-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
W takiej sytuacji jak zwrot z adopcji zawsze zastanawiamy sie co jeszcze mozna było zrobić z naszej strony, ze strony hoteliku itp. , te pytania wynikaja z troski o psiaki, oczywiście bardzo to przeżywamy ale jest też najwazniejsza w tym wszystkim rzecz, to ,że psiak wraca pod naszą opiekę, że nie zostaje wyrzucony czy oddany do schroniska, to tez jest to poczucie bezpieczeństwa które z Ewunią bardzo sobie cenimy. Gdyby nie liczne rozmowy Ewuni z przyszłymi domkami, troska i wymagana jakie im stawiamy myślę,ze tych zwrotów mogłoby być więcej. Dlatego cieszmy sie z tego ,że Mela jest bezpieczna. Dobrego roku 2021 dla Wszystkich życzę.
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
-
Figa - dzielna maleńka mamusia dwóch szczeniaczków.
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu