Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. A Zulinka dzisiaj znowu szalała na spacerku. A potem grzmiało, grzmiało i Zula schowała się do szafy. Zupelnie jak kot. Z grzmotów nie było kropli deszczu:shake: Jutro upał. I pojutrze też:roll:
  2. Oby tylko znowu nie z budą:evil_lol: Bo się Zulka zapłacze
  3. Mizianka dla Fryci:loveu: Widzę, ze wątek nadal pędzi:lol:
  4. Zulka gotowa do oprawienia:evil_lol: [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/5012/dscn4750qj6.jpg[/IMG] Razem czy osobno? [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/8277/dscn4755ki0.jpg[/IMG]
  5. [quote name='iwop']bardzo sie ciesze, że tak zadecydowalaś...:oops: jakoś tak mi się przykro zrobiło jak przeczytałam o tej budzie....:shake:[/quote] Ja tez sie cieszę
  6. Zulcia dzisiaj:lol: [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/4534/dscn4751tw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/1576/dscn4754yp7.jpg[/IMG] [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/9745/dscn4745yd6.jpg[/IMG]
  7. Zdecydowaliśmy, że Zulka mieszka teraz w domu i nie pójdzie do budy. Ten dom jest na pewno dobry, bo duży ogród to raj dla psa, ale Zulka juz swoje przeszła i nie chcemy, aby po zakosztowaniu zycia tak blisko nas znowu mieszkała w budzie. Odpisałam juz Pani.
  8. Pani jest gotowa zabrac Zulkę. Pytała o szczepioenia i sterylkę. O warunkach napisała: Myœlę, że suni było by u mnie dobrze mam duże podwórko (tzn 0,2 hektara) dobrze zagrodzone, miłe otoczenie. Jeœli Pani chciałaby to mogłabym przesłać zdjęcia działki, budy, mojego pieska. W zimę mój piesek œpi w piwnicy( ma swoje miejsce i poduszkę ), żeby nie było mu zimno więć Zulka tez by tam spała, a latem mogš w budzie, bo jest duża i ma dwa odzielne wejœcia.
  9. Tak mi przykro:-( Moze spotkasz tam moja ukochaną Teklę:-( [URL="http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.jarek-debski.com/img/inne/znicz_min.jpg&imgrefurl=http://www.jarek-debski.com/inne.htm&h=200&w=187&sz=2&hl=pl&start=3&um=1&tbnid=jOaH70lgQxsCcM:&tbnh=104&tbnw=97&prev=/images%3Fq%3Dznicz%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN"][IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:jOaH70lgQxsCcM:http://www.jarek-debski.com/img/inne/znicz_min.jpg[/IMG][/URL]
  10. Dziewczyny - a moze napisac do kogos bardziej doświadczonego na dogo i poprosic o pomoc? Przeciez musi zneleżć sie jakieś wyjscie
  11. [quote name='Magda - Zamość'] Supergoga nie opowiadaj że przynosisz pecha, jeśli już, to przynosisz psiakom tylko szczęście, jak patrzę na Maszę to się nadziwić nie mogę że sunia tak dobrze teraz wygląda i tak dobrze trafiła dzięki Tobie![/quote] Popieram. Tyle szczesliwych psiaków śpi teraz spokojnie dzieki domkom wynalezionym przez Ciebie Goga, ze nie chcemy tu słyszec wiecej takich słów :mad: :mad: Nawet w zamojskim schronie słyszano o Supergodze i pieski czekają czy nie nadjeżdzasz. A Maksi walczy i mam nadzieję ze te walke wygra. Dodajmy jej sił naszymi myslami.
  12. Na razie nie pytałam, bo Pani prosiła o zdjecia i jeszcze sie nie okresliła, miała sie zastanowic. Zapytam na pewno jak bedzie rozmowa o adopcji Zulki.
  13. Aktualna pogoda w Polsce tylko u Bianki:evil_lol:
  14. Maksi u weta...Czekamy na wiesci. Oby były dobre
  15. Tak jeszcze odnosnie tej budy... Zulka niewiele umiała..Teraz nauczyła sie czystosci, nie ma problemów jelitowych, przyzwyzcaiła sie do fotelików, krzesełek, kołderek, do porannego i wieczornego mizianka. Ona tak lubi stalą obecnośc człowieka obok siebie Pewnie nie miała jej kiedys zbyt duzo...Nie chciałabym, aby te jej starania i umiejetnosci poszły na marne i żeby znowu zamieszkała w budzie. Ja chyba nie nadaje sie na domek tymczasowy, traktuję Zulkę jakby była moją własną sunią:shake:
  16. [quote name='AgaOdMaszy']Przyznaję, że jestem nocnym Markiem. Dlatego nie są dla nas rzadkością spacerki grubo po północy. Niedawno, w porze nocnej oczywiście, zjechaliśmy windą na parter, drzwi windy zaczęły się odsuwać, a tu wypadają z niej na wyścigi Masza i kocur Bazyli w szelkach, z tyłu pcha się Kaja. Przed windą stał facet - dawno nie widziałam takiego zdumienia w oczach pt. "skoro jest druga w nocy to pewnie śnię" :-o :lol:[/quote] I pewnie na dodatek Masza miała na głowie tę czapeczkę:evil_lol:
  17. Jak Bianeczka w nowym domu? Nadal tęskni?
  18. U nas niebo bez słonca ale bardzo gorąco. Chyba będzie deszcz. Prosze o kolejną historyjkę z życia Fryci:loveu:
  19. [quote name='BIANKA1']Jak się mają śliczne dziewczynki ? Pada u Was ?[/quote] W Zamosciu upał trwa, suki leżą na terakocie i dyszą. Jak na razie nie zbiera sie na deszcz:shake:
  20. [quote name='agusiazet']Poczekajmy, czy Pani wykaże większe zainteresowanie niż tylko obejrzenie zdjęć! A czemu Zulki nie wysterylizować już?[/quote] Zulkla bedzie wysterylizowana; na początku czerwca ma resztę szczepien a potem sterylizacja. Jak będzie nadal u nas
  21. Pani nic nie pytała o Zulkę. Stwierdziła tylko ze sunia bardzo jej sie podoba i zze ma bardzo podobnego pieska. Wiesz Aga ja tez nie mam nic przeciwko budom, ale dla duzych psów z grubą sierscią. Zulka chyba tez przed schroniskiem mieszkała w budzie. Wysłał m zdjecia, oczekamy co bedzie dalej.
  22. Dzwonila ta Pani, ktorej mam wysłac zdjęcia. Pani mieszka w mazowieckim, ma bardzo podobnego pieska do Zulki i mówi, ze beda do siebie pasować. Ma dom, duzy ogrod, Zula mieszkałaby w budzie, tak jak i piesek. No i znowu mam watpliwosci :shake: Zula nie jest wysterylizowana, no i ta buda... A moze to ze mną cos jest nie tak i mam za duze wymagania odnosnie przyszłego domku? Moze ten mój wewnetrzny strach przeszkadza w znalezieiu Zulce domu? Poradzcie prosze bo sama nie wiem...Wysyłam zdjecia Zuli tej Pani.
  23. [quote name='BIANKA1']Ale się denerwuję . :shake:[/quote] Ja też:shake: Takie maleństwo i tak musi juz sie męczyć:shake:
  24. Takie sliczne bezbronne maleństwo, niech ta noc doda jej sił i upłynie w spokoju. Asiu, Romku - trzymajcie się!
  25. Cudnie mi sie czyta te wiadomości o Frytce. Z dzikuska i kąsającej panny powoli zamienia się w księzniczkę:loveu: Super Bianka Ci to wychodzi
×
×
  • Create New...