Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38346
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Dobre wieści, czyli jest szansa na dom dla Cebulka :)
  2. Świetnie, to zmieniam ogłoszenia, powodzenia Pączuś. :)
  3. Dzien dobry. Kolejny dobry tydzien. Rano radosne powitanie i zwiad w ogrodzie./slady jeza i kota/. Ogon Nadii juz wysoko w gorze i radosnie merda. Przywolywana udaje ze to nie do niej, ale podchodzi juz do reki ale za chwile Odskakuje. Obydwie radosnie biegaja po calym ogrodzie i wokolo domu. Jakis gwaltowny halas w sasiedztwie nadal powoduje panike ale przywolane obie wracaja. Madre Kochane psiaki /troche cwaniaki Mysle ze juz nas polubily. Pozdrawiamy Ps. Nadia na 3 lapach biega znakomicie.
  4. Nadia jest odwazniejsza i smielsza. Ale ciagle zachowuje dystans ok. 1-1.5 Jak sie zapomni podejdzie blizej lub przebiegnie. Reaguje na pochwaly i mile slowa. Gdy wracam z pracy ciesza sie obydwie i przybiegaja. Pozytywnie zareagowaly na pierwszych gosci/w tym mezczyzn/. Nadia reaguje na cmokanie i moje wolanie. Ale silne charaktery to maja obydwie. Spacer wokol domu. Tu reakcja na glos sąsiada. Trzeba troche poszczekac a potem przyglądać sie. Odkryły już istnienie bramy i bramki - okno na świat. Pierwsze przyjaznie ze spacerujacymi sąsiadami zawarte.
  5. Które to jest szczepienie?. Czy już maja komplet szczepień ? informacje potrzebne do ogłoszeń.
  6. Marysiu, super propozycja, Seramarias mieszka w Ursusie. Maluchy mają zdobione ogłoszenia w kilkunastu grupach na Facebooku...na razie cisza....wakacje nie sprzyjają adopcji. Ładne zdjęcia bardzo się przydadzą.
  7. Na razie nie ma pytań, tak jak napisała Tyśka , moje ogłoszenia są na Warszawę Ursynów i Ursus, Trudno jest robić ogłoszenia na cala Polskę, bo ktoś musi zrobić wizyty przed adopcyjne i ewentualnie odwieźć do potencjalnego domu szczeniaki.
  8. Szczeniaki mają ogłoszenia na Warszawę i na Ursus. Wklejam kilka poprawionych na ile sie dało zdjęc.
  9. Pozdrowienia z Katowic. Burza była straszna i przesiedziana w kącie za fotelem. Na szczęście mieszkamy na górce i nas nie zalał. Nadia za fotelem pozwala sie głaskać i nie ucieka. Dzisiaj było bardzo upalnie. Chowaly się co chwila pod inny krzak. Są naprawde wspaniałe i mądre. To dobrej nocy. Jola i spiochy Nadia i Flora.
  10. W upały dobrze schować się pod magnolia.Wszystko ok. Nadia odbywa samodzielne spacerki wokoło domu i po ogrodzie. Flora jak przystalo na stateczna sunie więcej odpoczywa w cieniu. Florka po kąpieli obrazila sie. Ale po uczesaniu jej przeszlo. Nie wiem kiedy uda się to z Nadia.No czas pokaże. Dobrej nocy. Jola Nadia i Florka.
  11. Kilka poprawionych zdjęć na tyle na ile dało sie coś zrobić.
  12. Nie najlepsza widomość , ale jest jeszcze kwestia jakie sa wyniki. bo mogą to być różne stadia rozwoju choroby.
  13. Cyt. Dziś 2 malenkie kroczki do przodu - u Nadii. Nie chowala sie miedzy krzakami oraz gdy kucnelam i wzięłam Florke na ręce kilkakrotnie podbiegla i polizala mi rękę.Pieski są piękne i mądre. Wspomagają sie wzajemnie. Na dziś kończę.Pozdrowienia z Katowic.
×
×
  • Create New...