[quote name='Olson']Na firmie mamy dwa psy. Przez kupę czasu jadły Pedigree, albo jakiegoś paskudnego Darlinga. Od ponad roku poprosiłam, żeby im zmienić - wybrałam Joserę Solido. Psy nie mają aż tyle ruchu - jeden co prawda jest cały czas wypuszczony, drugi w kojcu - chodzi może półtorej godziny dziennie na spacerek.
Jednak teraz dochodzę do wnisoku, że ta karma nie jest najlepsza. Jednak za 30kg płacimy 150zł - chciałbym coś w podobnej cenie, ale lepsze. Może ktoś coś poradzić?[/QUOTE]
jak za taką cenę 30 kg to się nie ma co zastanawiać.jeśli psy ją jedzą i biegunek nie mają to ok.