-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
BP podhalan Alvaro ma już cudowny dom:)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
jaki on jest piękny:loveu: boski..! -
[QUOTE]17157956]A czy to musi być szczeniaczek? Może państwo zainteresowaliby się Majorem albo Starikiem. Oba psiaki są sznaucerowate, a w dodatku łagodne i przytulaśne. Szczeniaczka w typie tej rasy u nias chyba nie ma[QUOTE] niestety musi być szczeniak..szkoda,że większość ludzi szuka szczeniaki:( wysłałam: [B]Bursztynkę,Majora,Zmaltretowaną,Dżekusia,Starika nie..[/B]
-
Pysio miał dzisiaj konsultację,wszystko jest dobrze, termin operacji wyznaczono na 7 lipca:) okazuje się,że prawdopodobnie będzie to jedyna operacja.Koniecznie musimy znaleźć odpowiedzialny ds!!!Do czasu operacji dobrze by było,żeby przebywał w dt,ale [B]jest problem finansowy:([/B] Na operację Pysio ma finanse, po niej ma szanse być zdrowym, wesołym psiaczkiem, tyle osób go już wsparło finansowo ale teraz priorytetem jest ds pomóżmy mu proszę!!!! trzeba intensywnie go ogłaszać
-
Cudny Łatek z Białej Podlaskiej odnalazł swoje miejsce na ziemi
kinga_kinga7 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
ale fajnie:) Bardzo się ciesze,powodzenia Łatku:):) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
piękny z niego psiak:) -
bardzo chętnie przyjmiemy leki,mogą być również po terminach,strzykawki,bandaże,wenflony itp..do schroniska w Białej Podlaskiej,Jeśli ktoś miałby,to proszę o pw:)
-
Tobi ze schroniska w Białej Podlaskiej.Tobi pojechał do DS
kinga_kinga7 replied to Paja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Polek']no tak, łańcuch przynajmniej długi[/QUOTE] no..[B]ale ja uważam,że "łańcuch" -to nie musi od razu oznaczać,że pies ma złe warunki[/B]! Wiele psiaków ze schronisk myślę,że wolałoby tak skończyć jak Tobi.. -
BP podhalan Alvaro ma już cudowny dom:)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i54.tinypic.com/9amrnq.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2r3auqw.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2a5j4ax.jpg[/IMG] -
BP podhalan Alvaro ma już cudowny dom:)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
byłam dzisiaj u Alvarka -zawiozłam mu twarożek:loveu: [B]a wieści -takie jak pisała wyżej Jostel:-([/B] Jest bardzo,bardzo dzielny,wytrzymuje wszystko,chociaż już by stąd najchętniej wyszedł;) potem wstawię zdjęcia -
a ja wróciłam ze schroniska! byłam tak na szybko trochę,ale udało mi się zrobić parę zdjęć -wstawię wieczorem:) adopcje idą bardzo ciężko:( balbinkowe szczeniaki są od kwietnia,a jak już odjeżdżałam zostały przywiezione trzy szczeniaki w dramatycznym stanie,w przemoczonym pudełku,zarobaczone i zapchlone,jeden czarnuszek bardzo słaby:(