Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Wisia na Katowice, wyróżnione do 04.04. https://www.olx.pl/d/oferta/slodka-3-miesieczna-wisia-do-adopcji-CID103-ID14PHKz.html?bs=olx_pro_listing
  2. Joko już na miejscu,wiadomość od pani Kasi: Pani Marto, dojechaliśmy do domku bez problemu, Joko nawet sobie przysypiała. Sunia jest wspaniała, radosna i bardzo ciekawa wszystkiego. Zjadła chętnie miseczkę jedzenia, była na spacerku, zwiedziła ogród i dom merdając ogonkiem. Myślę, że szybko się u nas zadomowi Pozdrawiamy
  3. Murko, zdjęcia przepiękne, modelka słodka, niech kogoś szybko zauroczy:)
  4. Bardzo dziękuję Niech telefon dzwoni:) Ja też dzisiaj zrobię OLX na Katowice.
  5. Pojechała malutka Joko, by rozpocząć nowe życie u boku swojej nowej rodziny - radosnej, młodej, czułej. Dziękuję Murce za dowóz suni do Katowic, a nowej rodzinie za przyjazd z Wrocławia. Są podobno Joko zachwyceni Wracajcie szczęśliwie do domów
  6. Opłacona faktura za hotelownie: 550 zł Jagna Faktura 2.pdf
  7. Dziękuję bardzo za odwiedziny malutkiej Wisi Też mam nadzieję, że nie będzie długo czekać na swoją rodzinę, taką już na zawsze. Nie mogę się już doczekać murkowych zdjęć, wydobędą na pewno cały urok i słodycz maleństwa:)
  8. Dziękuję bardzo za odwiedziny malutkiej Wisi Też mam nadzieję, że nie będzie długo czekać na swoją rodzinę, taką już na zawsze. Nie mogę się już doczekać murkowych zdjęć, wydobędą na pewno cały urok i słodycz maleństwa:)
  9. Tak na zamojskim napisała o niej Murka: Malutka jest super. Jak tylko wynoszę ją na zewnątrz to robi siku i koopkę. Po nocy było tylko jedno sioo na podkładzie. Na razie trochę boi się psiaków, więc ograniczam kontakty, ale pewnie niedługo będzie ciągnąc za uszy starszych kolegów i koleżanki
×
×
  • Create New...