-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
JAGA ze schroniska w Białej Podlaskiej już mieszka z cudowną osobą
kinga_kinga7 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
[B] zuzka2 [/B]myślę,że tak! Jaga waży może ok 8 kg;) ciesze się,że spodobała Ci się Jaga i zajrzałaś:) -
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podrzucę w górę!! bo cioteczki coś nas nie odwiedzają.. -
Delikatna ,wrażliwa Sarenka [*]....Odeszła...
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='jostel5']Nie mam czasu,ale swoją radością muszę się z Wami podzielić! :) Rozmawiałam z Andzike-Guzy Sary po dwóch dniach przyjmowania antybiotyku się zmniejszają! :cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::ghost_2::ghost_2::ghost_2::cunao:[/QUOTE] :Cool!::Cool!::sweetCyb::sweetCyb::klacz: -
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Czekam na zdjęcia :p[/QUOTE] dzięki Kapselku za odwiedzinki u Lusi:) -
Delikatna ,wrażliwa Sarenka [*]....Odeszła...
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
piękne psiaki i już w dobrych domkach:multi: -
Tobi ze schroniska w Białej Podlaskiej.Tobi pojechał do DS
kinga_kinga7 replied to Paja's topic in Już w nowym domu
to ja z rana podrzucam Tobisia..:) -
BP podhalan Alvaro ma już cudowny dom:)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='cavani']A ja jutro wpadnę na chwilkę do schroniska obejrzeć szczeniaczka z uszkodzoną, powykręcaną łapką i nie odmówię sobie przyjemności wyczochrania białego misia Alvara. Szepnę mu na uszko, jak się tu wszyscy o niego martwią... Nie mówiłam jeszcze, że strasznie mi się podoba jego imię! Pasuje do niego jak ulał![/QUOTE] to i ode mnie!:) -
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='lideczka']ludzie sa gorsi od zwierzat...podnosze Lusie i sciskam malenstwo[/QUOTE] żebyś wiedziała,Lideczko..:( -
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='yuki']Kinga a jest szansa, żeby w najbliższym czasie porobić małej jakieś lepsze fotki ? Do ogłoszeń by się przydały.[/QUOTE] tak! zdjęcia Lusi będą jutro;) -
dostałam emaila od Agi:) [B]U nas wszystko dobrze Paulinko,jakoś nie mam czasu na nic tylko praca i praca.Lu jest świetna i niedawno dowiedzieliśmy się ,że ma AD_HD hihihihih.Nie chce mi się nawet zdjęć robić żeby coś wstawić ,ale jak juz nadejdzie ta wyczekiwana wiosna to polepszy mi się ihhih. To fajnie ,że martwicie się co sie dzieje z podopiecznymi schroniska-chwali się !!! [/B]
-
[quote name='anita_happy']funia - jak bedzie decyzja o tym, ze sunia jedzie - daj znać - zrobimy zrzute na bilet na fb...moze jakis pontonik do spania...materacyk ktos podaruje..moze karmę..cokolwiek... potrzebuje fotke jak ona siedzi smutna w kącie..w budce[/QUOTE] ja też deklaruję się do biletu.....
-
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia77']Zapisuje maluszka, będe zaglądać[/QUOTE] zaglądaj,zaglądaj Kasiu..:) -
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='elmira']Robi sie coraz cieplej. Psiaki nie będą marznąć. Chociaż żadna zima niestraszna, kiedy spędza się ją w domu.[/QUOTE] nie ma jak w swoim ciepłym domku przy boku opiekuna..:):) -
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='cavani']Jakie dobre wieści! Cudownie by było, gdyby choć tym jednym oczkiem mogła oglądać świat...[/QUOTE] witaj cavani!!! u Lusi:multi: -
BP podhalan Alvaro ma już cudowny dom:)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='lideczka']witam i podnosze bialego misia wlasnie udostepnilam post o Alvaro na fb moze jeszcze ktos pomoze[/QUOTE] dzięki Lideczko:) Przed Alvarkiem jeszcze długa droga..więc przyda się każdy grosik!! -
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
w górę Szarutko:) -
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
też tak myślę, czekam cały czas na wiadomość kiedy będzie wizyta, ja chciałam jechać z nią w tą sobotę, ale zależy kiedy doktor będzie miał dyżur. Jak tylko coś będę wiedziałam zaraz napiszę, więc proszę o cierpliwość, chociaż u mnie jest nerwowo!!! ALE JESTEM DOBREJ MYŚLI:multi: -
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']Tak ma bardzo dobrą opinię-podając tu namiary najpierw poszukałam opinii w internecie-wykłada na UP,jest znany za granicą.Wyciąga psy ze skrajnych przypadków,przeprowadza bardzo trudne operacje-warto spróbować-może się uda.Nie mogę więcej pomóc,ponieważ jestem z dolnośląskiego.[/QUOTE] wielkie dzięki, zobacz odległość nie stanowi przeszkód i tak weszłaś na wątek malutkiej i już jej pomogłaś, teraz podnoś watek do góry i trzymaj kciuki :iloveyou: -
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Nie doczytałam jak to się stało, że tamto oczko było zranione? Ktoś to zrobił celowo?[/QUOTE]nie wiem,czy celowo..prawe oczko miała mechanicznie zranione -żywcem przekłute:mad: -
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Dopiero zobaczyłam wątek malutkiej. Dr Balicki z Głębokiej to najlepszy psi okulista w Lublinie.[/QUOTE] włąśnie do niego umawiamy wizytę,ale dzięki i zaglądaj do nas!! -
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
nie mogę się dodzwonić do dr,ale uruchomiłam kontakty w celu umówienia wizyty,właśnie czekam na tel.kiedy ona będzie:laugh2_2::laugh2_2:rozmawiałam też z Panią u której Lusia przebywa,jest jak najbardziej za tą konsultacją i też uruchomi swoje kontakty!! [B]Oby tylko diagnoza była dobra,że drugie oczko można uratować[/B]