aanka
Members-
Posts
2884 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aanka
-
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
Nie mam zielonego pojecia o co chodzi . O ferment pewnie .:angryy:. ten ktoś nie jest zalogowany . A mi logowanie nie wychodzi i ktoś chce mnie podkopać i się podszywa .:mad:.. . Co za ludzie . -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
Trochę padłyśmy po spacerach :diabloti:. Wyszły wszystkie oprócz Dantego - brakło mi siły już :shake:. i Owczarka - szczeka ancymon i trochę wurczy , ale ostatni weszłam i nic .. uspokoił się . Trzeba do niego z przysmakiem wchodzić . . Powinno być jakies odgrodzenie miedzy boksami .. przynajmniej u tych , co się nie darzą sympatią :diabloti::cool3:. Bandzior z Tygrysem . np. . Nowe psiaki to ta spanielkowata suczka - i malutka szara taka psinka - wystraszona nieco :roll:. - moze właściciele się zgłoszą po nie . Te wielkoludy mnie wykończyły -Badzior ciągnie :mad: ,a Tygrys jakiś dzisiaj niekumaty - i rozkojarzony :evil_lol:. Misiu robi do budy siusiu i kupki chyba - wywaliłam tą obsiusianą słomę - bo smierdziało :cool3:..... Jakaś kobita była sprawdzić ,czy ta suczka z Trzebienia nie trafiła tu , bo facet do niej nie oddzwonił . . .. .on ma 2 yorki jeszcze ... Może odezwie się na Bolec info .... -
Bianka była dziś na spacerze ze mną . Zaraz po wyjściu z kojca nieco ciągnęłła :diabloti:.. ale potem już szła zupełnie kulturalnie . . To trochę taka wielka ciapa :evil_lol:i duże dziecko jeszcze . Szew ładnie wygląda , po sterylizacji . Reaguje na przywołanie całkiem dobrze , zaraz się ogląda i wraca . , oczywiście na długiej smyczy . . łapki nie chciała podać ,ale się pewnie nauczy szybko .:p. Ma takie fajne długie nogi , z tyłu śmiesznie wygląda ,jak idzie :evil_lol:..Te łapska to ma grube . .. ,fajne psisko z niej .....
-
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
ja przyjadę ......... -
Jeżunio za TM :( żegnaj maleńka duszyczko
aanka replied to bros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeżyk - urokliwy ,śliczny , nietuzinkowy , niepowtarzalny , łamiący serce , kochany psiuń :fadein::calus::iloveyou:........... -
Vikuniu , myślimy o Tobie i Twojej pani :roll:.........
-
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
Kasiu ,choinka, gdzie te psiaki wsadzili ...:shake:... ja mam na allegro konto PRERIA 7 ....... -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
Od wczoraj zaczęłłam robić nowe ogloszenia .Na razie Batonik ma na Zinfo.pl . , dogomania.pl-dział ogłoszeń . . ., adopcja psa.pl , szerlok.pl , psiamania.pl . . Kajtuś , na razie - Zinfo.pl, adopcja psa., gumtree. , szerlok.pl . Na Zinfo.pl ma większosć psów ,ale cisza choinka - - wkółko odświeżam i nic...........Borys tez ma na dogomania .pl - w dziale ogloszeń , psiamania . ...Podorabiam na gumtree, przygarnij zwierzaka , pajęczyna ,morusek , cafeanimal np......... zarejestrowałam się na Allegro .pl ,ale czekam od nich na list , w sprawie aktywacji - pocztą wysyłają:cool3:............... -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
Niedawno było ogłoszenie na bolec info o zaginięciu cocker - spaniela młodego , o żołtym umaszczeniu - to pewnie ten ,to .........wlaściciel powinien go odebrać ze Straży M., mam nadzieję . -
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
aanka replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
święta prawda ..... -
Jeżunio za TM :( żegnaj maleńka duszyczko
aanka replied to bros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
piekny ten tekst .. .. Jeżusiu całuję Cię :iloveyou:, trzymam kciuki -
Boże , jak mi przykro :-(:-(... Wikuniu walcz malutka .. nie poddawaj się .. za wcześnie na to ....:shake:
-
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
aanka replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
No , to moze na ten list uzbieramy ...... -
Cyrkówka - Ma najlepszy dom na świecie !!! :)
aanka replied to kasia8579's topic in Już w nowym domu
Cyrkusia, już mnie Ci ludzie wkurzają - jakieś ślepe , czy co,:mad::cool3: tyle ogłoszonek masz psinko .... -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
zalożyłam wątek moskiewskiej psince:eviltong::evil_lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204480-Suczka-w-typie-Moskiewski-pies-str%C3%B3%C5%BCuj%C4%85cy-w-boles%C5%82awieckiej-przechowalni-[/url]....... Moze wstawcie jej to drugie zdjęcie z Moniką na spacerze - bo ja nie umiem sierota .:cool3:.:diabloti::mad: -
Ta przepiękna suczka została przywieziona przez Straż Miejską i trafiła do boleslawieckiej przechowalni - przystanek , przed schroniskiem ........Nie wiemy nic więcej na jej temat .. nie udzielane nam są dokładniejsze info. Jest bardzo przyjazna i łagodna , zarówno , do ludzi , jaki innych psów . Moze mieć ok. 2 lata . . Psinka została wysterylizowana 3 dni temu .- obecnie ma nałożony kołnierz zabezpieczający . Zależy nam bardzo ,aby znalazła odpowiedzialny i kochający dom . .......Obecnie w przechowalni jest przepełnienie .ale staramy się , aby psy miały w miarę duzo spacerów i zajęcia . najważniejsze są jednak ogłoszenia i adopcje .,, które ostatnio kuleją ....... .Prosimy o zainteresowanie i pomoc dla tego pięknego psa . Kontakt tel; 69 160 14 26. anka. 508 847 379. dorota.
-
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
aanka replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
Tak to już jest ,jak ktoś walczy , krzyczy , , to go trzeba stłamsić - zazdrość , zawiść , jakieś mroczne strony wyłażą :mad::angryy:.............. -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/27776-W-kt%C3%B3rych-schroniskach-praktykuje-sie-spacery-a-w-ktorych-nie/page2[/url] Tu o wolontariacie , spacery , itd........ -
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
aanka replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
Uważałabym z takim wybujałym EGo - to niebezpieczne ...... -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
Wstawiam tu wątek podobnego przytuliska , jak nasze ......można podpatrzeć , jak dzialają np .....[url]http://www.dogomania.pl/threads/149096-Przytulisko-quot-Cztery-%C5%81apy-quot-Boguchwa%C5%82a-prosimy-o-1-podatku/page12[/url] -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
Coś w ten deseń Monika:cool3:.. ale , jak się zostaje samemu z psami ,, to trzeba przede wszystkim posprzątać .. , dolać wody , siana dodać itp .. . Ja bym nie karmiła ich teraz gotowanym wcale już .,, .. jest ciepło ..mortadela , może być . Jak gotowane to trzeba by przemyśleć ,aby się nie pobudzały i nie czuły jedzenia zbytnio . , , . . Musimy opracować , co j jak , aby było , jak najmniej zatargów - poczytam coś na ten temat jeszcze ...A poza tym jakiś facio dziś stał i się gapił na przeciw boksów i psów , no i się denerwowaly takze ... :mad::cool3:... Niektóre psy się nie lubia bardziej ,a nie są niczym oddzielone -- to tez przeszkadza ......:shake:. .Wstawię tu coś o wolontariacie itd ........ A tak po prawdzie - to nie chodziło wcale o psy pewnie - ino o kontrol :cool3: :mad: i itd.. bo na Piastów były halasy także . Zreszta to normALNE w każdym przytulisku . ..........Laura .Wy będziecie chodzić . dalej ... opracujemy dokładniej jeszcze pewne rzeczy .. nie martw się ... -
Jeżunio za TM :( żegnaj maleńka duszyczko
aanka replied to bros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeżyczku:calus::roll:.. ale Ci ludzie są ślepi i głusi czasem :shake::-(:-(.............