Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='papryka']psiak ma ok 3-4 latek - info na 1 stronie[/QUOTE] ok, to bedzie dla niego karma w czwartek tylko potrzebna osoba do odbioru i pokwitowania.Musi byc podany dokladny adres gdzie przebywa pies z nr telefonu i o te info poprosze na priwa.
  2. [quote name='Vasco']Ellig w imieniu psiaków dziękujemy fundacji za wsparcie:)[/QUOTE] Bardzo prosze:)
  3. Idol z ciebie to jest prawdziwa gwiazda:)
  4. [quote name='mmd']Nie ma mowy:p Czasem trzeba oblać szczęśliwy eksport do DT a później na DS... a bez papierocha do wina to ja nie siadam:diabloti:[/QUOTE] Potem bedziemy zbierac na papierochy, wina, piwa itd. itp.:evil_lol: teraz idziemy na bazarek :crazyeye:
  5. [quote name='Ellig']Ile lat ma psiak i czy jest szansa ,ze ktos moze przyjechac we czwartek okolo 14-15 po karme, jezeli tak to prosze o info na pw. karma do odbioru w Warszawie na Zoliborzu[/QUOTE] W czwartek bedzie u mnie po karme [B]APSA[/B], moze to jakos pomoze w przekazaniu karmy tylko prosze o kontakt na pw do mnie i do [B]APSA[/B]...................
  6. Odezwala sie osoba zainteresowana adopcja szczeniaka jaki kontakt mam jej podac, to moja znajoma z NK?
  7. [quote name='papryka']TZN ZA GODZINE BEDE MIALA NR KONTA TO POROZSYLAM NA PW, DOSTALAM INFOO PSIAKU ZE TO NISKOPODLOGOWIEC (KROTKIE LAPKI), WYKASTROWANY, DOGADUJE SIE Z INNYMI PSIAKAMI CHOCIAZ NA POCZATKU POWARKUJE ZE STRACHU NA OBCE PSY, JEDNAKZE GDY JUZ ZAPOZNA SIE Z PSIAKAMI BAWI SIE I SPI NAWET NA JEDNYM POSLANIU Z NIMI:) PSIAK WLASNIE PRZEWOZONY JEST DO INNEGO dt W RAJSZEWIE - KOSZT: 10 ZL PLUS KARMA[/QUOTE] Ile lat ma psiak i czy jest szansa ,ze ktos moze przyjechac we czwartek okolo 14-15 po karme, jezeli tak to prosze o info na pw. karma do odbioru w Warszawie na Zoliborzu
  8. [quote name='Wunia']Dzięki Ellig, karma będzie jako karta przetargowa ;)[/QUOTE] Cioteczki niech rzuca te papierochy, kawy , wina, piwa i inne:cool3::evil_lol: I zbieraja pieniadze na leczenie Gapcia :p (Powiedziala co wiedziala):evil_lol:
  9. Jestem na zaproszenie [B]papryki[/B].....finansowo nie ma szans....wspieram ponad 30 psow o kotach nie wspomne. Moze w czwartek pojawi sie karma wtedy bede mogla wesprzec karma ale jest potrzebny ktos "odpowiedzialny", kto po te karme przyjedzie, musze wiedziec dla ilu psow .
  10. [quote name='Wunia']Masz jakiś pomysł? Bo ja robię co mogę ...[/QUOTE] Dziekuje Wuniu, juz zagladam na bazarek:)W razie co moge jeszcze raz wesprzec Gapcia karma:)
  11. [quote name='Talcott']Owszem udało mi się wejść na konto Mamy. Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli na ten wątek. Teo - terierek, którego Mama adoptowała zamieszka teraz ze mną. Marta - córka Kasi.[/QUOTE] Marta, trudno jest teraz mowic, co by sie nie powiedzialo to i tak wydaje sie jakies "plaskie', nie wiele znaczace, chce tylko powiedziec, ze jezeli bedziesz potrzebowala jakiejkolwiek pomocy to prosze pisz, pisz na pw.
  12. Witam, poniewaz P.Jola nie podzielila sie dobra nowina to ja sie nia z Wami podziele .7 marca p.Jola otrzymala od "naszej" fundacji 300 / trzysta/ kg karmy Hill'sa dla zwierzakow w przytulisku.Mam nadzieje ,ze uda sie tez wyleczyc i wyadoptowac wszystkie "bidy" :) P.Joli i Wolontariuszom serdecznie dziekujemy za to co robicie:)
  13. [quote name='Wunia']:kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: popołudniowa kawa dla wszystkich :multi: Ciotki jazda bazarek podrzucać, bo pieniążki na leczenie będą potrzebne :razz:[/QUOTE] Dziekuje Wuniu za kawe....cmok, cmok, Gdzie ten bazarek?Ostro zagubiona.....Tylko dzisiaj, mam nadzieje:)pyta?
  14. [quote name='Szarotka']No tak, wyglada, ze sytuacja sie poprawila :):)[/QUOTE] ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, nie zapeszamy:)
  15. Oczywiscie:) Dzien dobry Lucky:)
  16. Czy dobrze zrozumialam? Nie mozna rozpoczac leczenia Julka dopoki nie znajdzie sie DS? Przeciez to jakas paranoja do tej pory moglibysmy przynajmniej zorganizowac pieniadze na konsultacje u wet. chirurga, otopedy.....Jak Ich przekonac?
  17. Jestem, zaraz przeczytam.....Witam Wszystkich.
  18. Punto , jestem z ciebie dumna!:)
  19. Gapciu, ale ty slicznie wygladasz, nie dawaj sie chorobskom.
  20. [quote name='Wunia']z wielkim smutkiem zawiadamiam, że [B]odeszła nasza koleżanka Talcott [/B]... zbyt wcześnie ... [url]http://www.dogomania.pl/threads/181833-Nasza-koleA-anka-Talcott-odeszA-a-PoA-egnanie-w-piAE-tek-w-Szczecinie[/url][/QUOTE] "Spieszmy sie kochac ludzi bo tak szybko odchodza...." [B]Talcott[/B] Nie zapomnimy !.........................
  21. "......spieszmy sie kochac ludzi bo tak szybko odchodza...... Talcott - Kasiu, nie zapomnimy......
  22. [B][I]Kasiu nie zapomnimy[/I][/B]........ [IMG]http://images48.fotosik.pl/272/9f7fe8701f6560b1med.jpg[/IMG]
  23. Nareszcie dogo ruszylo, moze ruszy tez bazarek plytowy dla Lennonka. Dada M. korzystaj z okazji :) Witam Wszystkich serdecznie:)
×
×
  • Create New...