Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. no niech sam sobie kryje:evil_lol:,a psów w to nie miesza,ewentualnie może daj go na czarne
  2. znam takie psy,które mimo iz są juz dorosłe maja zaburzona gosp.wpniowo-fosforową.cały czas zmuszone sa dostawać wapno(dla psów nie dla ludzi)aneczka,napisz cos więcej co je na co dzień,jakie prep.suplementujesz.przeważnie wszystko "bierze"się z niedoborów pokarmowych
  3. stronghold-na dilofile,ale niestety nie działa na kleszczory i meszki
  4. kasiu-pamietaj o jednym -nawet jeśli pies po lekach czuł sie nie wiem jak dobrze nie pozwalaj mu za rżadne skarby wskakiwać na łóżka,zeskakiwać,łazić po stopniach i tego typu historie, tylko pogłębi się problem
  5. dama jak tam sucz
  6. ja nawet co 3 lata-niektórzy producenci szczepionek tak maja napisane w ulotkach informacyjnych.oczywiście mówie tu o psach dorosłych-nie o szczenietach czy starych osobnikach
  7. :loveu: dobrze że sunia bezpieczna,myslę że po tym kompleksowym odrobaczaniu w ciagu miesiaca nie poznamy suni:p
  8. co do ogłoszeń to myslę,że do gazet nie warto chyba że ze zdjęciem,tak mi się wydaje.
  9. ile biorą za ten hotel?bo gdzies mi mignęło ale znależc nie mogę
  10. :oops:tak wiem,tylko że mi gdzies umknęło o :-(śmierci właścicielki na forum.ale już ok.super,że jesteście-bo gdyby nie wy to ja nie wiem co by było,wolę o tym nie mysleć.
  11. będzie dobrze,chłop jest mocny,a może spróbowac juz po malutku nożyczkami wycinać futro do zabiegu,no wiecie ....małymi kroczkami,żeby stresu nie było
  12. dziewczyny pomózcie dramat [url]http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/389979,zmarla-wlascicielka-przytuliska-dla-zwierzat-w-rachowie,id,t.html[/url]
  13. paulina-a ta azjatka-coś więcej o niej,czemu w izolatce ile ma lat i takie tam,bo jesli nie ma wątku na molosach mogłabym załozyć.bo tak jak napisałaś ma chore oko i pewnie w miare szybko trzebabyłoby się tym zając
  14. no własnie nie tylko brzydka pogoda,przez tydzień lejdi bedzie juz pewnie w extra kondycji po tym zabiegu
  15. oo lenka to w czestochowie dobra straz,bo z tego co widze w lublinie,w sprawie sprzatania po pupilach to róznie-jak ide do pracy to na chodniku trzeba wykonać slalom gigagnt,zeby nie wdepnac.musza chyba minąć ze dwa pokolenia ludzi,żeby właściciele zrozumieli,że aby było czyściej smieci i psie odchody wyrzuca sie do kosza(oby ich było jak najwięcej bo na razie to szkoda klawiaturę marnować ).sama byłam świadkiem jak facet(policjant z resztą )szedł z psem na smyczy pies załatwił sie na chodniku a on odwrócił głowę jakby to go nie dotyczyło i odszadł,a "ślad"pozostał.
  16. :fadein: zgadzam się w całej rozciagłości z przedmówczyniami-nieżyt żoładka może trwać nawet miesiacami(wymioty szczególnie rano,pojadanie trawy)a nie leczone może być grożne.zrób jej głodówke 24 h-dobre dla regeneracji żoładka i w "wychowaniu"grymasnicy
  17. co do karmy,moim zdaniem każda dobra ważne żeby było co nasypać do michy.lepsze pedigree niz woda+chleb
  18. wydaje mi się ,że właściciel jesli takowy nawet jest to się i tak nie zgłosi
  19. super cieszę się bardzo
  20. ;)u "mnie" kosztuje 18 zł,jak nic nie wyjdzie to nie ma sensu podawać bo po co.jest to moim zdaniem najlepszy sposób na "robaki"
  21. advocate jest super na płaskie,ale ważne jak napisał/a molosmolos-zgodnie z instrukcja obsługi(chi o to że podać na skóre nie w sierść i najlepiej w kilku miejscach żeby nie spłynał).advocata mozna stosować od 6 tyg życia. profender z tego co wiem w spot-onie jest tylko koci chyba że w miedzy czasie cos w spot-onie dla psów wynależli
  22. z twoich opisów raczej wynika że to zespół szyjny,i carprodyl na to średnio działa.na to(jeśli lekarz wet potwierdziłby) potrzebne są silne leki sterydowe i tzw.gorset z ligniny gruby -na szyję i przednia cz.ciała,żeby nie ruszał szyja-kazdy ruch szyja sprawia ogromny ból.jeśli to jest ta choroba to trzymam kciuki za was i współczuję
  23. moim zdaniem tragedi nie ma jeśli chodzi o aspat i alat(weterynarz omacywał okolicę wątroby?była bolesność?)kreatynina troszeczkę podniesiona,ale jest odwodniona więc takie wyniki mogabyć,wysoki poziom eozynofili(kwasochłonne)występuje przy robaczycach ,alergiach,stresie,o to tyle co mam do powiedzenia
  24. no tak,moje gluty gdy były małe tez zostawały 9 godz same.większosc ludzi tyle pracuje.
  25. ale ona jest ładna.gdyby ja wystrzyc można z niej "zrobic"yorka,maltańczyka ,westa.a ja wam mówię ona moze byc czyjąś sunia z okolicy(10-15 km od miejsca znalezienia)ale wiadomo jak to na wsi-zgineła to sie znajdzie a jak zginie to się wezmie nastepne,nikt jej szukał pewnie nie bedzie,a stzrelać do zwierząt to strzelają-wiem bo mieszkam kiokanaście kilometrów od miejsca znalezienia suni
×
×
  • Create New...