Biedna jest ta sunia, tyle zmian w tak krótkim czasie i jeszcze szczeniaki, ważne jest żeby ja ogarnąć również weterynaryjnie, szczepienia, odrobaczanie, i te leki na uspokojenie trzebaby skonsultować.
Przed nią jeszcze dużo stresu.
Trzymam za nią mocno kciuki. <3