[quote name='izabellah-aldonda']Qrcze pisałam, pisałam i gdzies mi uciekło....więc jeszcze raz
Byłam we wtorek u Jagusi w odwiedzinach.
Kiedy patrzysz na szczęśliwą psią mordkę , merdający ogon ,jej własny kąt, a do tego wspaniałą rodzinę....ciężko nie uronić łzy wzruszenia.
O takim domu dla Jagi marzyłam - ludzie , którzy ją kochają i podziwiają, codziennie mimo ludzkich spraw mają czas tylko dla niej. Spacery ,zabawy,szaleństwa z napotkanymi czworonogami . W domu piękne posłanko, wiele zabawek, pełna miska i głaski bez umiaru.
Widziałam w jej oczach wdzięczność. Dla takich chwil warto to robić, choć nie zawsze się udaje,często tracimy chęć i nadzieje, pamiętajcie dla takich chwil warto :)[/QUOTE]
Ta wspanialy prezent na Swieta:)
[IMG]http://images41.fotosik.pl/274/5e8dfe3a3db48616.jpg[/IMG]