Jump to content
Dogomania

Nogutek

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Nogutek

 • Rank
  Newbie
 1. Pies ma już prawie 9 tygodni i ma się dobrze. Ostatatnio w 1 dniu weterynarz go zaszczepił i odrobaczył od nowa. Mówił, że ma złe wspomnienia z psami z tamtych terenów ale na szczęście z nim jest okej, chodzi dobrze itd. Mówiła jedynie, że chyba z jądrami coś nie tak bo trochę źle są położone ale zmieżają ku doskonałości :D Za nie całe 3 tygodnie (12 tydzień) będzie można wychodzić z nim na dwór. Pozdrawiam!
 2. Witam, chciałbym zapytać się czy coś się stanie, gdy psa wykąpie szamponem do sierści. Mój szczeniak (7 tygodni) ma włosy, ponieważ to rasa shih-tzu. Szampon to happs za ok. 8zł przeciw pchłom.
 3. A odpowiecie na temat wychodzenia z psem na dwór? Może już wychodzić po 2 szczepieniu?
 4. To znowu ja. Dzisiaj pies dostał nową karmę royal coś tam ^^ bardzo droga ale słyszałem, że jest najlepsza. Ma też nową szczotkę a grzebień już miał, smycz flexi oraz szelki. Czy już po 2 szczepieniu (10 tydzień) można będzie wychodzić z pieskiem?
 5. Jeszcze u weterynarza nie byłem ale oczywiscie, że niedługo pojadę i dam znać :)
 6. Mam jeden z piesków z tego zdjęcia. Tak pies miał od razu budne łapki ale reszta nie miała.. Właściciel ich jeszcze raczej nie mył :/ Pies w samochodzie trochę kichał ale tam było zimno więc nie dziwię się. Piesek jest bardzo ruchliwy ale też dużo śpi.
 7. Witam, posiadam sześciotygodniowego shih-tzu. Wczoraj został przywieziony. Został 2 razy odrobaczany i 1 szczepiony. Karmięe go karmą nasączoną przegotowaną wodą. Jest to dobry pomysł? Kiedy psa będę mógł myć szamponem i wyprowadzać go na spacer? Co gdy wyciągnie się psa i co chwilę sika na podłogę (w 1 dniu zrobił aż 2 kupki i ponad 7 razy nasikał a na dwór go wyprowadzać nie mogę)? Dobrym rozwiązaniem na kichanie jest do karmy z wodą dodanie rozpuszczoną tabletke rutinoscorbin? Jak nazywa się suszona karma pokazana na zdjęciu niżej?
×
×
 • Create New...