-
Posts
38346 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dobre wieści, czyli jest szansa na dom dla Cebulka :) -
Dzien dobry. Kolejny dobry tydzien. Rano radosne powitanie i zwiad w ogrodzie./slady jeza i kota/. Ogon Nadii juz wysoko w gorze i radosnie merda. Przywolywana udaje ze to nie do niej, ale podchodzi juz do reki ale za chwile Odskakuje. Obydwie radosnie biegaja po calym ogrodzie i wokolo domu. Jakis gwaltowny halas w sasiedztwie nadal powoduje panike ale przywolane obie wracaja. Madre Kochane psiaki /troche cwaniaki Mysle ze juz nas polubily. Pozdrawiamy Ps. Nadia na 3 lapach biega znakomicie.
-
Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Kochany psiak <3 -
Nadia jest odwazniejsza i smielsza. Ale ciagle zachowuje dystans ok. 1-1.5 Jak sie zapomni podejdzie blizej lub przebiegnie. Reaguje na pochwaly i mile slowa. Gdy wracam z pracy ciesza sie obydwie i przybiegaja. Pozytywnie zareagowaly na pierwszych gosci/w tym mezczyzn/. Nadia reaguje na cmokanie i moje wolanie. Ale silne charaktery to maja obydwie. Spacer wokol domu. Tu reakcja na glos sąsiada. Trzeba troche poszczekac a potem przyglądać sie. Odkryły już istnienie bramy i bramki - okno na świat. Pierwsze przyjaznie ze spacerujacymi sąsiadami zawarte.
-
Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Cebulka? -
Pozdrowienia z Katowic. Burza była straszna i przesiedziana w kącie za fotelem. Na szczęście mieszkamy na górce i nas nie zalał. Nadia za fotelem pozwala sie głaskać i nie ucieka. Dzisiaj było bardzo upalnie. Chowaly się co chwila pod inny krzak. Są naprawde wspaniałe i mądre. To dobrej nocy. Jola i spiochy Nadia i Flora.
-
W upały dobrze schować się pod magnolia.Wszystko ok. Nadia odbywa samodzielne spacerki wokoło domu i po ogrodzie. Flora jak przystalo na stateczna sunie więcej odpoczywa w cieniu. Florka po kąpieli obrazila sie. Ale po uczesaniu jej przeszlo. Nie wiem kiedy uda się to z Nadia.No czas pokaże. Dobrej nocy. Jola Nadia i Florka.