Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [quote name='elmira']Oczywiście. Najważniejsze jest to, że Małemu się polepszyło:)[/QUOTE] ufff,to już dobrze!! Elmirko a ten przelew,który zrobiłam na 500 zł doszedł?
  2. jestem na zaproszenie,Tinka piękna,malutka..cudowna:) pomóc też na razie nie dam rady:(
  3. nikt nie zagląda..Szarutka zaprasza!:)
  4. tak to prawda, opiekę ma dobrą, tylko w jej przypadku dobrze by było gdyby od teraz poznawała swój DS.Ona rzekomo chodzi koło nóg opiekuna, oby znalazła odpowiedzialny dom jak najszybciej!!!!!
  5. [quote name='jostel5'][B][U]Kinga[/U][/B] [B]-Zaczekaj jeszcze chwilę z przelewem do schronu! Zrobię Ci przelew od Arabiansanety (pieniądze są jeszcze w skarbonce-trzeba je formalnie "wyjąć").[/B][/QUOTE] ok! Ja właśnie zapomniałam,że Arabiansanet też wpłaciła,tylko na świnkę:multi:
  6. [quote name='yuki']To dawaj maleńką, jakoś nie mogę przestać o niej myśleć...[/QUOTE] dzwoniłam do jej opiekunki tymczasowej,żeby się umówić,ale na razie nie odbiera,spróbuję później.. włśnie rozmawiałam i wstępnie jestem umówiona na sobotę :) [B]Nie jest powiedziane,że Lusia nie będzie widziała na lewe oczko! -trzeba by było pojechać z nią na konsultację np.do Lublina[/B],ale o wszystkim porozmawiam w sobotę:)
  7. [QUOTE]Akrim w ubiegłym tygodniu ustaliła chyba z Kierownikiem sprawę przelewu pieniędzy z konta Fundacji do schroniska:)[/QUOTE] aha,to super! [B]Czy te pieniążki,które są uzbierane na Alvarka mogę już wysyłać na konto schroniska?[/B]
  8. u Lusi wszystko w porządku! mała świetnie sobie radzi i ma dwie psie koleżanki:) a zdjęcia zrobię niuni osobiście,tak się cieszę,że zobaczę ją na "żywo" tylko szkoda,że ona nie zobaczy mnie..
  9. ja też zaglądam do Bezia :) Co dzisiaj u Was?
  10. [quote name='Dogo07']Szarutka ma: allegro alegratke gumtree.warszawa (do aktywacji na podanego maila) adopcja psa petsy.[/QUOTE] super! na gumtrre już aktywne:)
  11. [quote name='andegawenka']Boże jaką trzeba mieć odporną psychikę żeby tam być:shake: podziwiam...[/QUOTE] no,trzeba andegawenko! Ja często nie jeżdżę,a jak już,to jest mi bardzo ciężko tam jechać,patrzeć na te wszystkie psiaki,które wyciągają łapinki ile tylko się da,żeby tylko je wymiziać..:(
  12. [quote name='muzzy']A jak samopoczucie po odstawieniu leków przeciwbólowych? Nie narzeka jakoś szczególnie?[/QUOTE] nie..Alvaro jest [B]bardzo dzielny[/B]!!
  13. [quote name='Dogo07']Zaraz zrobię Szarutce pare ogłoszonek :).[/QUOTE] dzięki! na szerlok lublin ma robione przeze mnie:)
  14. [quote name='Dogo07']Szarutka jest takiej wielkości jak Sarunia ?[/QUOTE] trudno mi określić,bo ostatnio widziałam ją..no,już dawno,ale wielkością jest może taka jak Sara,albo ciut większa:roll:
  15. [quote name='Andzike']Rozczulająca jest.... Musi się znaleźć ktoś, kto ją pokocha...[/QUOTE] musi! Andzike,a może ktoś zrobi allegro dla Szarutki?
  16. Alvaro czuje się..dobrze i niedobrze,dzisiaj gorączkuje,ale apetyt ma..
  17. [quote name='yuki']Jej co tu tak cicho, gdzie cioteczki ? Takie maleństwo biedne ....[/QUOTE] są cioteczki,są..:) Dzisiaj powinnam mieć zdjęcia Luseńki
  18. [quote name='muzzy']To ten Tobi ze zdjęć do MP, czy może Obi? Bo jamnikowaty to chyba Obi...[/QUOTE] tak muzzy Tobi to ten ze zdjęć do MP:) Wiem o biednym Tobisiu i o Jadze,bo zadzwonił do mnie kierownik Marek!
  19. [quote name='lideczka']napewno wszystko bedzie dobrze, czy jest mozliwosc wyslania paczuszki dla Alvaro?[/QUOTE] tak Lideczko!!
  20. Alvaro obecnie ma na swoim koncie [B]479,96,-zł[/B] i bardzo wszystkim dziękuje:multi:
  21. to jak tu takie wspaniałe wieści,to ja też pokażę naszą schroniskową bidulkę,która jest we wspaniałym domku:) [B]Lilly w schronisku starowinka[/B] [IMG]http://i54.tinypic.com/2rvymu9.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/o89e8x.jpg[/IMG]
  22. ale się ciesze,że Sarka już u Ciebie Andzike!:) Bardzo! tak pięknie wygląda:) a ja pozwolę sobie zaprosić na wątek bialskiej Szarutki http://www.dogomania.pl/threads/203636-Bia%C5%82a-Podlaska-Szarutka-czeka..mo%C5%BCe-na-Ciebie
  23. [quote name='haniabor']Włączyłam już nagrywanie i doczekać się nie mogę, żeby zobaczyć maleństwo "na żywo"[/QUOTE] ja też oglądałam! Trzymamy kciuki za domek:loveu::loveu:
×
×
  • Create New...