Jump to content
Dogomania

Mameczka

Members
  • Posts

    406
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mameczka

  1. Meza ciagle gnebie, moze jak zobaczy psiaka na zdjeciach i w potrzebie to zmieknie.Nie wiem czy uda mi sie go namowic ale jak juz mowilam musialabym go chyba o umowe na pismie poprosic.
  2. Hmm teraz to troche zglupialam.Znalazlam przypadkiem pudla, ktorego pani oddaje bo dziecko ma alergie.Idiotka nie upewnila sie najpierw tylko wziela psa z pseudo a teraz po miesiacu wywala. Co myslicie o przygarnieciu takiego psiaka? Z pseudo juz nigdy w zyciu nie kupie bo duzo sie dowiedzialam od was ale nad adopcja sie zastanawialam. Doradzcie...
  3. Mameczka

    Mioty 2010

    :loveu::loveu::loveu: Aleee slodkie:loveu::loveu::loveu:
  4. Filodendron slicznie go obcielas.Naprawde mi sie bardzo podoba :)
  5. Ciemka jestes wspaniala.Wzruszam sie za kazdym razem jak czytam te posty.Trzymam kciuki za malenstwo!!!!!!!
  6. :megagrin: :diabloti: no tak ja tez widzialam dzis w parku yorka wielkosci prawie sredniego sznaucerka:crazyeye:
  7. Energy ale w takich krotkich wloskach :crazyeye: Naprawde ?? Czy musialas troche zapuscic?
  8. Ja napewno bede karmic domowym jedzonkiem(gotowane i surowe mieso ,ryz warzywa) ale juz o tym pisalam. Pamietam ,ze jak pisalam ,ze psa chce chce kupic z (jak sie potem dowiedzialam pseudo) hodowli gdzie karmia chapi to malo co mnie nie zliczowali ze to i pedigree to zabojstwo dla psa i napewno mi zaraz zdechnie :shake: [B]ja nie mam takiego zdania [/B]ale wole sama dobierac ilosc miesa jaka ma zjesc pies. Nasze onki maja cudna siersc i ladne kupki na gotowanym, nie maja tez kamienia na zebach bo jedza kosci i jedza sporo kurzych lapek ze wzgledu na stawy.
  9. Trzymam kciuki za psiczke, moze faktycznie czyms sie strula, zlapala cos na dworze.Pies mojej cioci kiedys tak sie czyms strul i miala takie same objawy, po antybiotykach i sterydach wyzdrowial na szczescie. Mam nadzieje ,ze z Twoja bedzie podobnie.
  10. No normalnie sie zakochalam w tych Twoich suniach :loveu: Ech szkoda ,ze nie mozna w takiej fryzurce wystawic pudla...
  11. Mameczka

    Mioty 2010

    Hmm to moze pudle sa troche inne. W domu rodzicow akurat zwykle byly ONki ONkowate lub kundelki i tylko suczki byly zawsze super przytulasne i przeemile.Chlopaki owszem fajne i kochane ale np. brat duzo walczyl zeby swojego owczara nauczyc lezenia na lozku ale on tylko na moment potrafi wskoczyc a potem idzie na podloge :mad:(brat mieszka sam ze swoim wiernym psiakiem i czasem by sie tak poprostu pokizial i poprzytulal ale on woli jak sie go poklepie po klacie i potarmosi)
  12. Mameczka

    Mioty 2010

    Ja np. poprostu kocham sunie dlatego ,ze to takie wieksze przylepki od chlopakow. Cieczkami sie nie przejmuje bo jesli nie zapalam checia wystawiania i hodowli to ja wysterylizuje. Poza tym musi byc rownowaga w domu ;) jest dwoch synkow, maz, kot, ja i kotka no to chyba musi byc sunia no nie :cool1:
  13. Tak tez zrobie.Poczekam , poczytam, troche poplacze ;) Musi byc chciany przez wszystkich. Dzis po kolejnej rozmowie stwierdzil ze koniec 2010 poczatek 2011 jest calkiem realnym terminem ale jak juz pisalam teraz to juz chyba na pismie musze to miec:mad: Energy ale ile ja moge bez tego wytrzymac tez jestem tylko czlowiekiem :diabloti::razz:
  14. zebym tylko wiedziala jak mojego paskudnego meza przekupic :diabloti: Echh:shake:
  15. :loveu::loveu::loveu: Ale cuuudne :placz: Ja chce takiego
  16. Tez uwielbiam pudle w fryzurce jak u Energy. Przecudne sunie :loveu:
  17. Mameczka

    Mioty 2010

    Ech chyba bede musiala udusic meza.Nie moge w ogole znalezc pudli srednich.Vericolor miala teraz szczeniaki a hodowli Zlocisty Jastrun w ogole nie moge znalezc w necie:oops: macie jakis link?
  18. Sliczna jest.Az mi sie plakac chce ,ze nie mam takiej
  19. I ja rowniez gratuluje slicznym mordeczkom:multi:
  20. No dawaj dawaj pokaz co tam wykombinowalas ;)
  21. Monik@ i co z kotkiem? Co powiedzial inny wet? Ja tez mam koty w domu i sledze temat choc specjalnie nie wiem co moge doradzic. Wiem ,ze sa dla ludzi takie napoje NUTRIDRINK do kupienia w aptece nawet bywaja o smaku kurczaka, tylko czy kot moze to pic nie wiem. Daje sie to ludziom wycienczonym choroba wiec moze dla chorego kicia tez sie nadaje ;)
  22. Fajne zdjecia.My nad morze tylko jak jest cieplo na spacerki chodzimy bo nasze ONki jak zobacza tyle wody to nie ma sily zeby do niej nie wlazly :shake:
  23. Mameczka

    Pudel Duży :-))

    Musze przyznac ,ze Duze pudle sa dla mnie najpiekniejsze.Jak patrze na sunie cawira lub lilix to az mi sie geba smieje. Maja takie madre i wesole spojrzenie.
  24. Mam takie marzenie zeby troche do agility ja poszkolic ale to nie tak ,ze musi byc w tym najlepsza.Ot tak dla zabawy z pieskiem i dla satysfakcji. Zdecydowanie wole wieksze psy i gdyby nie koszt utrzymania i mala sofa to pewnie wzielabym duzego:p. W domu sa tez 2 owczarki i chyba lepiej bedzie sie jej biegalo z nimi po lesie jak bedzie troche wieksza niz miniaturka.
  25. No jasne, jakbym chciala kanapowca to wybralabym inna rase.Ja chce raczej psiaka do sportu( i do kochania oczywiscie )wiec zastanawiam sie tylko , ktory mi sie zmiesci na 2 osobowej sofie jak juz dzieci beda spaly a my w trojke(z psem) bedziemy mogli wreszcie spokojnie usiasc i tv poogladac :razz: No i wygral chyba sredni tez ze wzgledu na utrzymanie. Teraz trwaja jeszcze rozmowy z mezem kiedy dokladnie chcemy kupic psa i jak juz bede miala umowe na pismie:mad: to zaczne szukac :evil_lol: Wiec zyczcie mi powodzenia bo jak sie nie dogadamy to chyba bede samotna matka z dwojka dzieci kilkoma pudlami:diabloti:
×
×
  • Create New...