Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Ingrid to dla Ciebie herbata ja juz zlapalam kawe.....Wuniu, dziekuje, dzisiaj dostalam list:) Jak tam Gapcio, dzisiaj bedzie go ogladal wet.?
  2. Szukamy domu dla trzech szczeniakow i zbieramy pieniadze na sterylizacje ich mamy....
  3. [quote name='Kociabanda2']wiesz w ogłoszeniach nie ma zastrzeżenia, a ogłoszenia szły na całą Polskę, więc jak dotąd nie miało to żadnego znaczenia. Nikt się po prostu nie zgłaszał ani z mazowieckiego ani z skądkolwiek... Taubi, a skąd dokładnie jest ta Pani?[/QUOTE] W e-mailu do mnie do rozsylania bylo takie zastrzezenie:) Na watku tez jest, np. wpis Dominika, przez jakis czas bylo tez na pierwszej stronie nie wiem jak jest teraz. Rozumiem Wasze watpliwosci, tez je mam za kazdym razem jak jakis zwierzak jest adoptowany :)
  4. [quote name='Kociabanda2']no wiesz - tylko poza mazowieckim to tak trochę poza kontrolą, bo my nie przeprowadzimy wizyty przed ani po adopcji, a Dominik chce mieć nad tym osobiście kontrolę, bo bardzo pokochał Stefanka[/QUOTE] Wiem ale w takim razie nie mozna liczyc na szybka adopcje o czym juz sie przekonalismy,nie mozna tez w nieskonczonosc trzymac Stefana na DT bo bardzo Was kocha i tak bedzie mu bardzo ciezko sie z Wami rozstac....nie wiem tez , czy znajdzie sie ktos chetny do adopcji Stefana z takimi zastrzezeniami, chodzi o Dominika....Najwazniejsze moim zdaniem to to zeby Stefan mial rownie dobry dom jak u Was, sprawdzony i tylko i wylacznie w Polsce!:)
  5. [quote name='taubi']Babka już wczesniej adoptowala psa ze schroniska tylko ona mieszka daleko od Warszawy.[/QUOTE] Moim zdaniem wazne jest to zeby Stefan mial dobry , sprawdzony dom a nie to ,zeby mieszkal na Mazowszu.:) Gdzie mieszka ta Pani zainteresowana adopcja Stefana?Kto zna ten dom?
  6. Jestem w imie pamieci Talcott. [*].....bede sledzic watek i w miare mozliwosci pomagac.
  7. [quote name='Isadora7'][B]Nie jest istotne ile, w rozliczeniu bedzie tez podana lista osób i kwota całości, sadzę że tak najlepiej.[/B][/QUOTE] Zgadzam sie z Twoim zdaniem, wazna jest pamiec .
  8. To slychac ,ze zostaly usuniete 4 posty....niejakiej [B]elik[/B], ktora prosila o namiary na chirurga w Warszawie i 3 odpowiedzi w tym 1 moja....to ciekawe , dlaczego?I kto to robi? Pozdrowienia dla Pipi i jej zwierzynca:)
  9. [quote name='Nikus']robi się już wysyłam...[/QUOTE] Dziekuje. .....pomysl z puszka miom zdaniem nie jest dobry
  10. [quote name='Nikus']wyślę Ci je Ra_dunia...już idzie na PW[/QUOTE] Nikus pomoz prosze ja tez nie mam nr konta....
  11. [quote name='AniaGucio']Jak zrobić, żeby banerki były aktywne. Help please :([/QUOTE] 1.wchodzisz w ustawienia i edytuj sygnature 2. zaznaczasz banerek , ktory wstawilas / klikasz na niego a potem na znaczek taka niebieska kula ze znakiem nieskonczonosci i klikasz na te kulke, pokazuje Ci sie miejsce na wpisanie linku strony, ktorej dotyczy banerek, musi to byc strona glowna watku,czyli zaznaczasz link pierwszej strony watku i wklejasz tam gdzie powiedzialam, 3.Na koniec klikasz "zapisz sygnature"najlepiej jest to robic po koloi z kazdym banerkiem,:)
  12. Dobranoc Lennon:) http://www.dogomania.pl/threads/181880-Bazarek-ksiAE-A-kowy-na-Rufusa-i-Idola-do-dnia-26-marca-2010-do-godziny-22-00
  13. [quote name='majqa']Dooooooobranoc Kochanie!!!!!!! :-) http://www.krakvet.pl/mikita-rumen-tabs-100tab-p-421.html Pa, pa!:)
  14. Dobrej nocki dla Wszystkich Aniolow:sleep2::glaszcze:
  15. Niestety bywa, że psy mimo dobrego karmienia mają problemy z przyswajaniem jakichś składników, ale można to stwierdzić dopiero na badaniu krwi. W najgorszym przypadku może to być problem z trzustką; wtedy pokarm nie jest dobrze trawiony i dla psa może posiadać nadal cechy czegoś do jedzenia. Rumen tabs nie zaszkodzi wypróbować, choć pomaga raczej w brakach mikroflory pomagającej w trawieniu, na niedobory składników pokarmowych nie pomoże.
  16. :eek2: Oplulam monitor , pora na odpoczynek. Milego wieczoru!:razz:
  17. Wunia ta jest ekstra,no chyle czolo wiedzialas co wybrac:ylsuper:
  18. :Rose:Majqa wspaniale, ty to masz Serducho!Serdeczne pozdrowienia dla Twojej Mamy :angel:. W razie co to moge jeszcze wygrzebac spod ziemi troche karmy z/d i moze j/d Hill'sa.:Rose: Sto lat! :BIG:
  19. [quote name='Szarotka']To Lutek juz bedzie mial co jesc :):)[/QUOTE] Na razie nikt sie w sprawie odbioru karmy nie odezwal, dzisiaj juz nie odbiore info z dogo, dopiero jutro po poludniu, dlatego najlepiej pisac na pw.
  20. Przepraszam Cioteczki ale takie odkladanie nie sprzyja adopcji, moze jest ktos kto pojdzie na te wizyte i to jak najszybciej. To jest powazna sprawa.......
  21. Wuniu:)Ty kofana dziewczyno a ktora poszla bo moze pojde do samego diabla i cos z pod ziemmi wyniose:)
  22. Jak moge pomoc, czy sa jakies konkretne wskazania , rodzaj karmy itp.
×
×
  • Create New...