Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [quote name='wasabi81']Kinga, dziekuje za zaproszenie! Jakie malutkie biedactwo:-( Narazie zapisze a jutro poczytam... dorzuce pare groszy na operacje malucha [SIZE=1][COLOR=gray](wplace jutro wraz z deklaracja Fifiego na twoje konto)[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] dzięki Wasabi!;)
  2. [quote name='IVV']kiedy maly moze miec ta operacje tzn w jakim wieku bedzie dla niego najbezpieczniej?[/QUOTE] zabieg zaplanowany jest na początku maja
  3. [quote name='wasabi81']hihi, czy Lusia zawsze podaje dwie lapki?? :-)[/QUOTE] jak ma dostać ciasteczko to tak!:)
  4. [QUOTE]Może choć ciepłe myśli.........[/QUOTE] bardzo się przydadzą!!
  5. [quote name='arabiansaneta']mam nadzieje, że niedługo fizycznie do niego zajrzę i pomiziam![/QUOTE] mam nadzieje,że ja już też niedługo:loveu:
  6. wspaniały i śliczny Alvarek:):)
  7. [quote name='Kocurek']Jestem na zaproszenie,jak na razie niestety nie mam jak pomoc.W kwietniu wysle grosik jakis... Uroczy maly smyk z Pysia.[/QUOTE] dzięki za to, że zajrzałaś do maluszka!!!
  8. Luśka uwielbia smakołyki,nawet nauczyła się prosić:loveu: [IMG]http://i53.tinypic.com/1ibel2.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/259bq50.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/kqcfo.jpg[/IMG]
  9. [quote name='otita']Obiecane pieniążki na Pysiaczka poszły. Jeżeli będę mogła to się jeszcze dorzucę.[/QUOTE] oczywiście ottia! będziemy bardzo wdzięczni:)
  10. wspaniałe wieści!!!!! wielkie dzięki , że dałaś znać, bo siedzę jak na szpilach !hura:happy1::thumbs:
  11. [quote name='majqa']A wcale, że nieprawda... :-)[/QUOTE] dziękujemy cioteczce za odwiedzinki u Pysiaczka:)
  12. a ja podnoszę pięknego Andrzejka:loveu:
  13. [quote name='IVV']wrzucilam go na FB [URL]http://www.facebook.com/home.php?sk=group_136574843065488&ap=1[/URL] zagladajcie ,pewnie beda pytania[/QUOTE] dziękuje IVV!
  14. [quote name='yuki']I jak tam z finansami ? Dużo jeszcze trzeba uzbierać ? A czy ten Dt jest bezpłatny ?[/QUOTE] finanse zebrane są na pierwszej str.w poście 7,jak na razie zebraliśmy hmm...i mam nadzieje,że zbierzemy na operację i późniejszą rehabilitację:) przed Pysiem jest wizja dt w Warszawie,myślę,że (jeszcze nie uzgodnione),że za karmę i ew.wizyty zapłacimy my..
  15. [quote name='IVV']dziekuje za zaproszenie :) chociaz podniose maluszka[/QUOTE] dziękujemy za przybycie:)
  16. [QUOTE] Warszawa byłaby suuper, bo pewnie tu by był później operowany.[/QUOTE] tak,operowany będzie w Warszawie..
  17. [B]Pysio ma spore szanse zamieszkać w DT w stolicy!![/B] Właśnie jestem po wstępnych rozmowach z przyszłą opiekunką Pysia,która bardzo chce pomóc,chodź czasowo jest ograniczona -bo pracuje.[B]Jest bardzo miłą osobą o wielkim sercu:loveu::loveu:[/B]
  18. [quote name='yuki']Pysio sru na pierwszą, Kinga wysłałam mikroprzelew ;)[/QUOTE] :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...