aanka
Members-
Posts
2884 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aanka
-
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
pewnie się zgodzą - tak myślę - bo jakby to wyglądało -mlodziezy odmówić i szkole .To przeca edukacja ...:diabloti: ona dzwoniła dziś wieczór dopiero ...... -
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
aanka replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
Arkad , nie męcz się , bo nie prawdę , piszesz ....... -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
Dorota , mnie nie musisz zabierać jutro . Dzwoniła ta pani z bolec forum -pinto . Jej syn ma za zadanie zrobić jakiś reportaż - szkołA zleciła . i wybrali sobie temat z kolegą o bolesł. przechowalni dla psiaków :eviltong:- wiec ona mi zaproponawała ,ze mnie podwiezie .:evil_lol::razz:. będzie czekać na przystanku na mnie . powiedziała m,ze jeszce z gazety ktoś będzie ,,..może damy radę :-o,, tylko psy będa nerwowsze .. :cool3::diabloti:......Ale luda będzie ..:crazyeye: -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
Nie , nie marznie . d ostała jedzonko . , poszwędała się , połasiła .. teraz śpi .. obok mnie :diabloti::evil_lol:, wszystkie spią , ale zaraz wstanę coś do picia zrobić i cała banda za mną idzie zawsze :eviltong:. jakby 10 było , to by wszystkie 10 szło :diabloti:............. -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
A Tygrys potulnieje :eviltong:... cieszymy się oboje z tych spacerów .. reaguje pomału na zawołanie .. klepię go po bokach - podoba mu się . :evil_lol:. wariat lubi ryć kagańcem w trawie ... dziś smyczą się bawił - złapał ją przez kaganiec jakoś ancymon .. Demon ciągnie mocno, jak się już wraca , ale fajny jest ...... . bandziorek też się tarzał w trawie .. . ino nie mogłam sama zdjęć porobić :roll:........... -
Cyrkówka - Ma najlepszy dom na świecie !!! :)
aanka replied to kasia8579's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki za psinkę naszą:wink::kciuki::calus:........... -
Cyrkówka - Ma najlepszy dom na świecie !!! :)
aanka replied to kasia8579's topic in Już w nowym domu
Wyściskłam dzis psinkę na spacerze .. zaraz zaczyna wtedy się ożywiać i cieszyc . Ona musi mieć kontakt z kims - to taki pieszczoszek ....i naczej się zaczyna smucić :shake::-( i tracić swój dawny optymizm i żywiołowość :shake:. Martwię się o nią - taka była żywotna i wesoła :roll:............... -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
a mówiłam ,żebyście jechały uparciuchy::diabloti::mad:........ -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
A ja swoją komórką chciałam coś zrobić , ale np. zamiast Bandziora , jak się łasi .. wyszła miska i kratk i:diabloti::mad:. .. muszę poćwiczyć - sierota .....Tygrys był całkiem grzeczny , na spacerze dziś .. ciagnął , ale znośnie - wziąwszy pod uwagę ,ze nie wychodził biedak wcale . .. :shake:.Byliśmy na łące . tarzał się w końcu w trawie .. chyba się cieszył :evil_lol:. a ja jeszce bardziej :p..... Pierwszy raz tak daleko był . .Na Ryjka zabrakło mi pary już .., ja padłam , na 2 godz. prawie .. . ale fajnie było .:lol:....Owczarek niestety jest zdenerwowany nieco , trzeba z przysmakiem podchodzić .. aby sie ułagodził i zaczął ufać .......Nie znamy go , nic nie wiemy .......ale po mału i ze spokojem , .. będzie lepiej ........... -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
Monika .. tam jedzie nr.4 i nr.7 . 7 dojeżdża do I.B.F-u . dokładnie nie wiem , jak 4 jedzie jeszcze .jdziecie rano?. widziałam dziś Tosiunię kochaną:lol: . .Była ze swoim panem na spacerze - ma czerwoną smyczkę i obróżkę - rośnie szybko :razz:.Wyczuchrałam ją i wyściskałam :eviltong: .ona mieszka na mojej ulicy . ok. 30 metrów :evil_lol:. :razz::p. Tam jest 3 dzieci - b. grzeczne - znam je - b. lubiły moją SZysię :roll:., fajna ta Tosiunia - dalej się tak nazywa............:lol: -
:loveu::multi::laugh2_2::sweetCyb::bigcool::calus:..............:Rose:........
-
śliczne te malutkie jeżyczki .... niestety ja często widzę rozjechane jeże .. na ulicach :-(:shake:,nie zdążą uciec nawet biedaki .......ostatnio taki młody jeżuś chadzał po łączce , w jesieni ... , w tych samych miejscach go widywałam . , a zasuwał :lol: ... póżno wieczór ,a raczej w nocy , bo czasem po 12 -ej można dużo zwierzaków poobserwować .. . widziałam nawet małe lisiątka , chyba ze trzy .. ..potem gdzieś zniknęłły - uciekły do matki pewnie :evil_lol:................
- 540 replies
-
Jeżunio za TM :( żegnaj maleńka duszyczko
aanka replied to bros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeżyczku kochany . ja też Ci życzę spokojnych i kolorowych snów ..całuję Cię w śliczny pysio:buzi::iloveyou:.................. -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
Laura i Natalia My nie wiemy dokładnie , przez kogo i kiedy został Demon adoptowany ..i gdize tak naprawdę trafil - NIE MA UMÓW ADOPCYJNYCH!1 ........ -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
aanka replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Majkuś - psiaczk u.:roll: musisz sobie wyobrazić swój wymarzony dom ...... i na pewno go odnajdziesz ....- tzrymam kciuki ........ -
Jeżunio za TM :( żegnaj maleńka duszyczko
aanka replied to bros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
BROS .. my mieliśmy takiego Dredzia kochanego - nazwa od wisz acych dredów - uciekł z łańcucha komuś :angryy::- malutki psiak na łańcuchu jeszcze - tragedia :shake:- cały sfilcowany , nie miał , jak kupki nawet zrobić biedak .... a gryzoń .. ząbki nie raz poczułam .. ale udało nam się go oswoić :evil_lol:i i ułagodzić - tak się bał biedny :-(... Też go strzygłyśmy .. choinka --- ciężko było .. ..musiał dostać coś na uspokojenie -- ale potem - ślicznota za to ...no , moze nie od razu ... za jakieś 3 tyg. .......Trafił do domku do Zielonej Góry ,ze swoim kolegą z boksu -istny cud .. uratowałyśmy je przed wywozem do schroniska ..... Trafiły psiaki , jak do raju ..mamy zdjęcia i wiadomości cały czas ..........Ucałuj mojego ulubieńca - po pysiu :evil_lol::eviltong:......pozdrawiam........ -
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
aanka replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
Racja Lisie:roll:......... -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
Może wpadniemy :razz: -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
[url]http://www.prw.pl/articles/view/11394[/url]....... -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
Hasia jest u mnie .. ... ijakby , nie zgadzał się z moimi psami .. musiałabym szukać innego wyjścia ... ale na szczęście nawet Dobi :diabloti: jest wyjątkowo miła , dla niej .....one są przyzwyczajone do róznych znajdków też :evil_lol:......Nawiązałam kontakt z fundacją ,która zajmuje się adopcjami husky i malamutów . - Tomek z Wroclawia - bo on jest na dolny śląsk odpowiedzialny za adopcje .. zajmie się procedurą adopcyjną .. - ankieta i umowa adopcyjna . - rozmawiałam wczoraj z nim tel.efonicznie . Prosił, w razie gdybym sama znalazła chętnego - aby się z nim skontaktował tel . .. , potem wyśla kogos na wizytę itd...... Od 3 dni jest potencjalny chętny - chłopak z Boleslawca dzwonił 3 razy ... - mieszka z ojcem .. ,dałam mu namiary na tego Tomka - ma zadzwonić do mnie . . Nie chcę ,aby trafiła w niepowołane ręce np :angryy::shake:....Jest b. grzeczna i piękna ..... teraz śpi - coś dużo śpi :cool3:. .....:p za to ja nie mogę spac :mad::cool3:.......... -
Cyrkówka - Ma najlepszy dom na świecie !!! :)
aanka replied to kasia8579's topic in Już w nowym domu
Dobrze ,że mnie wyręczyłaś , Monika :roll:. Ja teraz coś głowy nie mam :shake::mad:.. do niczeg o .. Jest u mnie ta suczka huskky .. , no i cos mi szwankuje ostatnio - ciśnienie :angryy::mad:. .... Moze tylko napisz ,ze prawdopodobnie wysterylizowana :cool3:... bo czasemw stresie cieczki mogą sie zatrzymać .......... wet. powinien sprawdzić ........ -
wstawiam zdjęcie tej suczki husky z Bolesławca .. przeszukałam różne portale z ogłoszeniami o zaginionych psach , powiesiłam ogloszenia o zaginięciu ,dałam na bolec info i nic :shake:.............. [url]http://www.bolec.info/zdjecie.php?boleslawiec=6570&typ=3[/url]
-
To ja dałam to ogloszenie , jest też temat na forum bolec . info .pl . ale bzdury wypisują niektórzy :angryy:......... wlasciciel się nie zgłasza ........proszę o pomoc :roll:............