Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38351
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='3 x']kurde ja Michowi ciacha podjadalam, ale suchej nie próbowalam ;)[/QUOTE] No to musialas byc bardzo glodna :lol::lol::lol:
  2. Malutka sunia jest sliczna. Kochana Melba prosze jak szybko sie zaklimatyzowala, nie ma to jak spokoj i poczucie bezpieczenstwa:)
  3. Mam jakis kubraczek a moze i 2 czy ktos jedzie w tym tygodniu do Ronji i Bartka?
  4. [quote name='akucha']Głupol mały z Dudiego, no. Ronju, jesli znajdziesz trochę czasu, zmierz go za przednimi łapkami. Zamówię świrusowi szelki.[/QUOTE] Moze te ode mnie beda dobre:)
  5. [quote name='mysza 1']Już wysyłam, dzięki.[/QUOTE] Dziekuje wstawione:)
  6. Bardzo potrzebna jest karma!!!!!!!!!!!!!!!
  7. [quote name='mru']jakby ktoś chciał to wyślę mu na maila![/QUOTE] Juz porozsylalam, mam nadzieje ,ze znajdzie sie wlasciciel....
  8. [quote name='mru']wystarczy kliknąć regular download... [url]http://www.sendspace.com/file/k1ctlh[/url][/QUOTE] Ok, dziekuje:)
  9. Pytaja na Fb jakiej wielkosci jest Malutka, moze jakis filmik wstawie? zajrze za godzine....
  10. [quote name='mru']zawołasz Izę? mam plakat, zaraz wrzucę [SIZE=4][B]LINK DO PLAKATU[/B] [url]http://www.sendspace.com/file/k1ctlh[/url][/SIZE] teraz - kto może drukować?[/QUOTE] Plakat jest juz niedostepny.........
  11. To nie o to chodzi..:shake:. Plakaty poszly, lecznica na Belgradzkiej tez zawiadomiona!
  12. Wiesz ,ze nie..............ale juz rozsylam wiadomosci wsrod znajomych, plakat tez.
  13. Piekny jest....Ludzie z Ursynowa, Kabat potrzebni....Pani Iza SZ.
  14. Zrobie wydarzenie dla Bianki tylko wieczorem pewnie:) juz... [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=110297929039673&num_event_invites=0#!/event.php?eid=110297929039673&index=1[/url]
  15. To co widze na zdjeciach jest po prostu niemozliwe to jakis fotomontaz:):):)
  16. Emisiu, odpoczywaj dziewczynko:)
  17. [quote name='mysza 1']A o dziwo, jak zrobiłam podgląd do druku to mi się pięknie do excela skopiowało. Jestem na najlepszej drodze do zakończenia rozliczenia ;) wszystko już podrukowałam, część porównana. Czasu mi ostatnio brakuje ale lada moment będzie rozliczone ;) Najgorsze są początki a to moje pierwsze takie allegro ;) Ale dla Wisienki wszystko:loveu:[/QUOTE] Mysza wyslij mi prosze na maila zdjecie dyplomu, to wstawie podziekowanie na FB.
  18. Nutusiu kochana jestesmy z Wami i mam nadzieje ,ze juz za chwile jakas psina znajdzie u Was DT.
  19. Dobrze to czekamy....
  20. Lennon wszystkich wykiwal, przeciez to jest mlodzieniaszek:)
×
×
  • Create New...