Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. jak mozesz wstaw zdjęcie/a
  2. poczekaj ok miesiaca nawet
  3. wystarczy sprawdzić czy sa drozne przy okazji jakiegokolwiek zabiegu np.czyszczeniezebów,jeśli sie okaże że sa drozne to faktycznie wina lezy prawdopodbnie gdzie indzej jesli drozne nie są a sa jedynie przytkane to wtedy bez problemu mozna odetkac,jeśli sie nie wykształciły to walczysz z tym całe zycie bo rekonstrukcji kanalika jeszcze nikt chyba nie robi,a wet który boi sie sprawdzić tego typu rzecz albo nie wie jak się zabrac do tego albo bagatelizuje sprawe
  4. z corgi sypie sie futro cały rok,a karyyna napisała że chciałaby takiego co się nie sypie,więc cóz po charakterzez,jak jeden z 'parametrów"odpada
  5. nie denerwuj się,cieczka się kończy moze,kolor moze byc rózny,dużo tego wycieka?
  6. no to "pokrewne"nie wiem jak to dokładnie wyglada,ale jeśli jest tak jak myślę to "ta rasa tak może mieć" a co to sa kitki?
  7. łoł,mikita i jeszcze dolfosowskie,chyba za duzo,jest takie powiedzenie"nadmiar jest równie szkodliwy jak niedobór".jeśli pies je dobrej firmy karme,nie ma biegunek(szybszy pasaz jelitowy nie pozwala na wchłanianie sie mikroelementów lub wchłanianie w nieweilkiej ilosci).to trzymajcie się samej karmy,jeśli gotujecie to podajecie ALBO jedne suplementy albo drugie.macie watpliwości to badacie krew na wapń i fosfor(wazny jest ich stosunek wzgledem siebie nie ich wynik pojedynczy zwłaszcza że pies jest w okresie wzrostu)
  8. jak chcesz sucha to wybierz sobie dział sucha karma a tam masz opinie ludzi karmiacy poszczególnymi.miłej lektury
  9. a jaka to rasa psa.ja mam pita-u niego w pachwinach na brzuchu tez nie ma sierści
  10. mój pies ma problem bakteryjny
  11. jeśli chcesz psa odchudzić to pierwsze o co powinnas poprosic weta to o bilans kaloryczny,wyliczy ci w nim ile kalorii ma twój pioes przyjmowac w oparciu o dana karmę.jeśli masz suchą karme w domu to spisz jej kalorycznoc(jest w tablece na opakowaniu albo dostepna w internecie po wpisaniu nazwy),oczywiście ruch wskazany,ale nie skoki do patyków czy piłek,taki normalny"w poziomie"w lecie najlepsze jest pływnie. usypianie psa z powodu otyłości to totalna bzdura zajżyj jeszcze do działu diety-tam te były opisywane rózne karmy w odniesieniu do odchudzania
  12. jeśli zakupiłeś taki szampon to zapewene podejzewasz że pies ma pchły,zamiast tego kup np.spray p/pasozytom (fiprex,frontline,effipro,fypryst)i wybij to draństwo.szamponem wszystkiego nie usuniesz.
  13. podobnie jak Angina-spotykam często grzywki które są tak samo szcekliwe jak sznaucer mini czy pinczery min.
  14. cysty na jajnikach wypełnione przeważnie echogenicznym płynem sa widoczne na monitorze usg
  15. Karyyna spokojną,starszą suczkę asta np z adopcji(bo sprawdzona)
  16. nie ma nic gorszego niz stawianie diagnozy-alergia-na oko,z takimi objawami jak twój psiak ma moze byc równiez nużyca,albo obecnosc pcheł. mój pies tez ma problem świądowy i zmiany skórne a z alergia nie ma nic wspólnego czy tez pasożytami. jeśli chcesz zostac przy tym orijenie i chcesz żeby przytył to mozesz mu karmę dosmaczać.dodatkowo jeśli pies chudnie mimo wszystko zrób psu badania-piszesz że jest stary
  17. nie istnieje cos takiego jak najlepsza karma dla psa.bedzie dobra ta,która twój pies bedzie tolerował,takie tematy jak twój były zakładane wielokrotnie.jeśli dobrze poszukasz w tym dziale to na pewno znajdziesz odpowiedzi.masz cały dział o opiniach ludzi na temat poszczególnych karm suchych,czy gotowanego,czy barfu
  18. upss "nie"gdzieś mi umknęło.
  19. piszesz że lubisz krótkie mordki,moze buldożek?
  20. gryf80

    guz sutka

    w momencie trudności z oddychaniem robiliście rtg,ekg,pomiar cisnienia tętniczego,badanie krwi?
  21. nie wpływa,jak masz wątpliwości to mozesz:odpalić w jakiejkolwiek wyszukiwarce i poczytac albo pójsc do weta i spytać
  22. gryf80

    Nic nie je :(

    przegłodzić jeden dzień-bez żadnych smakołyków tylko swobodny dostep do wody oraz dużo ruchu,na drugi zje to co dasz.pies szczuply to pies zdrowy.
  23. no nie wiem czy shih nie "kłaczy się".po przytulaniu takiego pieska zawsze mam bluze oblepioną kłakami
  24. chounapa spróbuj,jak pisala evel,ze stress out'em.kupisz go w zoologiku.od psiarzy znajomych słyszalam o nim dobre opinie jesli chodzi o psy lękliwe
×
×
  • Create New...