[quote name='jostel5']Jak dobrze,że nie opuszczacie Alvara....Dziękuję!:)
W czwartek będą nowe,ważne wiadomości-na pewno zdam relację.Na razie Niunio też czeka...[/QUOTE]
to czekamy!:)
[QUOTE]narazie nie mówie nic na 100% jak decyzja będzie podjęta to Paulina ją ogłosi:)[/QUOTE]bardzo chętnie napiszę i czekam z niecierpliwością na tą decyzję:loveu: [SIZE=1]że zostanie!![/SIZE]