Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Bądźmy dobrej myśli, tyle dobrego już sie stało, Szamanek ma dobrą przyszłość, lepsze życie, musi być dobrze.
  2. Dojechali, Chester jest wyraźnie zdezorientowany, nie napił się wody, chyba zapomniał o smyczy. Jednocześnie jest łagodny, dal się pogłaskać. Uważamy z Ewunią, że musi odpocząć. Mocno wierzymy w to , ze sie odbajdzie w hoteliku. Jest chyba nieśmiałym psiakiem.
  3. Z całego serca dziękujemy, ale wzruszenie.... Chester został zabrany z miejsca , które znał, ze to nie było dobre miejsce to wiemy ,ale pewnie do niego przywykł jeszcze nie wie do jakich "luksusów" jedzie! Tak, tyle lat zmarnowanych.
×
×
  • Create New...