Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Dzień Kundelka....mam takie marzenie, żeby wszystkie psy miały kochajace domy, tego wam życzę psiaki.
  2. Ewuniu, nie ma lepszego domu. Nie znam lepszego domu dla zwierzaków, domu pełnego miłosci , cierpliwości, troski . Domu gdzie żyje się ze zwierzakami domownikami na co dzień i od święta. Masz wielkie serce i pokochałaś Figunię <3, rozumiem Cię doskonale. Myślę, ze znajdziemy Figuni dobrych Ludzi, proszę nie martw się.
  3. Figunia już po zabiegu sterylizacji, malutka bardzo płakała, Ewunia za chwilę postara się już zabrać ją do domu, może w domu się uspokoi. zdj. Ewa
  4. Śliczna i kochana sunia, trzymam mocno kciuki za jutrzejszy zabieg.
  5. Piękne pożegnanie Rokusia, on wie jak bardzo go kochaliście, jest w naszych sercach na zawsze.
  6. Kami do Zuzi- Nie widziałaś mojego kota :) ))))) Ala behawiorystka, najlepiej uspokaja zwierzaki po kłótni.
  7. Sama słodycz, cudne zdjecia wszystkich trzech dziewczyn :)
  8. To spojrzenie , kiedy ukradłam Pańci biały ser z talerza i nie dało się zwalić na kota, bo był Skubany w ogródku.
×
×
  • Create New...