Jump to content
Dogomania

Mameczka

Members
  • Posts

    406
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mameczka

  1. Wiecie co ja gotuje z wypelniaczem i dzis znalazlam w sklepie makaron dla psow.Niby z jakimis witaminami.Kupilam bo Lolowi lepiej wchodzi makaron niz ryz. Slyszalyscie o nim? starczy mi tego na bardzo dlugo bo to jest chyba ze 2 kilo a ja daje tylko tyle zeby wywar z mieska zagescic, szkoda mi takiego rosolku wylewac ;)
  2. Mameczka

    Pudel Duży :-))

    To ja tez nie rozumiem jaka roznica byla w tych psach i cenach? Moze tylko co ktorys miot zglaszaja ,zeby nie wyszlo na jaw ,ze kryja co cieczke np? W tym przypadku ciezko chyba uznac, ze te z rodowodem sa dobre bo hodowca ewidentnie kombinuje. No i tu wlasnie znow pojawia sie pytanie skad u licha wiedziec ,ze ta hodowla jest dobra??
  3. Ja jesli moge sie wtracic to gotuje miesko a warzywa daje na sam koniec tylko zeby sie zagotowaly bo tak najmniej witamin traca.
  4. Zofija to ja chetnie wkleje na allegro jakies ogloszenie ale musze miec dokladne wytyczne bo jeszcze tego nie robilam ;) prosze o info na priva :)
  5. Zastanawialam sie czy pudle czasem mniej kleszczy nie lapia przez to geste futerko.Ja koty i psy zabezpieczam jak tylko mrozy odpuszczaja az do poznej jesieni bo na pomorzu sporo ich jest :( ale widze ,ze np. moj bialy kot znacznie mniej lapie niz psy rodzicow i moja druga kicia wlasnie z powodu gestego futra, chyba trudniej im sie wbic gdzies ;)
  6. no to moze cos z polarku? polar tez do pewnego momentu nie przepuszcza wody a na bardzo brzydkie warunki to raczej nie potrzebujemy bo nie lubie dlugich spacerow jak leje i wieje z dwojka maluchow upapranych po czobki glowy:evil_lol:
  7. myslalam o takim najlepiej ten z brazem albo z zielonym [url]http://www.allegro.pl/item840326296_golfik_sweterek_dla_pociechy_ekstra_jakosc_34_cm.html[/url]
  8. mysle o takim golfiku ale narazie ma jeszcze kwarantanne i tylko na chwile do naszego ogrodka wychodzi ;)
  9. Kiedys ludzie beda sie ciebie pytali czemu ten piesek sie nazywa czarna skoro jest bialo -brazowa jak tak dalej bedzie sie zmieniac hihi ;)
  10. i jeszcze pare [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/365/loleczekr.jpg[/IMG][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1935/lolilek.jpg[/IMG][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4571/lolilo.jpg[/IMG] i jak wam sie podoba nasz nowy fryz? Lolowi baaardzo nie podobalo sie wyrywanie wlosow z uszu ale pani sie nad nami zlitowala i to zrobila, mowila, ze tak zarosnietych u szczeniaka jeszcze nie widziala.Dalej bede sama wyrywac bo ona tylko odslonila kanal sluchowy ;)
  11. no to przeszlismy metamorfoze ;)[IMG]http://img30.imageshack.us/img30/3374/loliszon.jpg[/IMG]
  12. Sliczna i chyba bedzie tak jak Gosia pisze taka czarno-brazowa.Czarne wloski dluzsze i takie sztywne a pod spodem takie mieciutkie brazowe ;) Fanje ma takie usmiechniete pysio :)
  13. Claudia ja mam psa bez rodowodu, bo odkupilam od babki ,ktora pilnie chciala sie go pozbyc, ale tak jak dziewczyny pisza , nie wiem co z niego wyrosnie.Niby mial byc miniaturka ale juz jest spory jak na 5 miesiecy , no i nie ma jednolitego koloru tak jak rasowe pieski.Z rodowodem masz pewnosc ,ze bedzie zdrowy i podobny do rodzicow.Jesli wogole nie zalezy Ci na psie z rodowodem poszukaj pudelkowatego psa z DT albo schroniska, tylko wtedy to juz naprawde trzeba sprawdzic czy socjalizuje sie z innymi psami, bo pieski po przejsciach moga miec jakies zaburzenia psychiczne no i ciezko znalezc mlodego psa.
  14. Wiesz Claudia ja dluugo marzylam o pudlu i w koncu mam.Tak jak pisze Filodendron to nieslychanie fajne ,ze mozesz sobie wziac na kolana pieska i sobie go czasac a potem wstac i robic co innego.Normalnie przy czesaniu np. OKow stoje na wyciagniecie reki, na dworze, kudly zbieram do wora a potem musze cala sie odklaczyc.Do tego jeszcze cale mieszkanie codziennie pelne jest klakow.Jesli chcesz miec pudla do sportu i do kochania to wloski obcieta na w miare krotka fryzurke sprawia moim zdaniem mniej klopotu niz jakakolwiek siersc psa. Dodam jeszcze ,ze mam 5 miesiecznego sredniaczka i uczy sie tak szybko ,ze az trudno uwierzyc. :)
  15. tak tak ciemka czekamy na twoj wolny czas i zdjecia :) a co teraz je mala? robisz juz jej zmiane diety?
  16. Tak mi sie zdaje :p Wiem ,ze barf to troche co innego ale w gotowanym takie mniej wiecej powinny byc proporcje.Moze jak podrosnie i przestanie byc taki wybredny to pomysle o barfie ale narazie niestety troche czasu mi brak a przede wszystkim brak dostepu do swiezego miesa.Cala rodzina jedzie na mrozonym miesku bo zakupy w miesnym robie raz na jakis czas jako ,ze na osiedlu nie ma:mad:
  17. Ja slyszalam ,ze szczeniaki potrzebuja weglowodanow, potem juz znacznie mniej dlatego daje makaron ale to sa takie proporcje ,ze wiecej jest warzyw i miesa niz tego, moze 1/4 to ryz lub makaron.
  18. Noo fajnie wyglada :) ja mojego narazie nie bede za mocno pokazywac.Po srodzie jak bedziemy u fryzjera pokaze go dokladniej.Narazie kazdy wlos innej dlugosci bo maly nie daje mi sie obciac. Dobrze chociaz ze troche sie kreca to az tak nie widac ;)
  19. sachma odrobaczylam mojego Lola juz dwa razy i od wczoraj w koncu zaczal jesc:multi: moze i faktycznie ma to zwiazek bo przedwczoraj dostal ostatnia dawke tabletki na robale:razz: W kazdym razie zjada makaron z miesem z kurczaka i warzywkami a oprocz tego surowe kurze lapki.daje mu jeszcze jakies witaminki od weta do jedzonka.Uff odetchnelam z ulga.:lol:
  20. Jest bossska.Uwielbiam ta cudowna opowiesc o poswieceniu i oddaniu no i o pszeszczesliwej malej czarnulce :) To dopiero bedzie milosc, chyba czarna bedzie myslala ,ze jest twoja corcia.
  21. Oj dziekuje bardzo.Wiedzialam ,ze gdzies bylo zdjecie ale nie moglam znalezc.Skserowalam sobie zdjecie z pierwszej strony gdzie sa trzy panienki.Takie masz chyba zreszta w avatarze.Mam nadzieje ,ze pozwolisz mi je wykorzystac jako modelki ? :razz:
  22. hmm, no to moze ty sie do tego nie bierz ;) moj coprawda wyglada teraz nie lepiej bo sama pierwszy raz obcinalam psa ale jak ktos umie obcinac pieski to przynajmniej mi sie wydaje to latwiejsze od np. zrobienia garba u wielblada albo zubra.
  23. mi tez to sie podoba ,mozna jeszcze pofarbowac lakierem zeby bardziej sie odcinaly od reszty te paski.To chyba nie jest trudne do zrobienia, potrzeba tylko troche wyobrazni zeby takie cos wymyslic a pomysl juz przeciez jest ;)
  24. Energy daj mi koniecznie jakies ladne zdjecie bo w srode idziemy z moim pudliszonkiem do fryzjera i chcialabym go obciac tak jak twoje damulki :lol::razz: Wow udalo mi sie edytowac wreszcie ;) Powiedz mi jeszcze jak robisz im takie cudne loczki? poprostu nie prostujesz suszarka? bo ja pierwszy raz jak wykapalam to suszylam i czesalam Lola a teraz po deszczu troche mu sie zaczynaja krecic.
  25. :angryy::angryy::angryy::angryy: O Rany Boskie po co ja tu wlazlam:shake: Ciekawe co sie stalo z tymi .... no nie wiem jak okreslic te sliczne dziewczyny z cieplym usmiechem na twarzy robiacym sobie zdjecia z zamordowanym przez siebie pieskiem. To przeciez nie sa chyba ludzie? Moim zdaniem one powinny isc za kratki bo to POTWORY, ktore zdolne sa zabic w bestialski sposob kogokolwiek.
×
×
  • Create New...