-
Posts
38342 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Ellig replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='papryka']psiak ma ok 3-4 latek - info na 1 stronie[/QUOTE] ok, to bedzie dla niego karma w czwartek tylko potrzebna osoba do odbioru i pokwitowania.Musi byc podany dokladny adres gdzie przebywa pies z nr telefonu i o te info poprosze na priwa. -
Okaż SERCE psiakom z Radzymina i dorzuć parę groszy !
Ellig replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vasco']Ellig w imieniu psiaków dziękujemy fundacji za wsparcie:)[/QUOTE] Bardzo prosze:) -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Idol z ciebie to jest prawdziwa gwiazda:) -
[quote name='mmd']Nie ma mowy:p Czasem trzeba oblać szczęśliwy eksport do DT a później na DS... a bez papierocha do wina to ja nie siadam:diabloti:[/QUOTE] Potem bedziemy zbierac na papierochy, wina, piwa itd. itp.:evil_lol: teraz idziemy na bazarek :crazyeye:
-
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Ellig replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Ile lat ma psiak i czy jest szansa ,ze ktos moze przyjechac we czwartek okolo 14-15 po karme, jezeli tak to prosze o info na pw. karma do odbioru w Warszawie na Zoliborzu[/QUOTE] W czwartek bedzie u mnie po karme [B]APSA[/B], moze to jakos pomoze w przekazaniu karmy tylko prosze o kontakt na pw do mnie i do [B]APSA[/B]................... -
Odezwala sie osoba zainteresowana adopcja szczeniaka jaki kontakt mam jej podac, to moja znajoma z NK?
-
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Ellig replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='papryka']TZN ZA GODZINE BEDE MIALA NR KONTA TO POROZSYLAM NA PW, DOSTALAM INFOO PSIAKU ZE TO NISKOPODLOGOWIEC (KROTKIE LAPKI), WYKASTROWANY, DOGADUJE SIE Z INNYMI PSIAKAMI CHOCIAZ NA POCZATKU POWARKUJE ZE STRACHU NA OBCE PSY, JEDNAKZE GDY JUZ ZAPOZNA SIE Z PSIAKAMI BAWI SIE I SPI NAWET NA JEDNYM POSLANIU Z NIMI:) PSIAK WLASNIE PRZEWOZONY JEST DO INNEGO dt W RAJSZEWIE - KOSZT: 10 ZL PLUS KARMA[/QUOTE] Ile lat ma psiak i czy jest szansa ,ze ktos moze przyjechac we czwartek okolo 14-15 po karme, jezeli tak to prosze o info na pw. karma do odbioru w Warszawie na Zoliborzu -
[quote name='Wunia']Dzięki Ellig, karma będzie jako karta przetargowa ;)[/QUOTE] Cioteczki niech rzuca te papierochy, kawy , wina, piwa i inne:cool3::evil_lol: I zbieraja pieniadze na leczenie Gapcia :p (Powiedziala co wiedziala):evil_lol:
-
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Ellig replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie [B]papryki[/B].....finansowo nie ma szans....wspieram ponad 30 psow o kotach nie wspomne. Moze w czwartek pojawi sie karma wtedy bede mogla wesprzec karma ale jest potrzebny ktos "odpowiedzialny", kto po te karme przyjedzie, musze wiedziec dla ilu psow . -
[quote name='Wunia']Masz jakiś pomysł? Bo ja robię co mogę ...[/QUOTE] Dziekuje Wuniu, juz zagladam na bazarek:)W razie co moge jeszcze raz wesprzec Gapcia karma:)
-
[quote name='Talcott']Owszem udało mi się wejść na konto Mamy. Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli na ten wątek. Teo - terierek, którego Mama adoptowała zamieszka teraz ze mną. Marta - córka Kasi.[/QUOTE] Marta, trudno jest teraz mowic, co by sie nie powiedzialo to i tak wydaje sie jakies "plaskie', nie wiele znaczace, chce tylko powiedziec, ze jezeli bedziesz potrzebowala jakiejkolwiek pomocy to prosze pisz, pisz na pw.
-
Okaż SERCE psiakom z Radzymina i dorzuć parę groszy !
Ellig replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Witam, poniewaz P.Jola nie podzielila sie dobra nowina to ja sie nia z Wami podziele .7 marca p.Jola otrzymala od "naszej" fundacji 300 / trzysta/ kg karmy Hill'sa dla zwierzakow w przytulisku.Mam nadzieje ,ze uda sie tez wyleczyc i wyadoptowac wszystkie "bidy" :) P.Joli i Wolontariuszom serdecznie dziekujemy za to co robicie:) -
[quote name='Wunia']:kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: popołudniowa kawa dla wszystkich :multi: Ciotki jazda bazarek podrzucać, bo pieniążki na leczenie będą potrzebne :razz:[/QUOTE] Dziekuje Wuniu za kawe....cmok, cmok, Gdzie ten bazarek?Ostro zagubiona.....Tylko dzisiaj, mam nadzieje:)pyta?
-
[quote name='Szarotka']No tak, wyglada, ze sytuacja sie poprawila :):)[/QUOTE] ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, nie zapeszamy:)
-
Oczywiscie:) Dzien dobry Lucky:)
-
Łódź - Julek ze złamanym kręgosłupem - kiedy dom znaczy życie. Ma dom
Ellig replied to Sis's topic in Już w nowym domu
Czy dobrze zrozumialam? Nie mozna rozpoczac leczenia Julka dopoki nie znajdzie sie DS? Przeciez to jakas paranoja do tej pory moglibysmy przynajmniej zorganizowac pieniadze na konsultacje u wet. chirurga, otopedy.....Jak Ich przekonac? -
Łódź - Julek ze złamanym kręgosłupem - kiedy dom znaczy życie. Ma dom
Ellig replied to Sis's topic in Już w nowym domu
Jestem, zaraz przeczytam.....Witam Wszystkich. -
Punto , jestem z ciebie dumna!:)
-
Gapciu, ale ty slicznie wygladasz, nie dawaj sie chorobskom.
-
[quote name='Wunia']z wielkim smutkiem zawiadamiam, że [B]odeszła nasza koleżanka Talcott [/B]... zbyt wcześnie ... [url]http://www.dogomania.pl/threads/181833-Nasza-koleA-anka-Talcott-odeszA-a-PoA-egnanie-w-piAE-tek-w-Szczecinie[/url][/QUOTE] "Spieszmy sie kochac ludzi bo tak szybko odchodza...." [B]Talcott[/B] Nie zapomnimy !.........................