[quote name='mysza 1']A o dziwo, jak zrobiłam podgląd do druku to mi się pięknie do excela skopiowało. Jestem na najlepszej drodze do zakończenia rozliczenia ;) wszystko już podrukowałam, część porównana. Czasu mi ostatnio brakuje ale lada moment będzie rozliczone ;)
Najgorsze są początki a to moje pierwsze takie allegro ;) Ale dla Wisienki wszystko:loveu:[/QUOTE]
Mysza wyslij mi prosze na maila zdjecie dyplomu, to wstawie podziekowanie na FB.