W takim przypadku nie widzę potrzeby opłacania dodatkowo domu tymczasowego w postaci - 8 zł.dziennie.. To miał być b.d.t. , tylko dlatego tu weszłam z myślą o pomocy w sterylce , karmie , leczeniu .A tu widze ,ze suczka jest nadal na ulicy . Coś tu nie gra .