Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. W takiej sytuacji jak zwrot z adopcji zawsze zastanawiamy sie co jeszcze mozna było zrobić z naszej strony, ze strony hoteliku itp. , te pytania wynikaja z troski o psiaki, oczywiście bardzo to przeżywamy ale jest też najwazniejsza w tym wszystkim rzecz, to ,że psiak wraca pod naszą opiekę, że nie zostaje wyrzucony czy oddany do schroniska, to tez jest to poczucie bezpieczeństwa które z Ewunią bardzo sobie cenimy. Gdyby nie liczne rozmowy Ewuni z przyszłymi domkami, troska i wymagana jakie im stawiamy myślę,ze tych zwrotów mogłoby być więcej. Dlatego cieszmy sie z tego ,że Mela jest bezpieczna. Dobrego roku 2021 dla Wszystkich życzę.
  2. Jak dobrze sie tu dzieje, o wątku Amberka dowiedziałam sie od Ewy Marty, a sama zobaczyłam informacje o znalezieniu psiaka na forum mieszkańców Hlonda Ostoja Wilanów.
  3. : "Witam ,trochę info o Meli już się aklimatyzuje sama zostaje już tabletki na lambrie dostała przez 5 dni teraz ma przerwę 10 dni i znów 5 dni Tanidazolum dostaje"
  4. Dla Wszystkich życzymy , zdrowych i szczęśliwych Świąt.
  5. Dla Wszystkich życzymy , zdrowych i szczęśliwych Świąt.
  6. Dla Wszystkich życzymy , zdrowych i szczęśliwych Świąt.
×
×
  • Create New...