Pierwszy tel. nie został odebrany, napisałam smsa. Dostałam odp., że pies jest aktualny, lecz będzie problem z transportem. :/
Owszem, pikuś, lecz problem w tym, iż naprawdę jestem uziemiona, nawet nie przychodzi mi do głowy, do kogo mogłabym zwrócić się z prośbą o ew. transport. A zależy mi na piesku, bo terierkowatego szukam od jakiegoś czasu..