-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
po zastrzykach nie bedzie sie męczył,przynajmniej nie powinien-te leki blokuja cieczkę(choć w tym przypadku nie o to chodzi) i objawy z nia związane łącznie z ciążą urojona.trzeba tylko pamietać o kontynuacjach. jeśli nie zastrzykui to pozostaje reoperacja
-
robione bylo badania krwi,zdjęcie rtg?
-
albo pokochać psa takiego jakim jest,albo do końca życia zastrzyki antykoncepcyjne.
-
tak przy cimalgexe jak przy innych nlpz/ach moga wystapic wymioty,przeważnie sa to wymioty ciagłe,nie sporadyczne.z tego co opisujesz piesz ma zaparcie i wymioty moga wystapić od ciagłego napinania się/parcia.na pewno potzrebny ci preparat laxacyjny.byc może to od tej kości.niektórym psom wystarczy tylko kawałeczek aby doprowadzić do obstrukcji. kastracja chemiczna raczej nie powinna mieć wpływu na takie objawy jakie opisujesz
-
[B]magdalena[/B] jak tam piesek koleżanki-[B]dance[/B] ja znam ale z lublina
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[B]rosemary [/B]ja także jak cocermaniaczka palcami ukrecam(nawet jeśli zostanie ryjek w skórze to psu sie nic nie stanie przecież) [B]aganela[/B] jeśli masz persa wychodzacego to nie zakładaj obroży-lepiej zainwestować w jakis spot on(ja dla swoich kotów stosuję fypryst 1x na m-c lub 2).kot przechodząc pod ogrodzeniem np.z siatki moze się zawiesic i udusić
-
ale preparty oczywiście podawaj,
-
możesz dawać mu wszystko,olej z łososia równiez,ale czy to samo apzs?moze inna choroba dodatkow?np tarczyca?
-
po kolei:szampon-tylko skuteczny w chwili jego zastosowania,nie dziala na dłuzej,co innego mozesz zastosowac zamioast kropelek czy obrozy-tak moaesz sa do kupienia sparye np.effipro,fypryst,fiprex. 2 doczepione kleszcze to prawdopodobnie samica i samiec w trakcie kopulacxji,obecnośc kilku kleszczy wpitych w skóre w bliskiej odległosci od siebie jest mozliwe
-
masz ,kopiuje ze strony lecznicy: Od 01.2012 każdy pies z krajów UE posiadający paszport może zostać przewieziony do Wielkiej Brytanii na podstawie paszportu i aktualnych szczepień. Szczepienia przeciwko wściekliźnie musi zostać zrobione przynajmniej 21 dni przed wyjazdem, jeśli szczepienie przeciwko wściekliźnie będzie wykonywane regularnie co roku (nie wolno przekroczyć daty szczepienia!) to przy kolejnych wyjazdach te 21 dni nie obowiązuje. Odrobaczenie i odpchlenie na 24h przed przekroczeniem granicy nadal obowiązuje. Psy z poza UE mogą odbyć kwarantanne w specjalnym ośrodku zatwierdzonym przez tamtejszy nadzór weterynaryjny na koszt właściciela. Dokładne informacje dostępne są na stronie: [url]http://www.defra.gov.uk/wildlife-pets/pets/travel/pets/[/url]
-
[B]joven [/B]nie ma co podkładać jeszcze drwa do ogniska..[B].lukasz[/B],jeśli faktycznie nie idzie się znimdogadać to "olej"go,na wszelki wpadek listy z pogróżkami zbieraj.postaraj się na wszelki wypadek nauczyc psa nie zbierania nic z ziemi jak i od obcych z reki..
-
wszystko owszem wskazane,ale skąd kase na to wziąść...
-
patrząc na skład to "zwykła"karmanie posiadajaca w sobie nic szczególnego,jednoczesnie możesz podawać cokolwiek
-
pewnie, po obcięciu bedzie krótkowosy ;)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
spróbuj dogadać sie z sąsiadem...
-
:kciuki:.chwali sie take czyny.czasem sobie myślę,człowiek cos planuje a życie pisze swój własny scenariusz...pewnie tak miało byc, i już.zycze powodzenia
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
może spróbuj convascence support instant royal canin-proszek wyglądajacy jak mleko w proszku do rozcienczania z woda,możesz też uzywać recovery w/w firmy lub tez puszki convalescence też z rc.
-
przy znacznej otyłosci psa jest duże prawdopodobieństwo że cześć np.jajnika moze zostac w "środku"wynika to z trudnego dostepu do niego(wszystko otoczone zwałami tluszczu). xx52-nie zauważyłam,po inj.hormonalnych problemów innych niz guzy sutka czy ropomacicze(to mozna w /w przypadku odrzucic)
-
jeśli jest ok m-ca po cieczce to faktyczniemoze byc urojona,bo raczej watpie że psa pogryzły np.mrówki
-
[quote name='Magdalena_Kopy']Dlatego ciągle jej doradzam adopcję jakiegoś otwartego na świat i kompletnie pozbawionego lęków szczeniaka ;) ale uparta jest, może jak zobaczy że ciężko będzie coś wybrać to zdecyduje się na psa choćby o innej sierści. A co sądzicie o cairn terierze? Pomijając to że jest szorstkowłosy ale ostatnio się gdzieś natknęłam na zdjęcia i taki fajny zawadiacki się wydaje ;)[/QUOTE] ja znam trylko jednego dość dobrze.co moge zaznaczyc w wyniku moich obserwacj:dużo spokojniejsze niz westy,nie maja az tak bujnego owłosienia niz west,łatwiej zadbac o szatę,dosc przyjazne dla otoczenia nie szczekliwe..chyba tyle
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
to co opisujesz może byc albo jak pisały przedmówczynie pozostałościa jajnika lub tez ropień kikuta macicy.miożna wykonac badanie usg(jeśli to ropień),ewentualnie podac w inj.środki hormonalne antykoncepcyjne,ewentualnie pokochac taki stan
-
Problem z oddawaniem kału - niby zaparcia - a kregoslup
gryf80 replied to AniaCwiekala's topic in Neurologia
uuu,szkoda że nie udało sie pomóc.. -
z ta waga corgi faktycznie przegięłam.ale swojego zdania nie zmienie i wiekszośc lek wet poprze moje i nie tylko moje słowa,krótkonozne nie powinny chodzic po schodach(generalnie schodzić) 11 kg jamnika teściów nie podniosę.nawet nie ma opcji
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
weimar ja mam to samo chyba -obroża Pess
-
nie no spoko,ale trzecie pietro to troche wysoko,3 x dz na dwór po schodach.....hmmm,przez pewein czas pewnie będzie ok,ale po jakims tam czasie "wyskoczyć "może kregosłup i wtedy kolezanka zmuszona bedzie dżwigac ok 25 kg psa na 3 pietro...dlatego polecałabym cos mniejszego,coś co w razie niedyspozycji mozna byłoby wziaść po pachę,bez szkody na ludzki kregosłup.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with: