Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. Elmirko, cieszę się, że jest lepiej z Fifciem i Ty lepiej się czujesz:cunao:
  2. :help1::buzi::buzi: ALVARO!!! serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom, jest bardzo ... potrzebujący:loveu::multi:
  3. ale super wieści, u nas tu się cały czas coś dzieje, tylko oby takie dobre wieści:multi::loveu::evil_lol:
  4. to zapraszam na metamorfozy - tak jak sugerowałyście:multi:
  5. Lusia gdy trafiła do schroniska w Białej Podlaskiej.. [IMG]http://i54.tinypic.com/1268qjp.jpg[/IMG] i już u mnie:) [IMG]http://i56.tinypic.com/2aeneo9.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Andzike']Się melduję i od razu chciałam poprosić o nr konta na pw- wpłacimy 50zł ze zbiórki na jajka Marcela :)[/QUOTE] już Ci piszę pw!
  7. [quote name='Szarotka']To pewnie wszyscy teraz czekamy na wiadomosci na temat stanu Alvaro.[/QUOTE] jutro się może już czegoś dowiem..:)
  8. A ja miałam dzisiaj tel w sprawie Milki,która już szczęśliwa w nowym domu:) chciałam zaproponawać innego psiaka,ale Pani nie chciała..
  9. [QUOTE]Kinguś,trzeba ją dać na Metamorfozy!!!!:)[/QUOTE] czyli gdzie??
  10. wspaniała wiadomość..:ghost_2::Cool!:Andzike :Rose:
  11. wedle obietnic [B]WITAMY u ALVARA -[COLOR=red] PANA MUZZEGO[/COLOR] i [/B]wszystkie [B]cioteczki, czyli wszystkich - co mu dobrze życzą[/B]
  12. zobaczymy po kontroli czyli czekamy do 3 marca
  13. [quote name='kinga_kinga7']oo przepraszamy:oops:[B]witamy też panów[/B]:) Ale fajnie muzzy napisałeś:loveu:[/QUOTE] ja biję się w piersi od rana, że nie przywitałam [B]Pana:oops:, [/B]ale obiecuję, że jutro rano Pana Muzego przywitam pierwszego! za co z góry przepraszam Panie:evil_lol:
  14. 25.02.2011 wpłaty od: Jostel -40,-zł Dorota Ł -10,-zł Kamila P -20,-zł i w dniu dzisiejszym,czyli 28.02.br zrobiłam przelew do Elmiry na kwotę 500,-zł
  15. [quote name='muzzy']No jak tak można, Alvaro? Ty niedobra poczwaro! ;) Faceci też są na Twoim wątku, A Ty ich masz w... ciemnym zakątku :D Witasz tylko cioteczki, A Pan Marek też pewnie czasem sypie Ci coś do miseczki. On na Dogo ponoć też zagląda, Tylko po cichu, jak cień Jamesa Bonda :) Zdrowiej szybko, chłopaku! Idzie wiosna, więc aku- rat może ktoś Cię dostrzeże I do domu dobrego zabierze! :)[/QUOTE] oo przepraszamy:oops:[B]witamy też panów[/B]:) Ale fajnie muzzy napisałeś:loveu:
  16. [quote name='wasabi81']Matko, kinga czy to sa schroniskowe zdjecia Lusi?? Jej lapka strasznie wygladala:-( Biedactwo malenkie... Cale szczescie ze juz wiemy jaki byl dalszy ciag jej historii :-)[/QUOTE] [B]tak to nasza LUSIA!![/B] na tych zdjęciach jest taka maleńka,zagubiona i przestraszona schroniskowa Łapka,a teraz..
  17. Alvarek wita z rana wszystkie cioteczki,które go odwiedzają:) a teraz tak: [B]łapka go jeszcze boli,ale psiak jest bardzo dzielny! 3 marca idzie do kontroli..[/B]
  18. [quote name='jostel5']Pewnie nie najlepiej...Jutro zadzwonię do kierownika,wypytam o psiaka.[/QUOTE] ja też miałam jutro zadzwonić:evil_lol:
  19. kto zgadnie jak się wabi ten psiak? [IMG]http://i55.tinypic.com/10nht1g.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2lu5ppl.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/mjtvrq.jpg[/IMG]
  20. ja też podrzucę Alvarka:)
  21. to ja zaproszę na bazarek dla [B]bardzo potrzebującego wsparcia Alvara!![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/203025-ZAPRASZAMY-bazarek-ciuszkowy-i-nie-tylko-dla-ALVARA[/url]
  22. [quote name='Szarotka']On jest nadal w klinice ??[/QUOTE] Alvaro jest w schronisku..
  23. Elmirko! wspaniale każda złotówka się liczy:multi:
  24. zdjęcia NIUNI:) [IMG]http://i54.tinypic.com/4h2zvo.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/30jqozq.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2re48x3.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...