[quote name='muzzy']No jak tak można, Alvaro?
Ty niedobra poczwaro! ;)
Faceci też są na Twoim wątku,
A Ty ich masz w... ciemnym zakątku :D
Witasz tylko cioteczki,
A Pan Marek też pewnie czasem sypie Ci coś do miseczki.
On na Dogo ponoć też zagląda,
Tylko po cichu, jak cień Jamesa Bonda :)
Zdrowiej szybko, chłopaku!
Idzie wiosna, więc aku-
rat może ktoś Cię dostrzeże
I do domu dobrego zabierze! :)[/QUOTE]
oo przepraszamy:oops:[B]witamy też panów[/B]:) Ale fajnie muzzy napisałeś:loveu: