-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
[quote name='razed_in_black']dla tej dziewczyny po prostu nie wyhodowali jeszcze psa albo chce mieć psa na siłę, rozumiem wybieranie ras bo też tak robiłam, ale trzeba wybrać kilka i porównać wszystkie ze sobą, rozważać za i przeciw... a kot? może ona kota potrzebuje, a nie psa...[/QUOTE] może maine coon ?kocury ważą po 12 kg:eviltong:
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Magdalena_Kopy']Wysłałam jej te propozycje, z tego co wiem to wstępnie bardzo jej się spodobał corgi (cardigan konkretnie), dalmatyńczyk za duży niestety :( asiak_kasiak- ja podałam tylko konkrety których ktoś tutaj się domagał :) wiadomo że psa trzeba wychować ale szybciej zrobisz ze sznaucera/pinczera wściekłego jazgoczącego potfffora niż z na przykład cavaliera. Nie ma sensu proponowac osobie która szuka psa w miarę wylewnego, przyjaźnie nastawionego do ludzi rasy która ma w swoją charakterystykę wpisaną nieufność ;) tylko o to chodzi[/QUOTE] corgi to owczarki krotkonogie z długim grzbietem-pisałas że koleżanka mieszka na 3 pietrze(jeśli pomyliłam to przepraszam)bez windy.moim zdaniem taka rasa odpada w przedbiegach.przeciez nosic go nie bedzie bo jest dośc ciężki ktoś z przedmówców proponował małe krótkowlose teriery....moim zdaniem warto sie zastanowić
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Problem z oddawaniem kału - niby zaparcia - a kregoslup
gryf80 replied to AniaCwiekala's topic in Neurologia
jak kręgosłup u twojefgo psa?co dostaje na co dzień do jedzenia? -
jaki był odstęp czasowy pomiedzy założeniem obrozy a tymi kleszczami?niby nie trzeba przecierać psa ta obrozą ale moze właśnie tyrzeba?
-
tak ,możesz podać preparaty wspomagajace prace czy też regenerujace watrobę.na pewno nie zaszkodzisz.jeśli pies jest zdrowy to nie ma znaczenia jaka karme podajesz
-
jak dobrze pamietam ok15-18 kg
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
to moze byc tzw.kaszel psiarniany,nie koniecznie nosówka.czy meloxidyl jest wskazany przy nosówce wg mojej skromnej wiedzy nie,natomiast antybiotyk długo,nawet bardzo długo podawany jak najbardziej
-
[B]magda kopy[/B] proponuję jakies rasy z długimi kończynami -nie typu jamnik.wszak to trzecie pietro bez windy jak pisałas.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[B]cynn jak tam piesek.moim zdaniek lek p/zapalny i p/bólowy jest mu przy tym problemie z dróg od[/B]dechowych nie potzrebny a nawety bym powiedziała zagrażający żyyciu(rozwala płytki krwi,jeśli psiak ma problemy z krzepnięciem to może się skończyć tyragicznie).moim zdaniem potrrzebny psu antybiotyk a nie lek p/zapalny. miała przed podaniem tego leku mierzona temperature?
-
[quote name='Ashenevale'][COLOR=#0D0B0B][FONT=Tahoma]Ehh... Niestety witam z powrotem.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#0D0B0B][FONT=Tahoma]Byłem dzisiaj u weta i zaszczepiła psa przeciwko wściekliźnie,a przy okazji poprosiłem o jakieś dobre krople na kleszcze. Dostałem Advantix i od razu po powrocie mu zakropliłem.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#0D0B0B][FONT=Tahoma]Jakieś 5h później przeglądam miejsce wczorajszej "operacji" i co widzę ? Kolejny kleszcz kilka cm obok....[/FONT][/COLOR] [COLOR=#0D0B0B][FONT=Tahoma]I pytanie. Co mogę kupić dla psiaka jako skuteczna ochrona przeciwko kleszczom? I nie proszę o linki do przyrządów, tylko o skuteczną ochrone ;).[/FONT][/COLOR] [COLOR=#0D0B0B][FONT=Tahoma]Ps. Czy jeśli po wyjęciu kleszcza nie widziałem głowy, ale na jej miejscu było coś czerwonego ( chyba skóra) to dobrze ?[/FONT][/COLOR][/QUOTE] zastosowane przez ciebie krople sa skuteczne.ale musisz pamietać aby zakraplac co miesiąc chyba że zainwestujesz w obroże "długoterminowe"
-
[B]dellos[/B] zależy ilepieniażków chcesz przeznaczyć.jeśli nie masz zbyt dużo funduszy to poleciłabym ci firmy Daphnia szampon Hau Lady-skoncentrowany z olejkiem norkowym,na opakowaniu pisze że dla długowlosych ale dla tych z krótkim włosem takze sie super nada.jest tani bo op co prawda małe 200ml ale cena to ok 12 zł
-
nie dostałam chwilowo Biobifen'u,za to nabyłam obroże Pess-Per(wersja bezzapachowa)-trochę szajsowata,ale tania.u mnie problemem sa bardziej pchły niz kleszcze.a burki od dwóch dni zaczęly się dośc intensywnie drapać.zobaczymy po 2-3 dniach jaki efekt poprzednia wersja obroży Pess była strasznie śmierdząca-co prawda psy w budach za dnia ale w nocy śpia w domu...
-
a ten unidox to w tym przypadku na co?moze powinien konkretne krople lcznicze dostawać.
-
możesz spróbować ukrecać przy skórze w kier.odwrotnym do ruchów wskazówek zegara.ja tak robie może zostac glowa wskórze niestety ale co najwyzęj bedziesz pote czuł nieweilkie uwypuklenie pod skóra psa.czasem moze zropiec.tak czy inaczej po wyciagnięciu posmaruj woda uteniona lub jodyna. ja mam fypronil w sprayu psikam nim na watke "namaczam"kleszcza chwilke czekajac i usuwam jak powyżej.taki niemrawy kleszcz zawsze wychodzi w całości
-
być może ,zawsze jak sa wątpliwości to warto podjechac do lecznicy.
-
a mnie zaciekawiła obroża puławskiego biowetu biobifen.zastanawiam się czy nie zaeksperymentować
-
moze to byc tez nużeniec(mniej prawdopodobne ale trzeba wziąśc to pod uwagę)więc zeskrobina byłaby wskazana.był u lekarza?
-
jesli problem się uspokoił to ok.moze lk wet nie bardzo rozumie o co go pytasz bo tego nie zna.jest to proste badanie dajace tego samego dnia odp.
-
cos mi się wydaje że do gali z psiakami nie wpuszczą.
-
[quote name='Nicolette1'][COLOR=#0000ff]Ze Stanów jej nie da się sprowadzić a w Europie jej nie ma. I może być podobna w działaniu jak Vetoryl. [/COLOR][/QUOTE] jeśli chodzi o selegiline to u nas występuje pod nazwa Segan
-
a co z badaniem?
-
[url]https://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:5QIbOnZJhBQJ:www.sanofipasteur.pl/visu.documentheque%3FcodeDocument%3D279%26codeSite%3DSP_PL%26codeRubrique%3D56%26codeLangue%3DPL+&hl=pl&gl=pl&pid=bl&srcid=ADGEESgJDaJ2lJQMNcaTH7zfInWGduWd-5FWVpW5FQlEE_z2dXYPWF0G2DRiiE_wZsf33YLdnXeC-H6rVlpWq9JCMhCMxL1QqZxLO0bwS82q50z4yXkaAa_q98Yf9UCxO25lx9liQD7J&sig=AHIEtbQADpk8uhYeedOYp0-oEZQoHoU5MA[/url] tu powinieneś znależć odp.na nurtujące ciebie pytanie
-
nie każdemu chce się czesać codziennie
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
moja suka była sterylizowana w urojonej.nic się nie działo