Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Hej Gapciu! Do gory i zbieramy deklaracje:)
  2. Ide ....buziaki dla Wszystkich...Pa:)
  3. [quote name='Wunia']nie mam konta na allegro ... :( a prawa autorskie do tych zdjęć?[/QUOTE] Ale to sa moje zdjecia:) a nie mozna zrobic tak jak na allegro tylko na dogo....po prostu bazarek ze zdjeciami....
  4. [quote name='Wunia']a z jakimi zdjęciami Ellig? wrrrr ... dogo nawala ....[/QUOTE] Np. Zdjecia kwiatow.....mam swoich mnostwo, mozna po zlotowce i wysylac na maila, tylko nie wiem jak to zrobic, czy bazarek na dogo?Takie zbiorki sa czesto na allegro na jakis charytatywny cel...:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/270/538dd58655d093e2med.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aa2b9c884ece7ee6.html[/IMG] [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aa2b9c884ece7ee6.html[/IMG]
  5. [quote name='Szarotka']Chodzi o to zeby wymyslec cos co mozna przeslac elektornicznie :):) np. kartki swiateczne - jakies ladne, lub cos podobnego, prosic o wplacenie 5 zl. to mala kwota, wiecej latwiej dostac. W sumie ja na bazarkach kupuje, zeby pomoc psu a nie uzupelnic swoje nadmiary posiadanych i tak rzeczy. Elektronicznie bo nie ma wysylek pocztowych. Moze ktos ma jakis inny pomysl. Chodzi o to, zeby dozbierac reszte, te 80 zl. Jak dogo zezre to mu dam w ucho:):)[/QUOTE] A moze zdjecia, bazarek ze zdjeciami?
  6. Juz za chwile za momencik zacznie sie PLYTOWY BAZAREK dla Lennona, zapraszamy wszystkich. Dada M, poda namiary :)
  7. [quote name='lilk_a']a ja przypominam o bazarku ...jak do tej pory jest dla Lenona 90 zł (180 na dwa psiaki) trwa jeszcze dwa dni ... zapraszam ...banerek w moim podpisie .... Zapraszamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. Nie ma co robic balaganu:) Wunia wszystkiego przypilnuje i bedzie nas na bierzaco informowac jakie sa potrzeby zwiazane z Gapciem i jego pobytem u Jamora :) A my tylko bedziemy zagladac i pomagac :)
  9. Witam rownie serdecznie Wszystkich, slonko jest ale tez i -7 stopni C. :)
  10. [quote name='kaskadaffik']Hehe wieści wróciły do domu :) i wszystko w porządku, Lennon super, Gosia martwiłaś sie , że może nie jeść, to bys padła jakbyś zobaczyła jak walczyłam z Nim dzisiaj żeby wypędzić z "kuchni" z karmami ;) ;) Swoje po spacerku dostał, moment zjadł, a przy drugim wyprowadzaniu "zaplatał" mi się między nogami i nie mogłam Go od worków odciągnąć :) Łebek do wora i dawaj :)[/QUOTE] No prosze jak sie nam Lennon rozkrecil:) Dziekujemy za wiadomosci :)
  11. Pipi, ja pytalam po to zeby wiedziec co mozna zrobic, a Ty sie tlumaczysz jakbys zrobila cos zlego. To ,ze pisalas do gminy, do Wojta to juz bardzo duzo bo zostal slad i na to mozna sie powolac, sa Cioteczki, ktore cie odwiedzily widzialy moga napisac jak jest, jezeli nie chce pomoc w utrzymaniu psow a rzeczywiscie nie musi/ przykre ale prawdziwe nie prowadzisz przytuliska ani schroniska/ to moze wesprze Cie w zbudowaniu pol na pol z sasiadem ogrodzenia.Jest jeszcze pomoc spoleczna w Gminie tam tez moim zdaniem mozesz liczyc na pomoc. zawsze mozesz powiedziec sasiadowi ,ze nie stac Cie na drogie ogrodzenie, ze np.zrobisz plot z tego co dostaniesz od lesnikow i tu jeszcze jedna wskazowka....nadlesnictwo, powinni Ci pomoc jak ich o to poprosisz, moze dadza deski na ogrodzenie..... Tyle tu Osob zaglada na Twoje forum, pewnie kazdy cos podpowie :)
  12. pipi ma kilka pytan... 1. Czy wystepowalas o pomoc do wojta na pismie? 2. Czy masz ogrodzona posesje tak ,ze zaden z Twoich psiakow z niej nie wyjdzie? Musisz pamietac o obowiazujacych przepisach, jesli chodzi o nowego sasiada to dlaczego mowi o tym ,zebys postawila ogrodzenie? W mysl prawa budowlanego musi byc wytyczona przez geodete, granica pomiedzy waszymi dzialkami i na tej granicy stawiacie ogrodzenie wspolnie, jezeli te dzialki sa ze soba sasiadujace.
  13. Z wielka niecierpliwoscia czekamy na kolejne wiesci o Lennonie :) I na bazarek plytowy !:)
  14. [quote name='jola od jadzi']Nie, nie jestem w stanie wziąc do domu szóstego zwierza, Teoś jest w bardzo fajnym hoteliku dla małych zwierząt, Pani prowadząca hotelik nie może ustać w zachwytach nad grzecznością Teosia, wg niej jest najspokojniejszym psem z wszystkich, którymi sie opiekuje.[/QUOTE] Dziekuje bardzo za informacje:) Po prostu nie wiedzialam, oczywiscie rozumiem jolu :)
  15. Jolu, czy Teos jest u Ciebie? Przepraszam ale juz sie pogubilam......
  16. [quote name='APSA']Nie wiem, póki co jestem trzy lata po studiach i liczę na to, że do emerytury trochę odłożę :evil_lol: Ale mam też chytry plan: poślubić starego milionera i odziedziczyć po nim fortunę ;)[/QUOTE] Plan jest doskonaly, najlepiej zeby mial z jakies 90 lat :evil_lol: Dostalas moj adres mailowy? Poprosze o kontakt :cool3:
  17. [quote name='Wunia']poszły dziś pieniążki ode mnie :)[/QUOTE] Bardzo, bardzo dziekujemy !:)
  18. [quote name='Wunia']:laola: Wszystkim Cioteczkom w Dniu Kobiet wszystkiego NAJ ...:Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] Haslo na dzis : "Cioteczki wszystkich krajow laczcie sie" !:lilangel::ylsuper::bye::thumbs::Rose:
  19. Witajcie!:) Hej Lennonku, jak tam u ciebie? Nadal brakuje pieniedzy na oplacenie hoteliku dla Lennona, prosimy o wsparcie :-(
  20. Zdjecia .....Cudo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
  21. Wszystkie zdjecia sa bardzo radosne i optymistyczne:) Milo popatrzec od rana:)
  22. Czesc maluszku!:) Trzymaj sie sloneczko !
  23. Dzien dobry Cioteczki:) Czesc Gapciu......
  24. Lennonku, zobaczysz znajda sie dobrzy ludzie, ktorzy zapewnia Ci dom :) Jeses wyjatkowy !!!!!!!!!!!!!!!!:)
×
×
  • Create New...