Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. to dobrze, że Wam już lepiej i życzę oby jutro było dobrze:thumbs:
  2. [quote name='andegawenka']Macie bardzo fajny tytuł wątku,,,taki przyjazny[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_8_50.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_8_48.gif[/IMG][/QUOTE] dziękujemy [B]bardzo![/B]:)
  3. w typie jamniczka,ok 3,5 miesięczna,niewidoma Lusia,obecnie jest w domu tymczasowym,zdjęcia są malutkie,ale niestety tylko takie na razie..więc podaję wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/203443-niewidoma-3-5-miesi%C4%99czna-Lusia-szuka-domku!-Pom%C3%B3%C5%BCmy-jej[/url]!
  4. zapraszam na wątek kolejnej bidy..wątek założyłam na prośbę p.prezes schroniska [url]http://www.dogomania.pl/threads/203443-niewidoma-3-5-miesi%C4%99czna-Lusia-szuka-domku!!?p=16424783#post16424783[/url] zdjęcia są małe,ale niestety tylko takie
  5. zdjęcia są z dzisiejzej wizyty u weta:) [IMG]http://i51.tinypic.com/25akfhz.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2qmkc1t.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/zur31z.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/16m3ymw.jpg[/IMG] i zapraszamy na wątek drugiej bidy:( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203443-niewidoma-3-5-miesi%C4%99czna-Lusia-szuka-domku%21%21?p=16424783#post16424783"]http://www.dogomania.pl/threads/203443-niewidoma-3-5-miesi%C4%99czna-Lusia-szuka-domku!!?p=16424783#post16424783[/URL] zdjęcia są malutkie,ale tylko takie..
  6. Lusia to maleńka,jamnikowata sunia,która jest niewidoma od urodzenia:-( miała mechanicznie zranione prawe oczko-żywcem przekłute! trafiła na stół operacyjny,ale niestety nie dało się już uratować,ma szwy na oczku i jest obecnie w domku tymczasowym u Pani doktor w Radzyniu Podlaskim,przebywa z dwoma psiakami i świetnie sobie radzi.Po badaniu lekarskim okazało się,że na lewe oczko również nie widzi..Lusia jest bardzo przyjacielska,przywiązuje się do opiekuna-chodzi wiernie przy nodze,jest niesamowitą przylepą:) Szuka odpowiedzialnego,dobrego i kochającego domku(najlepiej w bloku),w którym zostanie otoczona miłością na,którą tak bardzo czeka! Lusia już nigdy nic nie zobaczy,ale pokaż jej,że i tak można cieszyć się życiem! [B][U]Kontakt z p.Anetą 604 491 652 lub z wolontariuszką 609 118 027,[email protected][/U] [/B] [IMG]http://i51.tinypic.com/6ifiup.jpg[/IMG] [B]29.03. Lusia była na konsultacji okulistycznej i wieści nie są dobre:( str 7[/B]
  7. [quote name='Andzike']Jak się Alvaro miewa po kontroli ? :)[/QUOTE] właśnie rozmawiałam z kierownikiem:[B] rehabilitacja przebiega pomyślnie,wet jest zadowolony:) w poniedziałek Alvarek będzie miał zdejmowane szwy[/B] potem wstawię zdjęcia:)
  8. [quote name='lideczka']poprosze o dane dla przelewu z zagranicy to cos przesle dla kochanej psinki.[/QUOTE] Witaj Lideczko:) już podaję na pw
  9. przyszły dwie wpłaty na Alvarka..:)[SIZE=2][COLOR=red][B]rozliczenie jest na pierwszej stronie w poście 7![/B][/COLOR][/SIZE]
  10. to podnosimy z rana Alvarka i zapraszamy na jeszcze jeden bazarek:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/203353-Koniczynki-na-szcz%C4%99%C5%9Bcie-na-zdrowie-Alvaro-koszt-operacji-1400z%C5%82-!-Do-05.03.2011[/url].
  11. nikogo nie ma u Alvarka..:shake:
  12. [quote name='cavani']Ale to właśnie pan ją sobie upatrzył, o czym wyżej napisała Andzike :fadein:[/QUOTE] aha..;) no to kiedy Lesia wyjeżdża?
  13. Lessia jest piękną sunią i też uważam(chociaż szkoda,że nie moja Szarutka;)) ,że powinna opuścić schronisko,bo na pewno potem szybko znajdzie dom stały,[B]bo jest piękna[/B]!ale też uważam,że [B]powinniśmy się liczyć ze zdaniem Pana,żeby potem nie było rozczarowań[/B]
  14. ALVARO serdecznie dziękuje za szperanie w portfelikach i nieśmiało prosi o jeszcze:loveu::oops: [B]DZISIAJ MIAŁAM [/B]telefon w sprawie [B]adopcji witrualnej[/B] naszego bohatera, Alvaro zauroczył Panią, która przebywa teraz w [B]Paryżu[/B]:crazyeye:, kto wie czy za jakiś czas Pani nie zmieni tej adopcji wirutualnej na stałą:loveu:on jednak ma to coś w sobie prawda...
  15. boże,jaki biedak:( [B]podniosę go![/B]
  16. Alvarek wita wszystkich:) [IMG]http://i51.tinypic.com/10f6vtc.jpg[/IMG] [B]Alvaro jutro o godzi 14:00 jedzie do kontroli![/B]
  17. [quote name='rencia42']Poproszę o nr. konta coś wyskrobie z portfela.[/QUOTE] dzięki! konto wysłane:)
  18. tak i ta łapka jest mniej sprawna, chociaż Lusieńka sobie wspaniale radzi, biega jak torpeda, najgorzej jest jak wstaje to widać,że kuleje na nią, później jak się rozchodzi nie widać różnicy. pozdrawiamy
  19. [quote name='jostel5']Uzasadnienie proszę...;) Szarutka jest moją faworytką w schronie:) Bardzo pogodna i przyjacielska,zawsze podchodzę do niej,a ona tak bardzo się cieszy,że z radości nosi garnek w pyszczku,uwielbia też przesiadywać na budzie:)
  20. [quote name='jostel5']Może być sunia...:)[/QUOTE] to ja proponuję SZARUTKĘ, co Wy na to
  21. [quote name='jostel5']Cioteczki i wujkowie,musimy koniecznie wybrać szczęściarza,który ma szansę na BDT w Warszawie,u Pana,u którego wizytę robiła Andzike. Rozważałam Mosirkę (Ritę),ale ...zmieniłam zdanie,bo -jak wiadomo-kobieta zmienną jest...;) Teraz moim faworytem jest Jeżyk. Uzasadnienie.Jeżyk to jeszcze młody psiak,śliczny i nieagresywny-więc adopcyjny, a poza tym-indywidualista,który potrzebuje ruchu i swojego człowieka na co dzień.Jego szanse na dobrą adopcję ze schronu z roku na rok spadają...Mój głos na Jeżyka.:) Przez cały dzień zamartwiam się o nasze obesrańce-Sonię i Fifulca...Sonia ponadto rzyguli i nie chce jeść.Nie wiem,czy wet nie będzie musiał interweniować (Fifek z Elmirką u weta już był)...Na szczęście Pańciostwo Soni są bardzo wyrozumiali i bardzo się o suczynę troszczą.Naprawdę miała szczęście,że do Nich trafiła,bo wiem,że jest zaopiekowana jak każdy pies,który ma obok siebie wrażliwych ,odpowiedzialnych LUDZI!:) a to ma być piesek?
  22. [quote name='wasabi81']Na jakie konto wplacamy pieniazki??[/QUOTE] do mnie! już piszę pw:)
×
×
  • Create New...