aanka
Members-
Posts
2884 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aanka
-
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
aanka replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
Kur...na to nikt do tej pory nie ma np .żadnych zdjęć z tego holokaustu . -
Coś chyba powinny zrobić . A co robiły w Kielcach np.
-
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
jakoś ja coraz bardziej się martwię -nic konkretnego nikt nie pisze . Sama muszę je zobaczyć . -
gdzie te organizacje wszystkie są do chol............ry.
-
wejdżcie na wątek -Mordowanie zwierząt w majestacie prawa. Może tam sie ktoś znajdzie.
-
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
aanka replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
To gnoje. :angryy::-( -
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
aanka replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
Mam pytanie- u nas w przechowalni miasto placi na pobyt 1 psa 20 zł -jedzą najtańszą karmę . gdyby nie my nawet nie byłyby leczone itd. Nie ma własciwych pomieszzeń , izolatek , brak dezynfekcji płytek ,śmierdzi . To nie jest schronisko - w tym problem . To przechowalnia - My dbamy i wyprowadzamy psy , ogłaszmy itd . na wywóz ida duże sumy . -nawet do Białogardu były wywozy!!. Co mamy zrobić ,jako wolontariusze ,aby im nie zaszkodzić .i nas nie wywalili . na dodatek władze twierdzą ,że nie ma psów bezdomnych .. a na każdym kroku biegają ...Pies z wriośniętą obrożą by zszedł z tego świata , bo nikt tu nie widzi ,gdy któryś choruje itp.kiedyś siedziały w gnoju i własnych odchodach - teraz mają nas - ale nerwy nas wykańczają . Na dodatek był wywóz do Dzierżoniowa ...cichaczem - to nas dobiło . .Czy mam np Ekostraż wezwać , aby to coś skontrolowali np .Może wtedy zaczną myśleć o schronisku ,które obiecywali przed wyborami. Mogę ten post skasować . -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
jak Ich nie pamiętać - kochane szczylki:evil_:eviltong:. Trochę mi się lepiej zrobiło na duszy .........Piękne są . , a Dredzik - Krecik to już mnie powalił tym swoim pieszczochowaniem ............ -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
aanka replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Znowu się nałożyły nasze posty Dorota .Trudno mi pisać o nich . ........ -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
aanka replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Jak tam nasze psiaki z Bolesławca . Ten owczarkowaty - Kazan był agresywny i szczekał w boksie . Był krótko w przechowalni . Miał skaleczoną łapę mocno. Wchodziłam do niego z kiełbasą .. nie zdążłam go oswoić:shake:. Cygan - czarny , pewnie na łańcuchu był . gdy miał usiąść od razu się przyciskał się do podłoża biedak ., ale jest ogólnie przyjazny. Borys - ten brązowy ,szczupły - jest przyjazny , przytulak nawet , ciągnie na spacerach tylko ancymon. Dante - amstaffowaty - żółty , przyjazny ,pojętny i piękny pies. Do psów moze być agresywny niestety. Bandzior - mój pupilek - podpalany mix amstaffa . Wychodziłam z nim tylko ja , mi ufał najbardziej i poznał najlepiej . Potrzebuje konsekwencji i odpowiedniego poprowadzenia , . aby nie poczuł się dominantem . płaczę ,gdy o nich piszę :-(:-(. Był przyjęty w zardzewiałej kolczatce . , może żle traktowany lub żle szkolony .Tylko ja z nim wychodziłam . Jest bardzo żywiołowy , przyjazny , kochany , ale trzeba uważać na reakcje i obserwować zachowanie . , aby nie myślał ,ze moze być górą . i dominować . Ja sobie z nim radziłam już bez problemu ,ale zawsze potrzebny jest respekt , uwaga i jednak doświadczenie z takimi psami . Jak przyjadę mogę go zabrać , na spacer............. -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
jak się czują teraz...... -
Też jestem ciekawa ..coś cicho tu ... . Jak psinka .
-
Falko zajrzyj, zobacz - walka przegrana za TM
aanka replied to aga_1234's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przepraszam , jestem na zaproszenie ale ,nie mam głowy do niczego .. wywieżli dziś 5 naszych psów z przechowalni ... nawet nie wiem gdzie są teraz..:-(:-(. Były amstaffowate też dwa ,w tm mój pupil Bandzior :-(.......może potem .....,piękny ten psiak..... -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
aanka replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
czy do waszego schroniska nie przyjechały czasem nasze psiaki z Bolesławca w tym tygodniu:-(:-(. dziś b byłyśmy wyprowadzić psy i zniknęłło 5 psów - [owiedziano nam .że wywiezli je do Dzierżoniowa. . Nie wiem ,czy to prawda .. strasznie sie denerwujemy ... Zniknąłł mój pupil - Bandzior - amstaffowaty - boję się o niego - tylko ze mną chodził na spacery - . Cygan - był dopiero ok, tygodnia w przechowalni - nie mieli prawa go zabierac :-(:mad:. , Borys nasz kochany , owczarkowaty Kazan - nieadopcyjny na razie:shake:i piękny młody amstaffowaty Demon - koloru żółto - płowego - b. łagodny do ludzi . martwimy się o nie bardzo :roll::-(:-(:-(. Proszę bardzo o odpowiedż . -
Nawet od nas z przechowalni z Bolesławca do niedawna psy były wysyłane. :angryy::mad:. Nie miałam o tym nawet wtedy pojęcia zielonego .Po protestach org tutejszej przestali . Nie wiem , jak one tam dojechaly i czy dojechały wogóle, :-(:-(:shake:.płacili mu j 1500. zł. od psa. gnojki . i nici ch nie obchodziło , co dalej .
-
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
nie wiadomo , jak pogoda . bo ja zdechła jestem dzisiaj:cool3:. Trochę nas maławo :shake:.. -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
jaki śliczny lisiu:evil_lol:- kochane Fadziątko . Powodzenia i podziękowania dla siostry:Rose: :p:lol:. Szczęśliwej drogi :bye:........... -
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
aanka replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
Dodam jeszcze , że Arkad w kółko się powtarza , a Syllepsis nie ma racji z tym , ze komuś coś tam wisi , czy ma to w tyle . .Ja wszystko czytam , oceniam i obserwuję , a poza tym zajmuje się psami w przytulisku i nie powiem ,zeby mi wszystko wisiało :cool3:. , bo walczymy w 3 osoby - niezrzeszeni , aby pomóc przynajmniej tym psom ......... -
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
aanka replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
Przy okazji ileś tam osób też odstrzelą , jak będą pod wpływem:mad: , czy se nie dowidzą na przykład . -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
Przyjdę jutro na pewno:p. Bardzo się cieszę z każdego psiaka ,który opuści Z.plan.i trafi do dobrych ludzi. Faduś jest super psem :evil_lol:. Dorota , komórkę wyłączyłam , bo grzmiało trochę i zapomniałam włączyc :diabloti:. -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
aanka replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
Super :loveu::lol::loveu:........ -
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
aanka replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
Dobre:evil_lol: