Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Biedna jest ta sunia, tyle zmian w tak krótkim czasie i jeszcze szczeniaki, ważne jest żeby ja ogarnąć również weterynaryjnie, szczepienia, odrobaczanie, i te leki na uspokojenie trzebaby skonsultować. Przed nią jeszcze dużo stresu. Trzymam za nią mocno kciuki. <3
  2. One nie wiedzą ,że mają "Boże Narodzenie" :) Wspaniale ,że pojadą razem do hoteliku. Jestem bardzo wzruszona.
  3. Serdecznie dziękujemy, na razie zaczynamy od OLX i FB. Zobaczymy jaki będzie odzew bo jednak szukamy dla niej domu z ogrodem.
  4. Zaczynamy ponownie ogłaszać Melę. https://www.olx.pl/oferta/sliczna-sunia-mela-czeka-na-kochajacy-dom-CID103-IDIzy9y.html
×
×
  • Create New...