Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Opłacona faktura za szczepienie Luna, Kika i zabieg sterylizacji Luny - 792 zł szczepienie, sterylka.pdf
  2. Opłacona faktura za hotelowanie Luna, Kika - 665 zł Hotelowanie.pdf
  3. 138 zł - Nadziejka bazarek 290 zł - pozostałość po Złotce
  4. Na koncie ZEA jest wpłata 138 zł (04.09.) z bazarku Nadziejki - dla Kiki i Luny
  5. Na koncie ZEA jest wpłata 540 zł (05.09.) od Jo37 na hotelowanie Nemo
  6. Wpłaty na koncie ZEA : 10 zł - Ewa marta (02.09.) 40 zł - Limonka80 (03.09.) 20 zł - mgog (03.09.) IX, X 10 zł - Nesiowata (03.09.)
  7. Wpłaty dla Zewa na konto ZEA 30 zł - Ewa Marta (03.09.) 30 zł - konfirm31 (10.09.)
  8. Bonus zyskał wirtulnego opiekuna, zadeklarował kwotę 250 zł na 12.10. - poczekamy i zobaczymy, czy będzie wpłata.
  9. Wpłaty dla Bonusa na konto ZEA 370 zł - Ewa Marta (02.09.) 10 zł - Nesiowata (03.09.)
  10. Z ogromną radością przekazuję wiadomość - Jaśminka ma dom :). Zamieszka w domu z ogrodem w Katowicach, tak jak jej siostra Złotka, w dwupokoleniowej rodzinie. Państwo w ubiegłym roku stracili psa staruszka i dopiero teraz są gotowi na przyjecie następnego czworonoga. Bardzo dziękuję anecik za wizytę Państwo wyjeżdżają teraz na tygodniowy urlop, więc do swojego domu sunia pojedzie dopiero w następnym tygodniu. Ankietę z Wrocławia przekazuję Poker, może uzna, że warto sprawdzić ten dom dla Kiki...
  11. Mam dwa chętne domy na Jaśminkę, obie ankiety są dobrze wypełnione, jestem w trakcie organizowania wizyt. Może skorzysta i sunia z tego wątku...
  12. Dzisiaj w Szczecinie odeszła Miłka, przyjaciółka Suvi ze schroniskowego boksu. Znowu są razem(*). W głębi Lumi, która jest u Wiosna.
  13. Dzisiaj odeszła Miłeczka Bardzo dziękuję p. Ani za te wspaniałe 4 lata miłeczkowego życia, mocno przytulam i tutaj Żegnaj Miłeczko, biegaj za TM, jesteś znowu z przyjaciółką z boksu - Suvi.
  14. Dzisiaj przyszło takie zdjęcie Spotki i Lary - dziewczyny pomagają pani Małgosi w pracy Jestem bardzo zadowolona z domu Spotki, jest jakby jej przeznaczony; myślę, że lepiej trafić nie mogła Pani dzwoni, przysyła wiadomości, cieszy się każdym sukcesem suni. Ja cieszę się, że Spotka tak szybko i bezboleśnie zaakceptowała nową rodzinę i nowe miejsce, a zapowiadało się, że będzie trudniej
×
×
  • Create New...